„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Virtuvės plautuvės, maišytuvai ir priedai

Šios savaitės pasiūlymai

Idėjos ir patarimai

Kaip išsirinkti virtuvės čiaupą? Virtuvė – tai vieta, kurioje praleidžiame labai daug laiko, tad natūralu, kad virtuvės įrengimui norisi pasirinkti tokius prietaisus ir priemones, kurie suteiks daugiausiai patogumo ir bus malonūs naudoti. Šiandien kalbame apie iš pirmo žvilgsnio smulkų, t...
Kokia gi virtuvė be plautuvės? Kriauklė ir čiaupas reikalingi indams bei rankoms nusiplauti ar virduliui užpildyti, bet ir taip pat gali atlikti daugybę kitų funkcijų. 

Įrenginėdami savo virtuvę arba ją dekoruojant iš naujo, rekomenduojama atsižvelgti ir į plautuvę. Ji yra itin reikalinga ir svarbi tam, kad nesikauptų nešvarumai, gaminti ir ruošti maistą būtų patogiau bei maksimaliam komfortui garantuoti. 

Rinktis galite iš įvairių plautuvių tipų: 

  • su maišytuvu; 
  • su sifonu; 
  • kvadratinės, apvalios ir kitokių formų; 
  • uždedamos; 
  • įleidžiamos; 
  • pagamintų iš nerūdijančio plieno. 
Tai tik keletas iš daugelio pasirinkimų, ieškantiems naujos, kokybiškos, patvarios ir patikimos virtuvės plautuvės. Joje tilps lėkštės, puodai, puodeliai indai ir stalo įrankiai, kuriuos galėsite išplauti bei atliksite visas kitas buities užduotis. 

Vieną didžiausių pasiūlų turi plautuvių gamintojas FRANKE, siūlantis ne tik įprastas kriaukles ar plautuves bet ir iš akmens masės pagamintus įrenginius. Prekiaujame ir kitų žinomų gamintojų produkcija: ALVEUS, AKVASANITA, ARTENOVA, MARMORIN. Visų jų gaminiai pasižymi modernių technologijų ir kokybiškų medžiagų pasirinkimu, tad tarnauja ilgai ir patikimai, o priežiūra būna paprasta bei nebrangi. 

Spustelėję ant sudominusios virtuvės plautuvės prekių kataloge, būsite nukreipti į atskirą prekės puslapį, kur rasite visą naudingą ir reikalingą informaciją. Galėsite ne tik apžiūrėti vizualią prekės išvaizdą, bet ir sužinoti matmenis kartu su kita technine charakteristika. Virtuvinėms plautuvėms svarbu yra ne tik ar tinka matmenys, bet esant gausiai pasiūlai jūs galite išsirinkti ir gražesnę, labiau estetišką plautuvę. Senovinio retro tipo interjerui arba net modernaus industrinio stiliaus interjerui rasite tinkamų plautuvių geromis kainomis. 

Galbūt sudomins granitinės plautuvės arba kampinės nerūdijančio plieno kriauklės? Pasirinkimas platus, todėl drąsiai naršykite ir Senukų internetinėje parduotuvėje tikrai rasite tai, kas patiks ir džiugins jus dar ilgą laiką.