„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Dovanos įvarioms progoms 5 įrašai

Dovanų idėjos mėgstantiems gaminti Paprastai virtuvės reikmenys ir įvairūs rakandai užima gana aukštą vietą dovanų, kurių geriau nepirkti, sąraše. Neva, tokia dovana gali įžeisti ar nuliūdinti jos gavėją ir iš dalies tai tiesa.
Pasidaryk pats: dovanos iki 10 eurų Reikia dovanos ypatingam žmogui, o jūsų biudžetas neleidžia išlaidauti? Nesijaudinkite! Mes paruošėme dovanų idėjų sąrašą. Šios dovanos nekainuos daugiau nei 10-ies eurų ir tikrai paliks puikų įspūdį. Tad skaitykite ir išsirinkite sau tinkamą idėją!1.
Pasidaryk pats: dovanos muzikos gerbėjams Mes visi turime tą vieną draugą, kuris tiesiog pamišęs dėl muzikos. Jis galėtų valandų valandas kalbėti apie muziką ir pokalbis niekuomet nebūtų nuobodus.
Dovanų stiklainyje idėjos Jei artėja svarbi proga, tikriausiai ieškote dovanos. Šį kartą siūlome išleisti mažiau ir panaudoti savo kūrybiškumą. Sukurkite originalią rankų darbo dovaną, kuri tikrai padarys įspūdį. Pristatome sąrašą, kuriame rasite idėjų, kaip panaudoti stiklainius.
Pasidaryk pats: pinigų dovanojimo idėjos Dovanoti pinigus gali būti sudėtinga: viena vertus, tai pati praktiškiausia dovana, kurią gavėjas neabejotinai įvertins ir panaudos. Kita vertus, pinigai paprastame vokelyje nėra pati ypatingiausia dovana.