„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Dovanos vaikams ir paaugliams 12 įrašų

Kokių žaislų vaikai nori gauti dovanų šioms Kalėdoms Artinasi Kalėdos ir vaikams reikės dovanų. Ką gi jiems padovanoti? Su šia dilema susiduria tėvai, seneliai, krikštatėviai ir visi kiti suaugusieji kiekvienais metais. Šie metai – ne išimtis.
Dovanos 13-17 metų berniukams Artėja jūsų paauglio gimtadienis? O galbūt Kalėdų metas jau visai ne už kalnų? Nežinote ką jam padovanoti? Pasinaudokite mūsų patarimais – galbūt pralaušite savo sūnaus abejingą išorę ir laimėsite padėkos kupiną šypseną.
Dovanos 11-13 metų berniukams Ieškote dovanos paaugliui? Neneigsime, išrinkti dovanas tokio amžiaus vaikams itin sunku. Iš pradžių turite pabandyti išsiaiškinti, kuo paauglys domisi, o po to nuspręsti kokia dovana būtų tinkamiausia.
Dovanos 2-4 metų berniukams Vaikai mums suteikia itin daug džiaugsmo. Jie greitai užauga ir daug išmoksta per labai trumpą laiką. Nespėsite net sumirksėti, kaip jūsų mažylis virto rūsčiu paaugliu.
Dovanos 5-7 metų berniukams Tokio amžiaus vaikai mokosi įvairių naujų įgūdžių – jie pradeda atrasti pasaulį, skaito bei skaičiuoja, tobulina savo gebėjimus sporte ir mene.Parinkti dovaną tokios amžiaus vaikui yra didžiulė atsakomybė. Suaugusieji nori, kad vaikai ne tik žaistų.
Dovanos 8-10 metų berniukams Berniukai nuo vienerių iki 99 metų amžiaus mėgsta žaisti nuotoliniu būdu valdomomis mašinomis – tai mokslininkų patvirtintas faktas. Berniukai nuo aštuonerių metų turi pakankamai išvystytus motorinius įgūdžius.
Dovanos 13-17 metų merginoms Ieškote geros dovanos 13-17 metų merginai? Galbūt ji yra jūsų duktė ar anūkė, dukterėčia ar sesuo? Iš tikrųjų sudėtinga sugalvoti dovaną, kuri pradžiugins šią merginą. Dažniausiai daug lengviau padovanoti pinigų, bet tai retai nustebina.
Dovanos 11-13 metų mergaitėms Pirkti dovaną paauglei gali būti gana sunku. Juk dauguma suaugusiųjų nė nenumano, kas patinka tokio amžiaus mergaitėms.
Dovanos 8-10 metų mergaitėms Ieškote puikios dovanos savo aštuonerių – dešimties metų dukrai ar dukterėčiai? Ieškoti dovanų mergaitėms itin smagu, kol jos dar nežino prekinių ženklų ir nesidomi berniukais. Labai lengva išrinkti dovaną pradinėse klasėse besimokančioms mergaitėms.
Dovanos 5-7 metų mergaitėms Pradinėse klasėse besimokančios  penkerių – septynerių metų mergaitės įgyja daug įvairių ir naudingų įgūdžių. Jos pradeda skaityti, įgauna naujų matematinių gebėjimų, atranda pasaulį naujais būdais bei tobulina savo meninius ir sportinius gebėjimus.
Dovanos 2-4 metų mergaitėms Vaikai mums suteikia itin daug džiaugsmo. Jie greitai užauga ir daug išmoksta per labai trumpą laiką. Nespėsite net sumirksėti ir pražiopsosite, kaip jūsų mažoji mergaitė jau tapo jauna mergina.
Dovanos mažyliams Ieškote dovanos darželinukui? Atėjote į tinkamą vietą.  1. Esame tikri, jog tobula dovana vaikui turi būti saugi, interaktyvi ir suteikianti tėvams šiek tiek laisvo laik