„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Kvepalai, kosmetika, higiena

Šios savaitės pasiūlymai

Idėjos ir patarimai

Nišiniai kvepalai – kuo jie ypatingi? Foto: Pexels.com   Gerai kvepėti yra svarbu – aplinkiniai žmonės kvapus įsimena labai gerai ir užuodę jūsų kvepalus, galimai, pajutę tą patį kvapą, vėl jus prisimins. Kvepalai leidžia pabrėžti charakterį, lengviau sudaryti pirmą įspūdį ir suteikia pa...
Pirkėjo gidas kvepalų pasaulyje: kvapusis vanduo, kvepalai ar tualetinis vanduo? Foto: Unsplash.com Yra posakis, kad vyras niekada neprisimins damos rankinės, užtat visuomet – jos kvepalus. Tikra tiesa, kad kvapas – ne tik mūsų stiliaus detalė. Tai – ir labai svarbi mūsų asmenybės dalis, mus papildo, išskiria iš minios, gali pak...
Top 10 kvepalai moterims Foto: Pixabay.com   Kiek svarbūs jums yra kvepalai? Jums tai yra tik įvaizdžio dalis – visai kaip mėgstamas šalikas, pirštinės ar suknelė. Tačiau, aplinkiniams kvepalai turi gerokai didesnę įtaką nei pagalvojame. Jeigu ką tik sutiktas žmogus naudoja ...
Skaniausi kvepalai moterims 2021 metais Foto: freepik.com   Skaniausi 2021 m. kvepalai moterims! Kvepalai ypatingai daug pasako apie moters asmenybę, be to, tai yra paskutinis akcentas, kuris ja paverčia išskirtinę! Didžiosios šio pasaulio moterys tai puikiai suprato, pavyzdžiui, Marilyn M...
Kaip išsirinkti tinkamas kosmetikos priemones? 

Šiandien galime išgirsti daugybę patarimų ir pasisakymų apie tai, kokia kosmetika, kūno ir plaukų priežiūros priemonės tinkamiausios. Tačiau tik renkantis kosmetikos priemones ir susidūrus su jų didžiule pasiūla, iškyla daug klausimų apie jų kokybę, gerumą bei jų tinkamumą Jums. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės išsirinkti tinkamiausią priemonę. 

Sertifikuota kosmetika 

Besirenkantiems kosmetiką, specialistai pataria nesivadovauti tik reklamomis, o skaityti priemonių sudėtį. Tai yra viena svarbiausių taisyklių. Mat, reklama pranešanti apie priemonės natūralumą ar išskirtinio dizaino pakuotė su garsiu prekiniu ženklu, dar negarantuoja, kad Jūsų įsigyta kosmetika bus kokybiška.  

Pirmiausia, pirkėjai ant pakuotės turėtų ieškoti ekologiškos, natūralios ar biodinaminės kosmetikos sertifikato. Taip pat svarbu atidžiai išstudijuoti pasirinktos priemonės sudėtį. Kokybiška kosmetinė priemonė laikoma ta, kurios sudėtyje nėra kvapiklių, konservantų arba jų yra labai mažai. 

Kartais rūpindamiesi savo higiena ir naudodami tam tikras priemones nė neįtariame, kad ta priemonė gali nualinti ar pažeisti odą. Įprastoje kosmetikoje, kuri nėra laikoma natūralia, pasitaiko aršių cheminių ingredientų. Tad būkite atidūs ir studijuokite produktų sudėtį. 

Odos tipas 

Odos tipas – tai vienas iš svarbiausių kriterijų į kurį turite atsižvelgti rinkdamiesi kosmetiką. Koks Jūsų odos ar plaukų tipas, lengvai išsiaiškinti galite ir patys. Jeigu dvejojate, specialistas atsakys į visus Jūsų klausimus.  

Jeigu oda sausa – priemonės turėtų drėkinti ir maitinti. Jautri – veikti raminamai. Riebi – padėti suvaldyti riebalų perteklių ir išlaikyti pusiausvyrą.  

Kvepalai 

Jeigu kosmetiką patariama rinktis pagal odos tipą, tai dar vieną grožiui svarbią priemonę – kvepalus, rekomenduojama rinktis pagal asmenybės bruožus.  

Kvepalai skirstomi į 4 grupes:

Gaivūs aromatai. Šių kvepalų pagrindiniai ingredientai: vanduo, citrusiniai vaisiai žaluma (žalioji arbata, žolelės). Šie kvepalai skirti aktyvioms, mėgstančioms leisti laiką gamtoje, sportuojančioms asmenybėms. 
Gėlių aromatai. Tai gėlių – rožių, jazminų ar gėlių mišinio aromatas, kurio tikrai nesumaišysite. Tai aromatas, skirtas romantiškai, žaismingai, savimi pasitikinčiai asmenybei, kuris primena apie tūnantį moteriškumą. 
Medienos aromatai. Šie kvepalai pasižymi medžių aromatais: kedro, santalmedžio, ąžuolo. Aromatas skirtas modernioms ir nepriklausomoms moterims.  
Rytietiški aromatai. Tai aromatas, praturtintas tokiais prieskoniais, kaip muskatas, vanilė, kardamonas, cinamonas. Šis kvapas kur kas ryškesnis ir stipresnis, tad skirtas drąsioms ir nebijančioms rizikuoti asmenybėms.