„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Miegamojo interjeras, idėjos 10 įrašų

Modernus miegamasis Freepik. Miegas – sveikatos, energijos ir kokybiško gyvenimo šaltinis. Ne paslaptis, jog gyvena jis kiekvieno iš mūsų miegamajame kambaryje. Vietoje, kur atmosfera visuomet šilta ir raminanti, kur vos įėjus pasijaučiame kaip poilsio ir jaukumo oa
Geriausias miegamojo interjeras jums Foto: Pixabay. Vidutiniškai žmogus 27 savo gyvenimo metus miega ir dar 7 metus bando užmigti arba „vartosi“ lovoje ryte. Tokie skaičiai iš tiesų yra įspūdingi ir verčia susimąstyti ne tik apie miego svarbą, bet ir apie miegamojo dizainą.   Mieg
Ar svarbus miegamojo lovos aukštis? Pirkdami naują lovą miegamajam labai atidžiai pamatuojame jos plotį, ir ilgį – gi miegamajame lova yra pats pagrindinis baldas, todėl tiek jos išvaizda, tiek funkcionalumas yra labai svarbūs. Foto: Pixabay.com   Tačiau pirkėjai retai skiria dėmesį mieg
Pakeisk savo miegamojo išvaizdą už 150 EUR Purūs patalai ir kokybiškas miegas, jauki vieta popietei su knyga, tas ramybės kampelis kur gali pailsėti po dienos darbų. Apie tokį miegamąjį svajoja daugelis.
Daiktai, kurių tikrai neturėtų būti jūsų miegamajame Ar pastaruoju metu susiduriate su miego problemomis? Jei atsakymas taip, tuomet siūlome jums paskaityti ko tikrai neturėtų būti jūsų miegamajame. Išvalykite kambarį nuo nereikalingų daiktų ir mėgaukitės ramiu nakties miegu.
Daiktų laikymo idėjos mažame miegamojo kambaryje Nors norisi turėtų kuo mažiau daiktų, kurie neužgriozdintų miegamojo, vis tik be kai kurių daiktų išsiversti neįmanoma. Reikia kažkur sutalpinti drabužius, nenaudojamą patalynę, nesezoninius batus, pagaliau knygas ir kitus širdžiai mielus daiktus.
Kaip atnaujinti savo namus? Ne visi turi galimybę kur nors išsikraustyti, kuomet namuose atliekamas remontas, o viešbutyje praleisti mėnesį tikriausiai nesinori. Siūlome jums idėjų, kaip be remonto atnaujinti savo miegamąjį per savaitgalį.  Lova – esminis dalykas miegamajame.
Kaip sutalpinti biurą miegamajame? Kadangi vis dažniau bent dalį savo darbo dirbame ir namuose, darbo kambario įsirengimas darosi tiesiog būtinas. Jei neturite vietos atskiram darbo kambariui, tiesiog įsirenkite nedidelį jaukų kampelį, kuriame galėtumėte dirbti.
3 dažniausios apšvietimo klaidos jūsų miegamajame Jeigu ruošiatės atnaujinti savo miegamąjį, tikriausiai jau skaitėte daugybę patarimų ir triukų, kaip paversti savo asmeninę erdvę į tikrą sapnų karalystę.
Apšvietimo idėjos jūsų miegamajam Nors apšvietimas dažnai yra vienas paskutinių dalykų, apie kurį pagalvojame dekoruodami namus, tačiau jis yra gyvybiškai svarbi kiekvieno kambario dalis.