„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Sodas ir daržas 10 įrašų

Mulčiavimas     Augalų ekspertė Vitalija primena – gegužę pats laikas mulčiuoti tiek vaismedžių, vaiskrūmių pomedžius, tiek dekoratyvines zonas.   Mulčias vasarą augalus apsaugo nuo perdžiūvimo, o žiemą – nuo šalnų. Jis taipogi padeda palaikyti tinkamą dirvos r
Kambarinių augalų persodinimas Kambarinės gėlės ėmė nykti? Tuomet laikas jas persodinti! Augalų ekspertė Vitalija Rylienė primena apie paprastas, tačiau jau „auksinėmis“ tapusias gėlių persodinimo taisykles. Gėles persodinti reikia tuomet, kai šaknys pradeda lįsti
Ką gegužę būtina nuveikti sode? Besiformuojant lapijai, augant ūgliams ir stiprėjant šaknims, augalui prireikia papildomų mineralinių medžiagų.
2019 m. lauko baldų tendencijos: spalvos, tekstūros ir patogumas Laikas, kuomet kavą rytais galima gerti jaukiai įsitaisius ant patogių lauko baldų – tikras malonumas.
Kaip išsirinkti vejapjovę? Priklausomai nuo vejapjovės pjaunančiosios dalies, jos skirstomos į rotacines ir būgnines. Taip pat yra raideriai – sodo traktoriukai, skirti didelių vejų pjovimui. Rotacinės vejapjovėsRotacinės vejapjovės yra pačios populiariausios.
Kaip iš sodo išvalyti nukritusius lapus Atėjus rudeniui sodų šeimininkai vėl griebiasi už galvos – amžinas karas su krentančiais lapais prasidėjo. Atrodo, visus sugrėbliavai, o kitą rytą vėl visa pieva lapais apnešta. Nesibaigiantis košmaras! Šiais metais lapų atsikratysite galbūt kiek kitaip.
Kaip paruošti lauko augalus žiemai? Nors vidudienį dar galime džiaugtis vasariška šiluma, tačiau trumpėjančios dienos ir vėsūs vakarai praneša, kad netrukus į mūsų kiemus įžengs ruduo kartu su pirmosiomis šalnomis.
Aukšto slėgio plovimo įranga Sunkiai nuvalomi nešvarumai nuo sode esančių plytelių, apdulkėjusios sūpynės, žemėti sodo įrankiai bei purvinas dviratis po savaitgalinės išvykos.
Vėjarodis – idealus Jūsų namo simbolis Vėjarodis – prietaisas, turintis ilgą ir gražią istoriją. Pradžioje jis buvo naudojamas tik vėjo krypčiai nustatyti, bet laikui bėgant viskas pasikeitė.Meistrai pradėjo gaminti ne tik rodykles, bet ir įvairių formų meno kūrinius.
Kaip pasirinkti lauko apšvietimą? Įvairiapusiškas lauko apšvietimas padeda išryškinti sodo grožį ir sukuria saugumo jausmą. Dalijamės patarimais, į ką verta atkreipti dėmesį perkant lauko apšvietimui skirtus šviestuvus.