„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Vonios interjeras, idėjos 13 įrašų

Smulkmenos, kurios jūsų vonios kambarį pavers oaze Kaip atsinaujinti vonią, kad pasijaustumėte lyg išvykę atostogų į šiltus kraštus, kur visada šilta ir jauku? Reikia tik kelių smulkmenų ir jūsų vonios kambario vaizdas pasikeis dramatiškai.
Kaip vonioje pakloti plyteles? Kloti plyteles – gana paprasta. Nagingesnių rankų šeimininkai gali tai pasidaryti ir patys. Reikia tik šiek tiek laiko ir kantrybės. Plytelių klojimas – kruopštumo ir atidumo reikalaujantis darbas, todėl skuboti sprendimai klius už akių dar ilgą laiką.
Kaip efektyviai suplanuoti vonios kambario remontą? Nusibodo tos senos galbūt nuo sovietinių laikų likusios sienų plytelės jūsų vonioje? Laikas rimtai renovacijai. Vonios kambario remontas pavers jūsų seną vonią visiškai kitokia.
Kaip susitvarkyti mažą vonios kambarį? Nedidelis vonios kambarys ir gausybė daiktų, kuriuos atrodo nėra vietos kur sutalpinti. Kaip suplanuoti ir išpildyti erdves, pataria SENUKAI interjero dizaineris Igoris Sapovalovas.
Atsinaujinti vonios kambarį už 150 Eur – misija įmanoma! Vienas, du, trys, keturi... taip, tik tiek daiktų jau gali visiškai pakeisti jūsų vonios kambarį, jei tik juos teisingai pasirinksite. Kaip atsinaujinti neišleidžiant daugiau nei 150 Eur, pataria SENUKŲ interjero dizaineris Igoris Sapovalovas.
Kaip įsirengti svajonių vonios kambarį? Svajonių vonios kambarį kiekvienas iš mūsų mato kitaip. Vienam patinka erdvus ir šviesus vonios kambarys, kitam – spalvų rojus, trečiam – prabangus ir efektingas.
Erdvus vonios kambarys – kaip tai pasiekti? Įrenginėti vonios kambarį yra ypač įdomu, nes čia galite leisti pasireikšti savo vaizduotei. Jei turite nedidelį vonios kambarį, yra nemažai sprendimų kaip vizualiai padidinti jo erdvę.
Kaip suderinti skirtingas plyteles vonios kambaryje? Plytelės yra pati populiariausia medžiaga, kuri naudojama vonios kambaryje. Tai universali, lengvai valoma ir atspari drėgmei medžiaga.
Kaip vizualiai padidinti mažą vonios kambarį? Nors visi žino, kaip nuostabu yra turėti didelį vonios kambarį, tačiau labai gaila, jog dažnai realybė yra visiškai priešinga. Fiziškai erdvės plėtimas yra ilgas, brangus ir stresą keliantis, jeigu apskritai įmanomas, procesas.
Tualetas ir vonios kambarys – kartu ar atskirai? Nors dažnesnis pasirinkimas yra bendra erdvė tiek tualetui, tiek vonios kambariui, pastebima, kad ši tendencija po truputį išnyksta. Jei dar nesate tvirtai apsisprendęs, siūlome paskaityti apie pagrindinius trūkumus ir privalumus.
9 patarimai, kaip paversti mažą vonios kambarį didesniu Namuose vonios kambarys paprastai yra mažiausias, tačiau sumaniai jį įrengiant ir apstatant galite sukurti erdvės pojūtį. 1.
Kaip paversti jūsų vonios kambarį į asmeninį SPA centrą? Ar jūs nuolat svajojate apie SPA ir vos atsiradus progai bandote ja pasimėgauti? O jei mes jums atskleistume keletą mažų gudrybių, kuriomis pasinaudoję galėsite mėgautis SPA atmosfera savo vonioje? Tai daug lengviau negu įsivaizduojate, todėl pradėkite ruo
Rodoma: 1 - 1213