Pirkimo gidai 70 įrašų

Grilis, kepsninė ar šašlykinė? Ką pasirinkti? Artėja tas metas, kai kiemuose vėl rūks dūmelis ir sklis malonus kepamos mėsos kvapas. Laikas pasirūpinti savo savaitgalio užsiėmimo priemonėmis ir įsigyti naują kepsninę arba grilį.
Įrankiai pavasario darbams Pavasaris – geriausias laikas patikrinti turimus įrankius ir papildyti juos naujais. Paprasto rankinio darbo galite imtis ir neturėdami specialių žinių ar sudėtingų darbo priemonių.
Keptuvių rūšys: kurią naudoti? Apie keptuves tikriausiai žinote viską – iš ko jos pagamintos, kaip jos pagamintos, kam naudojamos, ką galima su jomis daryti, ko negalima...
Kaip išsirinkti akumuliatorių automobiliui Kokybiškas akumuliatorius tarnauja 2-3 metus, todėl jį išsirinkti reikia tinkamai ir atsakingai. Kaip tai padaryti be didesnio galvos skausmo, net jei apie automobilius nusimanote ne itin daug? Duosime keletą patarimų.
Papildoma apsauga jūsų namuose: kaip išsirinkti vaizdo kamerą? Saugumo specialistai kartais būna kategoriški – „jei patys nesisaugosite, niekas jūsų neapsaugos...“ Iš esmės jie yra teisūs.
Kodėl verta turėti kavos aparatą namuose? Darbe kavos aparatas jau tapo savotiška norma – čia kolegos susitinka, pabendrauja, kol laukia eilėje savo late ar espresso puodelio. Tai šiuolaikinio darbo kultūra, kuri tiesiog nekvestionuojama.
Patarimai, kaip nepasiklysti grąžtų įvairovėje Išsirinkti tinkamą grąžtą nėra taip jau paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo karto. Nepakaks tik išsirinkti norimo storio. Reikės įdėmiai perskaityti techninę informaciją ir nuspręsti, ar toks grąžtas tiks.
Ilgiems rudens vakarams: geriausi žaidimai su vaikais namuose Trumpėjančios dienos, atvėsę orai ir darganos veja vaikus iš žaidimų aikštelių į namus, tad tėveliams tenka pasukti galvą, kaip užimti atžalą, kad ši visą vakarą nepramurksotų prie televizoriaus ar kompiuterio. Štai keletas idėjų, kurios gali praversti.
Patogus gyvenimas: viskas detalėse Patogus gyvenimas: viskas detalėseLanksti erdvėPrisitaikymas prie virtuvės buitinių prietaisų tampa praeitimi. Dabar buitiniai prietaisai yra pritaikomi mūsų poreikiams.
Kaip iš sodo išvalyti nukritusius lapus Artėjant rudeniui sodų šeimininkai vėl griebiasi už galvos – artinasi amžinas karas su krentančiais lapais. Atrodo, visus sugrėbliavai, o kitą rytą vėl visa pieva lapais apnešta. Nesibaigiantis košmaras! Šiais metais lapų atsikratysite galbūt kiek kitaip.
Kaip paruošti lauko augalus žiemai? Nors vidudienį dar galime džiaugtis vasariška šiluma, tačiau trumpėjančios dienos ir vėsūs vakarai praneša, kad netrukus į mūsų kiemus įžengs ruduo kartu su pirmosiomis šalnomis.
Geriausios vietos stovyklavimui su palapinėmis Baltijos šalyse Vasara – tobulas metas keliauti ir stovyklauti su palapinėmis. Poilsis gamtoje žavi tuo, kad čia nereikia nieko ruoštis, niekur skubėti, galite tiesiog gyventi natūralios aplinkos diktuojamu ritmu.
1 3 4 5 ...
Rodoma: 1 - 1270