„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Kitos namų vietos 16 įrašų

Sienų dekoras - idėjos Nuotrauka Crew iš Unsplash.   Įrenginėjant naujus namus, ar atnaujinant senuosius, norisi, kad viskas būtų tobula. Norint, kad namų interjeras tikrai susilietų tarpusavyje, būtų vientisas ir traukiantis akį, reikalingi ne tik suderinti baldai ar t
Geriausias prieškambario interjeras jums Foto: Pexels.   Prieškambaris, dar žinomas koridoriaus pavadinimu, yra pirmas kambarys, kurį pamato jūsų svečiai. Čia svečiai nusiauna batus, pasikabina striukę arba laukia, kol jūs susiruošite, todėl jie neretai turi marias laiko apsižvalgyti, įver
Kaip susitvarkyti prieškambarį, kad jame viskas tilptų? Prieškambaris – namų „Bermudų trikampis“. Čia nuolatos kažkas dingsta. Atrodo, pasidėjote raktus ant spintelės, o ryte jie jau dingę. Išnyksta net batai, jau nekalbant apie pirštines, skėčius ar net striukę. Tikras galvos skausmas.
Kaip susitvarkyti spintą? Ar vos atsidarę spintą ir peržiūrėję drabužius galite iškart nuspręsti, ką rengtis? Jei ne, tai – pagrindinis ženklas, kad jūsų spintos turinys yra išdėliotas neefektyviai arba netvarkingai.
Ryškus ir erdvus loftas. Kaip jį įsirengti? Šiandien nepaprastai madingas lofto stilius, kuris pakeičia erdvę ir suteikia jai charakterį. Nepaisant to, kad su loftu mes ne taip jau ir seniai susipažinome, pats stilius užgimė JAV XX amžiaus 40-aisiais metais.
Skandinaviškas minimalizmas. Kaip jį pasiekti? Įsivaizduokite šviesią, erdvią ir funkcionalią erdvę. Tai ir yra skandinaviškas stilius. Atsiradusi 1950-aisiai metais Danijoje, Švedijoje, Suomijoje ir Švedijoje, XX amžiaus pabaigoje Šiaurės šalių estetika atkeliavo ir pas mus.
9 išmanios ir paprastos idėjos namams Jei pritrūkote idėjų namams, dalijamės puikiais patarimais, kaip suteikti namams daugiau grožio.   1. Negailėkite spalvų ir minkštumo Sienos, ar jos dalies, perdažymas arba tapetavimas iš tikrųjų nėra brangus. Efektingumo suteikia tik vienos si
Sukurkite nuotaiką šviesa ir šešėliais Šviesos šaltinių pobūdis, suteikia kambariui tam tikrą atmosferą. Kai kurie šviestuvai sukuria jaukumą, kiti užtikrina įspūdingą apšvietimą, treti – tinkamą darbo aplinką.
Kitokia interjero apdaila – laminuota siena Platus medžio imitacijos ir spalvų pasirinkimas, patraukli kaina, paprastas įrengimas ir patvarumas, taip galima apibūdinti laminatą.  Pagrindinis laminato  privalumas yra ir tai, kad jį lengva valyti, todėl jis tiks taip pat virtuvėje ar prieškambaryje.
Kaip dekoruoti atviras lentynas? Atviros lentynos populiarios dėl to, kad jos vizualiai atrodo užimančios mažiau erdvės nei uždaros lentynos su durelėmis bei stalčiais. Atviroje lentynoje galite sudėti tokius daiktus kaip knygos, nuotraukų rėmeliai ar kiti panašaus tipo daiktai.
3 biuro dekoravimo idėjos Biuras yra ta vieta, kurioje reikia didelio susikaupimo, todėl aplinka turi būti raminanti ir skatinanti produktyvumą. Kviečiame paskaityti keletą patarimų ir paversti nuobodžią biuro erdvę į jums malonią.Kambaryje turėkite žalumos.
Kaip dekoruoti nuomojamą būstą? Taigi, jūs ką tik persikėlėte į naują vietą ir visiškai neturite supratimo, kiek ilgai čia pasiliksite. Nesvarbu, ar tai truks 6 mėnesius ar keletą metų, jūs norite šią erdvę vadinti savo namais.
Rodoma: 1 - 1216