„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Vaikų ir kūdikių prekės

Šios savaitės pasiūlymai

Idėjos ir patarimai

Kaip sukurti vaikams saugią virtuvę? Virtuvė neretai vadinama kiekvienų namų širdimi, kadangi čia susirenka visa šeima. Tačiau virtuvė taip pat yra viena iš pavojingiausių vietų jūsų vaikams – aštrūs daiktai, slidžios grindys, karšti paviršiai bei spintelėse esančios valymo priemonės. Norint,...
Ar jūsų vaikas saugus namuose? Pagrindinės priemonės kurių turite imtis norėdami jį apsaugoti. Vaikams augant ir susipažindinant su aplinka, ne visada pavyksta išvengti susižeidimų ir įvairaus pobūdžio nelaimingų nutikimų. Mokymo įstaigose dažnai yra kalbama apie vaikų elgesį ir saugumą gatvėje, vedamos saugaus eismo pamokos, tačiau nelaimių prevenc...
Dekoravimo idėjos vaiko gimtadienio vakarėliui Gimtadienis – viena mėgstamiausių kiekvieno vaiko švenčių. Jis jos laukia ištisus metus, galvoja, kokių dovanų norėtų, kokius draugus kvies ir kaip švęs. Tuo tarpu, tėveliams vaiko gimtadienis – iššūkis, kuriam reikia tinkamai pasiruošti – pasirūpinti idėj...

Kūdikių prekės 

Mažas žmogutis tėvų širdis užkariauja dar nė negimęs, tad nenuostabu, jog būsimieji tėveliai jau laukimo periode pradeda rūpintis, kad jam gimus nieko netrūktų. O būtinų kūdikio auginimui daiktų sąrašas ne toks ir trumpas. Ar žinote, jog patogumo ir laiko taupymo atžvilgiu geriausia viską pirkti „iš vienų rankų“? Todėl siūlome pasižvalgyti po Senukai.lt asortimentą – čia rasite visa, ko reikia naujagimiui ir kūdikiui: nuo pirmųjų gyvenimo dienų iki pirmųjų pasiekimų, žingsnių, žaidimų etapo ir t.t.

Kokios yra prekės kūdikiams?

Taip platų spektrą apimančios prekės, skirtos vaikams iki vienerių metukų (ar kiek ilgiau) ir orientuotos į jų kokybišką miegą, švarą, higieną, tinkamą maitinimą, saugumą ir pan.

Platus kūdikiams skirtų prekių asortimentas

Kūdikių maitinimui: buteliukai, maitinimo kėdutės ir kt. Taip pat galime priskirti ir čiulptukus. Tinkamas vaiko maitinimas ir jam parinktos priemonės yra glaudžiai susiję su komfortu, gera savijauta, o taip pat ir su tėvelių patogumu.
 
Kūdikių priežiūrai: vaikų apsaugos priemonės, mobiliosios auklės ir pan. Šiai kategorijai priklausančios kūdikių prekės tiesiogiai susijusios ne tik su mažylių saugumu, bet ir su tėvelių komfortu, pasitikėjimu, didesnėmis laiko sau galimybėmis.
 
Kūdikių kūno priežiūrai, higienai: žirklutės, šukos, termometrai, sauskelnės, drėgnos servetėlės ir pan. Šie daiktai turėtų atsidurti visų mažylius auginančių šeimų vaiko priežiūros priemonių sąraše. Šios kategorijos daiktai tiesiogiai susiję su vaikų sveikata, gera savijauta, švara, higiena.
 
Kūdikių poilsiui: lovelės, maniežai ir pan. Kokybiškas vaiko poilsis turi glaudų ryšį su jo sveikata, savijauta, augimu, taisyklingu vystymusi, todėl būtina užtikrinti, jog vaikas ilsėtųsi, būdrautų, žaistų jam pritaikytoje aplinkoje.

Populiariausios kūdikių prekės:

Kad ir koks malonumas yra visą dieną žiūrėti į tą mažą kūdikėlį, kad ir kaip mamos mielai su jais leidžia savo laiką, nereikia nė sakyti, kad ir nuovargis yra taip pat didžiulis. Tačiau šiandieninė rinka siūlo platų spektrą prekių, palengvinančių mamų (ar tėčių) kasdienybę ir padedančių kur kas paprasčiau pasirūpinti mažyliais, daug lengviau atlikti tam tikras veiklas. Pavyzdžiui, vienas labiausiai vertinamų dalykų yra nešioklės, suteikiančios progą nešioti kūdikį ir tuo pačiu metu turėti abi laisvas rankas! Pientraukiai, maitinimo pagalvės, kitos žindymo prekės taip pat yra vienos populiariausių, labai palengvinančių vaikučio maitinimo procesą.

Žinoma, nepamirškime ir higienos prekių mamoms – kiekviena moteris nusipelnė tinkamos savo odos, kūno priežiūros, komforto.

Vaikų ir kūdikių prekės internetu – patogu ir greita

Nuo mažylio būdo priklauso, ar tėvams išvykos su juo į parduotuves  bus vienas malonumas, ar nemažai kantrybės reikalaujantis žygis. Kita vertus, ne visi tėveliai nori su mažaisiais vaikštinėti po prekybos centrus. Todėl jie tikrai įvertina galimybės pirkti internetu privalumus. Šiuo atveju  nebelieka ribų vietos kontekste – galite pirkti norimas prekes iš parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame mieste. Vaikų ir kūdikių prekės internetu Senukai.lt svetainėje neretai yra pigiau, užsakomos jos labai sparčiai ir paprastai, o pristatomos operatyviai ir sklandžiai. Ir Jums net nereikia išeiti iš namų!

Kaina

Kūdikių prekės be galo mielos, tad tai lemia, jog neretai tėveliai įsigyja ir tai, ko net nepanaudoja arba išleidžia pernelyg daug pinigų. Tad nustatykite biudžetą ir stenkitės jo neviršyti. Rinkitės maksimalią kokybę pagal Jūsų galimą išleisti sumą.
Senukai.lt asortimente rasite labai platų kūdikių prekių asortimentą ir didelį kainų diapazoną, todėl skirtingą perkamąją galią turintys pirkėjai įsigys kokybiškų prekių mažyliams. Jei daikto nereikia skubiai, verta palaukti išpardavimo – akcija leis sutaupyti ir mokėti kur kas mažiau!

Prekės ženklas

Verta prioritetą teikti rinkoje pripažinimą pelniusiems ir puikiai vertinamiems gamintojams. Tad mūsų asortimente siūlome atkreipti dėmesį į gerų atsiliepimų sulaukiančius „KinderKraft“, „Lionelo“, „Milly Mally“, „BabyBjorn“, „Ceba“, „Baby Tesoro“, „Canpol Babies“, „Pampers“, „Lodger“, „Britton“ ir kt.
 

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kūdikių prekes?
Svarbiausia – iš kokių medžiagų prekės pagamintos. Prioritetas – natūralumas, saugumas. Svarbus ir vaiko amžius, daikto patvarumas.
 
Kokias kūdikių prekes patartina turėti susilaukus vaikelio?
Esminės yra: sauskelnės, drabužėliai, pagrindinės higienos prekės (žirklutės, natūralios sudėties prausimosi priemonės, vandens ir kūno termometras), vežimėlis, lovelė, vonelė. Verta turėti ir buteliuką (jei nepavyktų maitinti savo pienu), čiulptuką. Papildomo patogumo su naujagimiu suteiks vystymo lenta, mobilioji auklė
 
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis žaislus kūdikiams?
Į saugumą, kokybę, rekomenduojamą amžių, ar nėra detalių, kuriomis vaikutis galėtų susižeisti ar jas nuryti.
 
Kaip pasirinkti tinkamą vežimėlį vaikui?
Prioritetą teikite kokybei, tvirtumui. Erdvus lopšys bus didelis privalumas šaltuoju metų laiku, kai vaikas daugiau aprengtas, apklotas. Svarbus pravažumas, manevringumas – tad įvertinkite, kokiais keliais daugiausia važinėsite.
 
Kaip parinkti tinkamą čiulptuką kūdikiui?
Vertinkite nurodytą ant pakuotės amžių.  Taip pat ne mažiau svarbu medžiaga, iš kurios pagaminta. Prioritetą teikite kaučiukui, lateksui, silikonui.