„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Svetainės interjeras 14 įrašų

Namų interjeras – ką reikia žinoti? Foto: Unsplash.   Visi norime gyventi jaukiai, gražiai ir patogiai, tačiau atėjus laikui šią svajonę įgyvendinti, dažnas pasimetame. Ilgai laukta svajonė – nuosavas būstas, dažnam gali tapti košmaru, kai kalba pasisuka apie jo interjerą, spalvas, fa
Modernus svetainės su virtuve interjeras Foto: Pixabay.   Pažvelgus į aštuntajame bei devintajame dešimtmetyje statytus namus galima pastebėti, kad juose dažniausiai yra daug kambarių, nes tuo metu žmonių mąstymas buvo kitoks – kuo daugiau kambarių, tuo prabangesnis namas. Šiandien stan
Tobulas svetainės interjeras jūsų namams Foto: Pexels.   Svetainė yra pats gyvybingiausias kambarys namuose, nes čia visa šeima leidžia savo laisvą laiką žiūrint filmus, žaidžiant stalo žaidimus bei naršant internete. Dažniausiai svetainė yra ir didžiausias kambarys, nes jame turi tilpti n
Kaip atsinaujinti namus Patarimais dalinasi interjero stilistė/dekoratorė Laura Tamulaitytė. Žiūrėkite vaizdo įrašą žemiau.
Svetainės planavimas ir jos baldai Jeigu pažodžiui išverstume  „living room“ (liet. „svetainė“) į lietuvių kalbą, tai gautume „gyvenamasis kambarys“. Taip svetainė vadinama ne veltui – joje mes leidžiame malonias, atpalaiduojančias, linksmas akimirkas su šeima, artimaisiais ir draugais. F
Idėjos kaip pakabinti foto rėmelius ant sienos Turite laisvos vietos ant sienos? Išnaudokite ją fotografijų sienelei – tai puikus būdas pakeisti interjerą ir visada prisiminti, kam turite būti dėkingi už jūsų visus džiaugsmus ir vargelius.
Kaip keli spalvoti elementai gali pakeisti jūsų namų interjerą? Namuose nemiela, nuobodu, nyku? Nesinori net būti kambaryje? Reikia drastiškų permainų.
Svetainės atnaujinimas už 150 EUR Atsipalaiduoti po dienos darbų, ramiai tyloje paskaityti knygą, pasikviesti draugų savaitgalį ar tiesiog leisti vakarą kartu su artimu žiūrint mėgstamą serialą. Svetainė turi būti universali, dvelkti jaukumu, tačiau tuo pačiu išlikti funkcionali.
Nauja išvaizda namams Spalvos Didžiausi pokyčiai matyti pakeitus kambario spalvą. Dažyti sienas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti didelis darbas, bet tai nebrangu ir dažniausiai prieinama visiems.
Tapetai pagyvina namus Daugelis iš mūsų nori ką nors pakeisti savo namuose. Tapetų keitimas yra nebrangus ir paprastas būdas suteikti kambariams visiškai naują išvaizdą.
5 aksesuarai, kurie turi būti kiekvienoje svetainėje Jeigu jūs šiek tiek pakeisti savo svetainės vaizdą, tačiau nenorite tam skirti per daug laiko, jūs atėjote į tinkamą vietą.
Kaip nudažyti svetainės sienas? Svetainė, tikriausiai yra vienas iš tų kambarių, kuriam yra lengviausia parinkti spalvą – šioje vietoje jūs galite naudoti tokią spalvą, kuri jums patinka.
Rodoma: 1 - 1214