„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Rankšluosčių ir rankų džiovintuvai

Šios savaitės pasiūlymai

Idėjos ir patarimai

Kaip savarankiškai sumontuoti rankšluosčių džiovintuvą? Šiandien tiesiog neįmanoma įsivaizduoti vonios kambario be rankšluosčių džiovintuvo. Atitikdamas savo pavadinimą, šis prietaisas naudojamas rankšluosčių ir kitų smulkių daiktų džiovinimui. Be to, džiovintuvas apsaugo vonią nuo perteklinio drėgnumo ir dides...
Vonia ir dušo kabina. Ką pasirinkti? Įrenginėjant būstą beveik visuomet susiduriame su vonios kambario dilema – ką derėtų rinktis, vonią ar dušo kabiną? Šį pasirinkimą turėtų nulemti ne tik higienos įpročiai, bet ir patalpos dydis, išplanavimas, planuojami vonios baldai bei norima buitinė tec...
Kopijuok interjerą nuo profesionalų! Juodo dizaino vonios kambarys – išskirtinumo mėgėjams. Žvilgsnį prikaustantys juodos spalvos baldai dvelkia prabanga ir erdvei suteikia ekstravagancijos. Jie puikiai dera su šalia esančiomis šviesesnių atspalvių plytelėmis, o pusapvalės formos dušo kabina ...
Rankšluosčių džiovintuvas, geriau žinomas tiesiog gyvatuko pavadinimu – labai patogus ir svarbus įrenginys jūsų namuose. Ant jo galima džiovinti išskalbtus arba sudrėkusius rūbus, padžiauti rankšluosčius ar kita. 

Yra keli gyvatukų tipai. Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas jungiasi prie elektros lizdo per rozetę ir kaista elektriniu būdu. Nors drėgmei kopetėlės yra pakankamai atsparios, reikia apsaugoti elektros lizdą nuo drėgmės arba nemalonaus aplinkos poveikio. Įtaisas veikia pakankamai greitai ir efektyviai, tačiau gali netikti kiekvienam būstui, jeigu vonioje ar patalpoje, kur gyvatukas yra reikalingas, nėra rozetės ar lizdo. 

Standartinis gyvatukas jungiasi prie vandentiekio ir į jį yra atvedamas karštas vanduo. Jo viduje tekantis skystis įkaista ir taip sušildo rankšluosčių džiovintuvo sieneles. Jo šilumai palaikyti yra reikalingas karštas vanduo, nebūtinas elektros lizdas, o mėnesio gale išlaidos būna mažesnės, kadangi vanduo yra pigesnis už elektrą. Svarbu paminėti, kad jis yra jungiamas prie karšto vandens mazgo, bet ne šildymo mazgo, taip jis gali džiovinti ir šiltuoju metų laiku. 

Tinkamas pasirinkimas priklauso nuo poreikio. Jeigu jums svarbu nuolatinis gyvatuko veikimas – geriau rinktis standartinį modelį, tačiau, jeigu daugiau keliaujate ar ne itin pastoviai naudojatės juo bei šiaip mėgstate prižiūrėti išlaidas, geriau tiks elektrinis arba kombinuotas variantas. Norėdami papildyti komplektaciją, galite įsigyti ir rankšluosčių džiovintuvų priedų. 

Rankų džiovintuvas – praktiškas ir paprastas sprendimas kiekvienam asmeniui, kuris mėgsta greitai ir paprastai džiovintis rankas. Tylaus veikimo „Haushalt“ rankų džiovintuvas nedirgina ir maloniai džiovina rankas. Oro srautas – stiprus, bet ne per daug, o darbinė oro temperatūra greitai pasirūpins tuo, kad delnai, plaštakos ir pirštai nebebūtų šlapi. 

Naudokitės paieškos filtravimo sistema ir lengviau išsirinksite tinkamas prekes, pažymėdami jums reikalingas kategorijas. Spustelkite pelės klavišą ant patikusios prekės ir galėsite ją apžvelgti įdėmiau. Padidintoje nuotraukoje įžvelgsite net ir smulkiausias detales, taip pamatysite estetinius ir vizualius džiovintuvų privalumus. Skaitydami prekės informaciją sužinosite tikslią techninę charakteristiką bei įvairius kitus duomenis, kurie palengvins sprendimo priėmimą.