„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Interjero apšvietimo idėjos 10 įrašų

LENGVAI VALDOMAS NAMŲ APŠVIETIMAS SU LEDVANCE SMART+   Dabar kaip niekad lengva sukurti išmanųjį apšvietimą savo namuose. SMART+ WiFi produktai turi daug puikių funkcijų jūsų vidaus ir lauko apšvietimui pritaikyti pagal jūsų asmeninius poreikius.   Apšvietimas turi atitikti skiassiortingus šviesos por
Šviestuvų rūšys Interjero viduje svarbu kompetentingai derinti natūralią šviesą, įeinančią pro langą, ir dirbtinę šviesą, kurią skleidžia lempos ar įrenginiai, rasti pusiausvyrą tarp jų ir išlaikyti kūrybišką požiūrį į panaudojimo galimybes.
Patalpų apšvietimo tendencijos Sėkmingas apšvietimas yra kur kas daugiau nei paprastas šviestuvų išdėstymas erdvėje. Apšvietimas yra apdailos elementas, kurį galima panaudoti įvairiais būdais, pavyzdžiui, sukuriant atitinkamą atmosferą. Apšvietimas taip pat turi būti reguliuojamas.
Koks apšvietimas labiausiai tinka namams? Namuose patalpų apšvietimas turėtų būti gerai apgalvotas, kadangi šviesa turi įtakos mūsų savijautai ir sveikatai daugiau, nei mes manome.
Nebrangios apšvietimo idėjos svetainei Visi nori gražių namų, kuriuose tobulai derėtų baldai, dekoro detalės bei apšvietimas. Jei patys pritrūkote idėjų, kaip tai padaryti, o dizainerio samdyti nenorite, siūlome keletą patarimų svetainės apšvietimui.
6 dažniausios apšvietimo klaidos Kad jūsų kambarys nebūtų tarsi apgaubtas rūko, arba atvirkščiai – šviesus kaip juvelyrikos prekių parduotuvė, reikia žinoti kelias taisykles prieš pradedant planuoti apšvietimą.
Apšvietimo idėjos namams Kad namuose jaustumėtės jaukiai ir maloniai, būtina suprojektuoti tinkamą apšvietimą. Straipsnyje pateikiamos geriausios apšvietimo idėjos namams – kiekvienai erdvei atskirai.
Virtuvės ir vonios apšvietimo idėjos Virtuvė ir vonia – tai namų erdvės, kuriose apgalvotas apšvietimas tiesiog būtinas – tiek gaminant mėgstamiausią desertą, tiek kas rytą gražinantis. Šiame straipsnyje aptariamos kelios virtuvės ir vonios apšvietimo idėjos, tiksiančios kiekvieno namams.
Laiptų apšvietimo idėjos Jei namuose įrenginėjate naujus ar renovuojate senus laiptus, jums reikia atsakyti į nemažai klausimų:  kokios formos laiptai labiausiai tiks, kokias medžiagas jiems rinktis, kokie bus turėklai ir t.t.
Virtuvės apšvietimo idėjos Apšvietimas dažnai yra paskutinis dalykas, apie kurį žmonės pagalvoja, kai įrenginėja virtuvę, ypač jeigu tai daro patys. Rezultatas dažnai baigiasi nepasitenkinimu – nepakankamai šviesu, per daug šešėlių ar niūri atmosfera.