„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Vonia, santechnika ir šildymas 9 įrašai

Vonios kambario dilemos: kaip neapsirikti priimant sprendimus Interjero autorė - Dovilė Sakevičė. Nuotraukos autorius - Benas Šileika.   Vonios kambaryje prasideda mūsų rytiniai ritualai, o vakare – pasiruošimas poilsio metui. Todėl norint įsirengti šią asmeninę erdvę ne tik jaukiai, bet ir patogiai, verta atkrei
Kopijuok interjerą nuo profesionalų! Juodo dizaino vonios kambarys – išskirtinumo mėgėjams. Žvilgsnį prikaustantys juodos spalvos baldai dvelkia prabanga ir erdvei suteikia ekstravagancijos.
Vonia ir dušo kabina. Ką pasirinkti? Įrenginėjant būstą beveik visuomet susiduriame su vonios kambario dilema – ką derėtų rinktis, vonią ar dušo kabiną? Šį pasirinkimą turėtų nulemti ne tik higienos įpročiai, bet ir patalpos dydis, išplanavimas, planuojami vonios baldai bei norima buitinė tec
Kaip išsirinkti virtuvės čiaupą? Virtuvė – tai vieta, kurioje praleidžiame labai daug laiko, tad natūralu, kad virtuvės įrengimui norisi pasirinkti tokius prietaisus ir priemones, kurie suteiks daugiausiai patogumo ir bus malonūs naudoti.
Vandens šildytuvai Gyvenimas be karšto vandens jau neįsivaizduojamas. Vis tik, kai kuriuose užmiesčio namuose jis tiekiamas retai, o daugelyje vasarnamių ši galimybė visiškai nenumatyta.
Kokias spalvas rinktis vonios kambariui? Norite atnaujinti vonios kambarį, bet nežinote, kokias spalvas pasirinkti? Atsakymas paprastas – rinkitės tas spalvas, kurios jus veiktų teigiamai.
Kokias plyteles rinktis voniai? Plytelės – pati populiariausia vonios kambario danga. Atsparios vandeniui, lengvai prižiūrimos, jos užkariavo daugelio mūsų vonias, tačiau kokias plyteles rinktis voniai daugelis žino menkai.
Kaip išsirinkti keramines plyteles? Šiandien yra sukurta keraminių plytelių įvairioms paskirtims ir patalpoms. Jas pasirinkti reiktų atsižvelgiant į tiesioginę naudojimo paskirtį ir jūsų estetinį skonį.   ●      Patikrinkite
Krosnelės ir židiniai – ką rinktis? Pirmiausiai renkantis tarp krosnelės ar židinio, reiktų atkreipti dėmesį į planuojamos šildyti patalpos plotą. Krosnelė labiau tinkama  šildyti patalpą, kurioje krosnelė įrengta.