Pasidaryk pats, interjero idėjos 72 įrašai

10 įkvepiančių kalėdinių stalų stilių Kalėdos – viena iš didžiausių ir įspūdingiausių metų švenčių. Pagrindinis šios šventės akcentas – šventinė Kūčių vakarienė, primenanti apie šeimos vienybę ir vertybes. Tai pagoniškų švenčių aidas mūsų krikščioniškoje kultūroje, apie kurį mes daug nežinome.
Idėjos kaip pakabinti foto rėmelius ant sienos Turite laisvos vietos ant sienos? Išnaudokite ją fotografijų sienelei – tai puikus būdas pakeisti interjerą ir visada prisiminti, kam turite būti dėkingi už jūsų visus džiaugsmus ir vargelius.
Kaip susitvarkyti prieškambarį, kad jame viskas tilptų? Prieškambaris – namų „Bermudų trikampis“. Čia nuolatos kažkas dingsta. Atrodo, pasidėjote raktus ant spintelės, o ryte jie jau dingę. Išnyksta net batai, jau nekalbant apie pirštines, skėčius ar net striukę. Tikras galvos skausmas.
Kaip vonioje pakloti plyteles? Kloti plyteles – gana paprasta. Nagingesnių rankų šeimininkai gali tai pasidaryti ir patys. Reikia tik šiek tiek laiko ir kantrybės. Plytelių klojimas – kruopštumo ir atidumo reikalaujantis darbas, todėl skuboti sprendimai klius už akių dar ilgą laiką.
Kaip efektyviai suplanuoti vonios kambario remontą? Nusibodo tos senos galbūt nuo sovietinių laikų likusios sienų plytelės jūsų vonioje? Laikas rimtai renovacijai. Vonios kambario remontas pavers jūsų seną vonią visiškai kitokia.
Maža virtuvė? Keletas patarimų, kaip čia atrasti daugiau vietos daiktams Įsirengėte per mažą virtuvę? Taip jau nutinka, kai šeima pagausėja daugiau ir greičiau nei planuota... Tiesiog tos virtuvės, kurioje dviese leisdavote rytus ir vakarus staiga nebepakanka.
Kaip keli spalvoti elementai gali pakeisti jūsų namų interjerą? Namuose nemiela, nuobodu, nyku? Nesinori net būti kambaryje? Reikia drastiškų permainų.
Kaip pasirinkti plyteles virtuvei ir suderinti jų spalvas? Daugybė plytelių pirkėjų klausia: kokias plyteles rinktis norint jas klijuoti virtuvėje. Kaip suderinti jų spalvas? Kaip jas išdėstyti? Iš tiesų, tai labai delikatūs klausimai, į kuriuos vieningą atsakymą pateikti sunku.
Svetainės atnaujinimas už 150 EUR Atsipalaiduoti po dienos darbų, ramiai tyloje paskaityti knygą, pasikviesti draugų savaitgalį ar tiesiog leisti vakarą kartu su artimu žiūrint mėgstamą serialą. Svetainė turi būti universali, dvelkti jaukumu, tačiau tuo pačiu išlikti funkcionali.
Kaip išlaikyti tvarką vaiko kambaryje? Bene didžiausia tėvų ir vaikų priešprieša namuose – tvarka vaiko kambaryje. Nors taip nebūna visada, dažnai vaikai tiesiog pamiršta padėti daiktus į vietą arba neįgyja įpročio tą daryti ir vėliau tvarkytis tampa tik sunkiau.
Vaiko kambarys už 150 EUR: interjeras ir praktiniai patarimai Vaiko kambarys – jūsų mažojo tvirtovė, kurioje jis turi jaustis saugus ir nerūpestingai mėgautis vaikyste. Neapkraukite kambario įvairiais dūžtančiais daiktais, palikite daugiau erdvės žaidimams ir šėlionėms.
Kaip susitvarkyti mažą vonios kambarį? Nedidelis vonios kambarys ir gausybė daiktų, kuriuos atrodo nėra vietos kur sutalpinti. Kaip suplanuoti ir išpildyti erdves, pataria SENUKAI interjero dizaineris Igoris Sapovalovas.
1 3 4 5 ...
Rodoma: 1 - 1272