„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Dovanos moterims 19 įrašų

Populiariausi kvepalai moterims 2020 Nuotrauka: Jessica Weiller iš Unsplash.   Renkantis kvepalus, svarbiausia įsitikinti, kad jie tiks ir patiks jums ir jūsų stiliui. Juk kvepalai – kasdienis aksesuaras, ir nereta moteris juos renkasi itin atsakingai, suprasdama, kad jie gali tapti
TOP 5 dovanų idėjos Moters dienai Kovo 8 – Tarptautinė moters diena. Ši tarptautinė šventė buvo pripažinta Jungtinėse Tautose 1975 metais, nors minima nuo 1909-jų. Lietuvoje įprasta per šią šventę moterims dovanoti gėles ir jas sveikinti.
Populiariausios dovanų idėjos moteriai Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad išrinkti moteriai dovaną gana lengva, tačiau kai ateina laikas šią misiją įgyvendinti, tenka pasukti galvą.
Kaip nustebinti mylimąją gimtadienio proga? Dovanų idėjos Nenumaldomai artėja jūsų merginos ar žmonos gimtadienis, o jūs vis dar neturite jai dovanos? O gal net nesugalvojote, ką dovanoti? Jei taip, pats laikas susimastyti, nes paskutinės minutės dovanas tikėtina jos tikrai nesužavės.
Kaip išsirinkti moteriškus kvepalus? Kvepalai, kaip ir aprangos ar šukuosenos stilius, gali apibūdinti jūsų asmenybę be žodžių.  Be to, mylimi kvepalai leidžia pasijusti kur kas patrauklesne ir labiau pasitikėti savimi. Dėl šios priežasties kvepalai – viena labiausiai vertinamų dovanų.
Dovanų idėjos merginai O ne, ir vėl artėja jos gimtadienis. Tikras galvos skausmas! Rasti puikią dovaną gali būti labai sunku. Tokia užduotis gali kelti stresą savaičių savaites. Na, mes pasakysime tik tiek: viskas priklauso nuo to, kiek laiko susitikinėjate.
Pasidaryk pats: dovanų idėjos draugei Visuomet malonu gauti dovaną, pagamintą su meile. Taip žinome, jog dovaną įteikęs žmogus praleido nemažai laiko galvodamas apie mus ir kas mums galėtų patikti.1.
Dovanos knygų mylėtojai Knygos tikriausiai yra vienos iš geriausių ir populiariausių dovanų beveik kiekvienam: jos naudingos, turiningos ir gali būti tiek linksmos, tiek rimtos – priklausomai nuo progos.
Dovanų idėjos virtuvės šefei Ieškote dovanos ypatingai moteriai, kuri taip pat yra virtuozė virtuvėje? Būsime atviri: nupirkti dovaną virtuvės šefui nėra pati lengviausia užduotis pasaulyje, tačiau tai nėra neįmanoma.
Dovanų idėjos vyno gurmanei Taigi, ieškote dovanos moteriai, dievinančiai vyną. Kad ir koks bebūtų vynas – baltas, raudonas ar rausvasis – svarbiausia tai, jog jūsų draugė juo tikrai mėgaujasi ir, tiesą sakant, apie jį žino labai daug.
Dovanų idėjos muzikos gerbėjai Ieškote dovanos muzikos mėgėjai? Jums pasisekė. Mes paruošėme sąrašą dovanų, kurios tikrai padarys įspūdį ypatingajai moteriai, jaučiančiai silpnybę muzikai.1.
Dovanų idėjos visų galų meistrei Ieškote dovanos ypatingai moteriai, kuri yra tikra visų galų meistrė? Tuomet radote būtent tai, ko ieškote – mes sudarėme sąrašą, kuriame rasite viską, kas tikrai ras vietą kiekvienos supermoters namuose.1.
Rodoma: 1 - 1219