„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Patarimai sodui ir kiemui 38 įrašai

Sniego valytuvai – atsiliepimai, ypatybės, patarimai Foto: Pixabay.   Sniego valytuvai dar yra žinomi pavadinimu sniego pūstuvai. Šis prietaisas yra įprasto sniego kastuvo alternatyva, kuri nereikalauja tiek daug pastangų – pūstuvai surenka sniegą ir išmeta jį per šone esančią specialią angą. Tokie
Mulčiavimas     Augalų ekspertė Vitalija primena – gegužę pats laikas mulčiuoti tiek vaismedžių, vaiskrūmių pomedžius, tiek dekoratyvines zonas.   Mulčias vasarą augalus apsaugo nuo perdžiūvimo, o žiemą – nuo šalnų. Jis taipogi padeda palaikyti tinkamą dirvos r
Tujos: kaip sodinti medelius ir juos prižiūrėti Tujos – visžaliai medeliai, jų yra apie 120 rūšių, jų amžius siekia iki 150 metų. Landšafto dizaine tujomis formuojami apvadai, alėjos ir gyvatvorės. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip sodinti, auginti ir karpyti tujas.
3 taisyklės, kad jūsų oro čiužinys tarnautų ilgiau! Pastaruoju metu oro čiužiniai tapo labai populiarūs, daugiausia dėl jų patogumo ir saugojimo.
Sodo paruošimas pavasariui: nuo ko pradėti? Viskas, sniegas nutirpo, dienos ilgėja, o jau šį savaitgalį prognozuojamas beveik geras oras. Žiema baigėsi ir nenumaldomai artėja pavasaris. Traukiame guminius batus ir ruošiamės į sodą, nes darbų čia po žiemos labai daug.
Kokią pirties krosnelę pasirinkti Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, ar norite elektrinės, ar malkinės krosnelės. Kuriai teikti pirmenybę – priklauso nuo jūsų individualių poreikių ir įpročių.
Kaip apsaugoti lauke laikomus daiktus nuo vėjo ir lietaus? Jei paliekate dviratį visai žiemai kieme, būkite tikri – pavasarį jam reikės labai rimto remonto.
Kaip paruošti sodą rudeniui Nepalikite savo sodo likimo valiai vasaros pabaigoje – paruoškite jį žiemai, kad kitais metais galėtumėte vėl džiaugtis vešliomis vejomis, vaisingais medžiais ir augalais.
Kaip veiksmingai atsikratyti piktžolėmis augančiomis tarp grindinio plytelių Jei manote, kad piktžolės yra tik daržininkų galvos skausmas, labai klystate. Daugybė žmonių susiduria su piktžolėmis kiekvieną vasaros dieną. O jos veisiasi visur, taip pat auga ir tarp grindinio plytelių arba kur plytelių pakraščiuose.
Stovyklavietė kieme? Kodėl gi ne? Stovyklauti su vaikais galima ir savo sodybos kieme, jei tik jis kiek didesnis, nei 3 arai. Idealu, kad kiemas būtų dar didesnis, nes tada galima organizuoti daugiau pramogų.
Patarimai, kaip tobulai prižiūrėti gyvatvorę Jūsų sodyba turi gyvatvores? Puiki žinia! Tai tikras lobis ir net saviraiškos būdas talentingiems sodininkams. Nesate savo gyvatvorėmis patenkinti? Nieko baisaus. Reikia tik šiek tiek pastangų ir viskas bus idealu. Šiame straipsnyje patarsime, kaip sutvar
Kepsninių priedai, kuriuos tikrai privalote įsigyti! Atsibodo kepsninėje kepta mėsa ar šašlykas? Eksperimentuokite ir atraskite neregėtas galimybes naudodami skirtingus kepsninių priedus.Picos akmuo leidžia iškepti tobulą picą tiesiog kepsninėje.
1 3 ...
Rodoma: 1 - 1238