Pasidaryk pats, interjero idėjos 79 įrašai

4 daiktai, kuriuos reikia išnešti iš vonios dabar pat Jeigu planuojate tvarkyti savo vonios kambarį, tikriausiai turite per daug nereikalingų daiktų. Ryto ir vakaro rutina, kasdieninis gražinimasis reikalauja daugybės daiktų, priemonių ir laiko.
6 dažniausios apšvietimo klaidos Kad jūsų kambarys nebūtų tarsi apgaubtas rūko, arba atvirkščiai – šviesus kaip juvelyrikos prekių parduotuvė, reikia žinoti kelias taisykles prieš pradedant planuoti apšvietimą.
Pasidaryk pats: dovanos iki 10 eurų Reikia dovanos ypatingam žmogui, o jūsų biudžetas neleidžia išlaidauti? Nesijaudinkite! Mes paruošėme dovanų idėjų sąrašą. Šios dovanos nekainuos daugiau nei 10-ies eurų ir tikrai paliks puikų įspūdį. Tad skaitykite ir išsirinkite sau tinkamą idėją!1.
Tapetų tendencijos Daugeliui iš mūsų kartais kyla noras kažką pakeisti savo namuose. Nauji tapetai – tai nebrangus ir paprastas būdas suteikti kambariams visiškai naują išvaizdą.
9 patarimai, kaip paversti mažą vonios kambarį didesniu Namuose vonios kambarys paprastai yra mažiausias, tačiau sumaniai jį įrengiant ir apstatant galite sukurti erdvės pojūtį. 1.
Suteikite seniems baldams naują gyvenimą Iš giminaičių paveldėjus ar įsigijus senus namus, nebūtinai reikia juos pasmerkti ir viską išmesti. Pažvelkite į juos kūrybiškai.
Virtuvės planavimas: 10 pagrindinių taisyklių, kurias privalu žinoti Jei anksčiau virtuvė buvo naudojama tik maisto gamybai, šiandienos virtuvė turi daugiau paskirčių. Virtuvėje šeima susirenka ryte, o po dienos darbų susirenkama ir su draugais kartu gaminant vakarienę ir valgant.
3 dažniausios apšvietimo klaidos jūsų miegamajame Jeigu ruošiatės atnaujinti savo miegamąjį, tikriausiai jau skaitėte daugybę patarimų ir triukų, kaip paversti savo asmeninę erdvę į tikrą sapnų karalystę.
Virtuvė ir poilsio kambarys viename, privalumai ir trūkumai Šiuo metu pastebima tendencija, jog įsirenginėdami arba renovuodami savo būstą, žmonės vis dažniau pasirenka į bendrą erdvę sujungti virtuvę bei poilsio kambarį.
Kokias spalvas rinktis vonios kambariui? Norite atnaujinti vonios kambarį, bet nežinote, kokias spalvas pasirinkti? Atsakymas paprastas – rinkitės tas spalvas, kurios jus veiktų teigiamai.
Tualetas ir vonios kambarys – kartu ar atskirai? Nors dažnesnis pasirinkimas yra bendra erdvė tiek tualetui, tiek vonios kambariui, pastebima, kad ši tendencija po truputį išnyksta. Jei dar nesate tvirtai apsisprendęs, siūlome paskaityti apie pagrindinius trūkumus ir privalumus.
Nebrangios apšvietimo idėjos svetainei Visi nori gražių namų, kuriuose tobulai derėtų baldai, dekoro detalės bei apšvietimas. Jei patys pritrūkote idėjų, kaip tai padaryti, o dizainerio samdyti nenorite, siūlome keletą patarimų svetainės apšvietimui.
1 3 4 5 ...
Rodoma: 1 - 1279