„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Įrankiai

Šios savaitės pasiūlymai

Idėjos ir patarimai

Geros ir blogos miegamojo spalvos Foto: Pixabay.com Spalvos daro labai didelę įtaką žmogaus psichologijai. Tačiau tai nėra tokia situacija, kai reikia rinktis mėgstamiausias spalvas. Jeigu jums patinka raudona spalva, jūs galite pirkti raudoną automobilį, nešioti raudoną striukę arba naud...
Atsinaujinkite – mažo kiemo idėjos Foto: Unsplash.com   Kodėl žmonės vis dažniau nori parduoti butus ir persikelti į nuosavus namus? Būnant viduje, skirtumo didelio nėra – tik tiek, kad name dažnai yra daugiau vietos. Tačiau, viskas atsiremia į nuosavą kiemą. Kas gali būti geriau nei ši...
Lauko baldai – pasidaryk pats Foto: Pexels.com   Galbūt jums kada nors kilo mintis patiems pasidaryti terasos baldus, bet pirmiausiai pagalvojote, kad tai yra praktiškai neįmanoma. Kur pasisemti idėjų, kokias medžiagas rinktis, kaip viską padaryti, ar viską pavyks rasti interneti...
Meistro įrankiai: į dažniausiai užduodamus klausimus atsako profesionalai Norint patiems namuose atlikti smulkius remonto darbus, surinkti baldus ar ant sienos pakabinti paveikslą, prireikia papildomų darbo įrankių. Parduotuvėse gausu įvairių gręžtuvų, suktuvų, elektrinių bei akumuliatorinių įrankių – sunku išsirinkti.   „...

Kaip išsirinkti įrankius?

Ar buvo tokių situacijų, kai kažkam sulūžus bėgote skolintis įrankių iš kaimyno? O galbūt tas, kuris skolina darbo priemones, esate Jūs? Jei norite įsigyti savo pirmuosius įrankius arba papildyti turimą arsenalą naujais, neįtikėtinai platų jų spektrą rasite šioje prekių kategorijoje.

Įrankių nauda

Tai nepakeičiami namų remonto, sodo ir kitų darbų pagalbininkai. Jie gali praversti remontuojant namus, taisant baldus ar buities prietaisus, tvarkant kiemą, ruošiant malkas žiemai, kasant sniegą ir atliekant dar daugybę kitų veiklų. Jei po ranka turėsite universalių įrankių dėžę, būsite visuomet pasiruošę bet kokiems darbams ar netikėtumams.

Kam skirti?

Profesionalams. Paprastai yra kur kas galingesni, našesni, garantuojantys aukštą rezultatyvumą. Jie skirti naudoti dažnai, ilgai, kai reikalingas ilgas nepertraukiamas veikimas. Jie paprastai yra darbo priemonė.

Mėgėjams. Mažesnės galios, jų paskirtis – tenkinti buitinius poreikius. Tokie puikiai tinka, jei naudojami rečiau, neilgai, pavieniams darbams atlikti.

Elektriniai įrankiai

Šiems reikalingas elektros lizdas. Tad svarstydami, ar pirkti elektrinius, ar akumuliatorinius įrankius, būtinai įvertinkite tai, ar darbo vietoje visada bus elektros lizdas. Esminiais jų trūkumais paprastai ir įvardijama mobilumo stoka, nepatogumas dėl laido. Tačiau palyginti su kitų tipų, elektriniai yra galingesni, būtent todėl juos paprasti renkasi profesionalai.

Mūsų asortimente elektrinių įrankių kategorijoje populiariausi yra gręžtuvai, diskiniai pjūklai, šlifuokliai, aukšto slėgio plovyklos, taip pat orapūtės, graviravimo įrankiai.

Elektriniai įrankiai plačiai naudojami statybų, santechnikos ar kituose sektoriuose, staliaus darbe, tvarkant aplinką, sodininkystėje ir kt. Tačiau turėdami bent kelis iš jų namuose daug smulkių ir stambesnių darbų nesunkiai galėsite pasidaryti patys, pavyzdžiui, pakabinti šviestuvą ar paveikslą, susukti atsipaladavusius baldų varžtus, nušlifuoti seną baldą ir prikelti jį antram gyvenimui, atlikti rimtesnius remonto darbus ir pan.

Mechaniniai įrankiai

Mechaniniai įrankiai yra patys paprasčiausi, kurių veikimui nereikia nei elektros lizdo, nei baterijos, o tik rankų ir šiek tiek savo pastangų bei jėgos. Esminiai jų privalumai ir yra tai, kad nereikalauja papildomo energijos šaltinio, jie kompaktiški, lengvai telpa net nedidelėje įrankių dėžėje, yra lengvi, todėl galima paprastai neštis, lengvai transportuoti.

Mūsų asortimente mechaninių įrankių kategorijoje populiariausi yra atsuktuvai, plaktukai, replės, kopėčios, veržliarakčiai. Tokius, greičiausiai, rasime kone kiekviename garaže, darbo priemonių spintoje.

Būtent tokių smulkių mechaninių įrankių labai dažnai prireikia buityje.

Akumuliatoriniai įrankiai

Jų veikimui reikalingas akumuliatorius (baterija). Akumuliatoriniai įrankiai yra galingi, tačiau šiuo požiūriu paprastai nusileidžia elektriniams. Esminis akumuliatorinių pranašumas tas, jog jiems nereikia elektros lizdo, todėl jais galima naudotis visur – tiek namuose, dirbtuvėse, tiek ir miške, toli nuo civilizacijos. Tačiau reikia paminėti, jog akumuliatorius išsikrauna, tad jei aktualus nenutraukiamas darbas, verta įsigyti antrą bateriją.

Mūsų asortimente akumuliatorinių įrankių kategorijoje populiariausi yra akumuliatoriniai gręžtuvai, akumuliatoriniai suktuvai, akumuliatoriniai siaurapjūkliai, akumuliatoriniai šlifuokliai.

Minėtos priemonės daugiausia naudojamos statybų sektoriuje – dirbant su medžiu, apdaila, montuojant gipso kartono profilius, medinį karkasą ir t.t. Buityje jie taip pat pravers, jei reikės išgręžti, įsukti varžtą, jei bus reikalingas tikslus pjovimas ir pan.

Pneumatiniai įrankiai

Pneumatiniais vadinami tie, kurių darbui reikalingas oro kompresorius. Jie daugiau orientuoti į profesionalus, plačiai naudojami statybose, automobilių servisuose, gamyklose ir kt. Tokie įrankiai labai palengvina darbus, o jų veikimas grindžiamas suspaustu oru. Šiems prietaisams būdingas tikslumas, galingumas.

Mūsų asortimente pneumatinių įrankių kategorijoje populiariausi yra pneumatiniai plaktukai, pneumatiniai suktuvai bei pneumatiniai purškimo įrankiai.

Buitiniam naudojimui pneumatiniai įrankiai įsigyjami kur kas rečiau – jie daugiau skirti profesionaliam naudojimui, kur reikalingas dažnas, ilgas veikimas, didelė galia, sudėtingų užduočių atlikimas.

Įrankiai internetu

Šiuolaikinės galimybės pirkti internetu padeda labai efektyviai taupyti laiką, neišeinant iš namų pasirūpinti reikalingais daiktais. Patogiai bei saugiai pirkti internetu galite ir iš Senukai.lt el. parduotuvės. Pirkdami internetu esate visiškai nepriklausomi nuo strateginės vietos – nesvarbu, ar gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje ar dar kitame mieste Lietuvoje. Pirkdami internetu galite naudotis visais specialiais pasiūlymais, išpardavimų akcijomis, „Draugų rato“ privalumais.

Kaina

Įrankių kainų diapazonas yra neįtikėtinai platus, mat ir pačių priemonių įvairovė stulbina. Jų kaina priklauso nuo tipo, galingumo, gamintojo ir kitų kriterijų. Mūsų asortimente statybinių, staliaus, santechnikos, servisų, daugiafunkcių, buitiniam naudojimui skirtų ir kitų įrankių kainos orientuotos į kiekvieną pirkėją bei jo poreikius.

Gamintojas

Neretai gamintojas tampa vienu iš kertinių pasirinkimo kriterijų. Mūsų asortimente rinkitės tik iš geriausiųjų – Jūsų dėmesio laukia tokiems prekių ženklams atstovaujantys įrankiai: „Milwaukee“, „Bosch“, „Makita“, „Dewalt“, „Einhell“, „Stanley“, SKIL, „Proxxon“, „Ryobi“, „Metabo“ ir kt. 

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis įrankius?
Ar jie bus skirti darbui ar pavieniams buitiniams darbams? Kaip ir kiek bus naudojami? Ar yra elektros lizdas darbo vietoje?
 
Kokius įrankius yra patartina turėti namuose?
Pravers mechaniniai: replės, plaktukas, atsuktuvas. Jei gyvenate name, naudinga turėti ir kopėčias. Jei kartais imatės remonto, sodo, inventoriaus tvarkymo darbų, naudinga turėti elektrinį diskinį pjūklą, suktuvą, gręžtuvą, šlifuoklį.
 
Kokius įrankius rinktis: elektrinius ar akumuliatorinius?
Elektrinis tiks, jei reikia daugiau galios ir yra elektros lizdas. Jei jo nėra, tuomet akumuliatorinis. Pastarasis bus ir kur kas patogesnis, nes neturi laido.
 
Kokie įrankiai yra vadinami daugiafunkciniais?
Tie, kurie atlieka ne vieną, o kelias funkcijas, pavyzdžiui, kai vienu įrankiu galima ir gręžti ir sukti arba pjauti, gręžti ir šlifuoti.
 
Kokie yra pagrindiniai įrankių tipai?
Elektriniai, akumuliatoriniai ir mechaniniai.