Pasidaryk pats, interjero idėjos 65 įrašai

Kaip pasirinkti plyteles virtuvei ir suderinti jų spalvas? Daugybė plytelių pirkėjų klausia: kokias plyteles rinktis norint jas klijuoti virtuvėje. Kaip suderinti jų spalvas? Kaip jas išdėstyti? Iš tiesų, tai labai delikatūs klausimai, į kuriuos vieningą atsakymą pateikti sunku.
Svetainės atnaujinimas už 150 EUR Atsipalaiduoti po dienos darbų, ramiai tyloje paskaityti knygą, pasikviesti draugų savaitgalį ar tiesiog leisti vakarą kartu su artimu žiūrint mėgstamą serialą. Svetainė turi būti universali, dvelkti jaukumu, tačiau tuo pačiu išlikti funkcionali.
Kaip išlaikyti tvarką vaiko kambaryje? Bene didžiausia tėvų ir vaikų priešprieša namuose – tvarka vaiko kambaryje. Nors taip nebūna visada, dažnai vaikai tiesiog pamiršta padėti daiktus į vietą arba neįgyja įpročio tą daryti ir vėliau tvarkytis tampa tik sunkiau.
Vaiko kambarys už 150 EUR: interjeras ir praktiniai patarimai Vaiko kambarys – jūsų mažojo tvirtovė, kurioje jis turi jaustis saugus ir nerūpestingai mėgautis vaikyste. Neapkraukite kambario įvairiais dūžtančiais daiktais, palikite daugiau erdvės žaidimams ir šėlionėms.
Kaip susitvarkyti mažą vonios kambarį? Nedidelis vonios kambarys ir gausybė daiktų, kuriuos atrodo nėra vietos kur sutalpinti. Kaip suplanuoti ir išpildyti erdves, pataria SENUKAI interjero dizaineris Igoris Sapovalovas.
Atsinaujinti vonios kambarį už 150 Eur – misija įmanoma! Vienas, du, trys, keturi... taip, tik tiek daiktų jau gali visiškai pakeisti jūsų vonios kambarį, jei tik juos teisingai pasirinksite. Kaip atsinaujinti neišleidžiant daugiau nei 150 Eur, pataria SENUKŲ interjero dizaineris Igoris Sapovalovas.
Pakeisk savo miegamojo išvaizdą už 150 EUR Purūs patalai ir kokybiškas miegas, jauki vieta popietei su knyga, tas ramybės kampelis kur gali pailsėti po dienos darbų. Apie tokį miegamąjį svajoja daugelis.
Laimėk Cellfast Kokie spalvų deriniai panaudoti ant „Cellfast“ sodo prekių? Prizas: 3 rinkiniai, kuriuos sudaro kirvis, galąstuvas, laistymo ritė ir sodinimo įrankių rinkinys.Žaidimo laikotarpis – gegužės 26-29 d.
Kaip atnaujinti virtuvę už 150 EUR? Patogi ir jauki virtuvė, kurioje tiesiog norisi praleisti daugiau laiko. Būtent apie tokią ir svajojate? Tačiau susiduriate su vienu – BET...negaliu tam skirti daug lėšų? Net ir nedideli pokyčiai gali pagyvinti jūsų virtuvę.
Kaip susitvarkyti spintą? Ar vos atsidarę spintą ir peržiūrėję drabužius galite iškart nuspręsti, ką rengtis? Jei ne, tai – pagrindinis ženklas, kad jūsų spintos turinys yra išdėliotas neefektyviai arba netvarkingai.
Tvarkome vaikų kambarį: kaip suplanuoti erdvę miegui ir žaidimams Vaiko kambarys – tai erdvė, kurioje mūsų atžala praleis nemažai laiko, tad kiekvieniems tėvams norisi, jog ji būtų kuo jaukesnė ir patogesnė.
Sodo apšvietimo idėjos, papuošiančios jūsų aplinką Norėtumėte kur kas daugiau laiko leisti lauke, tačiau manote, kad jūsų sodui ar kiemui trūksta jaukumo? Turime jums sprendimą – tinkamas apšvietimas gali kardinaliai pakeisti jus supančią aplinką, ją papuošti ir paversti jaukia lauko oaze.
1 3 4 5 ...
Rodoma: 1 - 1265