„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Pasiruošimas šventei 11 įrašų

Velykų belaukiant: nepamirškite ne tik kiaušinių... Šiais metais Velykos ateis gana vėlai – balandžio 21 dieną. Visi žinome, kad per Velykas yra dažomi kiaušiniai, tačiau klystate, jei manote, jog darbo bus tik mamai, bet ne tėčiui... Velykos – ypatinga šventė, kuriai ruoštis galima iš anksto.
Kaip turiningai praleisti laiką su savo šeima per Kalėdas ne virtuvėje Panašu, jog Kalėdos šiais metais bus gana ilgos – iki Naujųjų metų yra net 7 nedarbo dienos.
Nuostabūs Kalėdų eglės papuošimai – 11 idėjų Dar nepasipuošėte Kalėdų eglutės? Jau pats laikas. Nors eglutė turėtų būti puošiama prieš pat Kalėdas, tačiau jau tapo įprasta jas puošti nuo pat gruodžio pradžios. Tai padeda sukurti namuose šventinę atmosferą.
10 patarimų, kaip surengti šaunų vakarėlį lauke Už lango pasirodę pirmieji pavasarinės saulės spinduliai tiesiog kvieste kviečia į lauką – eiti pasivaikščioti, žaisti lauko žaidimus, ruošti pietus kepsninėje ir, žinoma, rengti vakarėlius kieme.
Velykos: 10 idėjų kaip stilingai papuošti stalą Velykos – svarbi šeimos šventė, kuomet prie stalo susirenka artimieji ir giminės, tad visiškai suprantama, kad kiekvieni šeimininkai stengiasi bendrą erdvę paversti kuo gražesne ir puošnesne.
6 idėjos, kaip papuošti šventinį stalą Radome keletą išskirtinių Kalėdų stalo dizainų, kurie atrodo nepakartojamai, tačiau juos yra nesunku įgyvendinti:1. Naudokite Puansetijas Puansetija yra nepakartojama Kalėdų gėlė, kuri puikiai dera su auksiniais akcentais.
Kalėdų eglučių stiliai Puošiant eglutę galioja taisyklė – kuo daugiau, tuo geriau. Bet ši taisyklė galioja tik tada, kai pasirenkamas vienas stilius. Dalijamės su jumis 5 skirtingais eglutės puošimo būdais.
Kokia šių metų Kalėdinė mada? Kiekvienais metais kalbama apie Kalėdinę madą ir joms perkamus papuošalus. Tačiau renkantis papuošimus, svarbiausia ne tai, kas labiausiai madinga, svarbu tai, kas jums labiausiai patinka.
Kalėdinę šilumą sukuriančios šviesos Prasidėjus Adventui, nejučia aplanko ir Kalėdinė nuotaika. Be abejonės, daugiausiai magijos į namus atneša eglutė, kurios puošimas yra itin jaudinantis procesas, ypač patiems mažiausiems šeimos nariams.
10 patarimų, kaip sukurti Kalėdų nuotaiką Gruodžio pradžia, jau pats laikas pradėti puošti namus Kalėdoms. Mes, prieš puošiant, patariame įvertinti, kurie žaisliukai jau nebetinkami naudoti ir juos išmesti, kad ir kaip būtų gaila.
Kaip išsirinkti kalėdines dekoracijas? Jau ne pirmus metus, gruodžio mėnesį lauke ne balta nuo gražaus ir puraus sniego, o purvina nuo nesibaigiančios šlapdribos. Neabejojame, kad Kalėdinėmis girliandomis papuošti namai bei sodas, atneš šventinės nuotaikos į jūsų namus.