Priemonės nuo kenkėjų

Šios savaitės pasiūlymai

Idėjos ir patarimai

Kaip prižiūrėti sodo techniką? Visi mylintys ir puoselėjantys savo sodus turi nepamiršti, kad sodo technika, kurią naudoja aplinkos tvarkymui, taip pat reikalauja priežiūros. Tad kad ir kokia brangi ir kokybiška būtų technika, norint, kad ji ilgai tarnautų, ja reikia tinkamai rūpintis. ...
Tujos: kaip sodinti medelius ir juos prižiūrėti Tujos – visžaliai medeliai, jų yra apie 120 rūšių, jų amžius siekia iki 150 metų. Landšafto dizaine tujomis formuojami apvadai, alėjos ir gyvatvorės. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip sodinti, auginti ir karpyti tujas.Kaip sodinamos tujosVietaSodininka...
Jeigu jūsų būstą, sodą ar daržą užpuolė kenkėjai – laikas su jais kovoti. Neleiskite jiems įsigalėti ir tučtuojau įsigykite priemones nuo kenkėjų, kurios padės greitai, efektyviai ir saugiai atsikratyti jūsų turtą naikinančiais ar gyventi ramiai neleidžiančiais parazitais. 

Visų pirma, svarbu surasti tinkamą kenkėjų naikinimo būdą. Paukščiams yra skirtos specialios paukščių baidymo priemonės, na, o su vabzdžiais bei tarakonais kitos išeities nei nuodai, dažnai nelieka. Norėdami naikinimo ir šalinimo procedūrą atlikti saugiai, nuodugniai perskaitykite purškalų ar prietaisų naudojimo instrukcijas. 

Taip pat labai svarbu atskirti, ar norite tikslingai atsikratyti kenkėjų, ar tiesiog norite nuo jų apsisaugoti. Pastarasis variantas aktualus keliaujantiems ar norintiems laiką leisti gamtoje, gryname ore, šiltuoju metų laiku. Stalą ar jūsų buvimo vietą apnikę uodai gali sugadinti nuotaiką, savijautą ar net visą vakarą, o jų įkandimai tikrai nėra malonūs. Tačiau gamtoje jų yra tiek daug, kad išnaikinti šiuos gyvius – nėra tikslo, geriau pasirūpinkite kaip juos atbaidyti nuo savęs ir savo erdvės. Tam tinka ultragarsiniai vabzdžių atbaidymo prietaisai, purškalai ir kitos priemonė nuo uodų bei kiti prietaisai vabzdžiams atbaidyti. 

Tikrai kenkėjų užpultam būstui ar sodui jau reikia kitokių sprendimų ir čia, priklausomai nuo užpuolusio parazito ar kenkėjo, pasirinkimas turėtų taip pat kisti. 

Elektroninėje parduotuvėje rasite priemones, galinčias atbaidyti, nukenksminti ar sunaikinti šių tipų kenkėjus: 

Pasirinkę šias priemones galėsite išgelbėti nuo kenkėjų įvairias patalpas, o kartu ir apsaugoti jas ateityje. Svarbiausia – prevencija, tad nuolat rūpinkitės, kad nesusidarytų tinkamos sąlygos kenkėjams veistis ir burtis, nes juos išnaikinti yra daug sunkiau nei neleisti įsiveisti. Tarakonų naikinimas, paukščių atbaidymas, kurmių išvarymas – visa tai gali virsti ilgomis ir alinančiomis procedūromis, kurias palengvins tik geros priemonės.