„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Dovanos vyrams 14 įrašų

Praktiška dovana vyrui Nors praktiškos dovanos ne visada džiugina, nes norisi gauti kažką gražaus, tokia dovana neabejojame jog nustebintų didžiąją dalį vyrų.
Pasidaryk pats: dovanų idėjos vaikinui Daugumai mūsų jau atsibodo parduotuvėje nupirktos dovanos. Sugalvokite ką nors originalaus ir padovanokite savo vaikinui gražią, vienetinę, rankų darbo dovaną. Gimtadienis yra geriausia proga dovanoti pačios pagamintą dovaną.
Dovanų idėjos muzikos aistruoliui Mes visi pažįstame tą vieną žmogų, kuris tiesiog gyvena dėl muzikos. Jis visuomet dėvi ausines, niekuomet nedirba tyloje ir gali rekomenduoti muzikos bet kokiai progai. Jeigu kaip tik ieškote dovanos tokiam žmogui – toliau neieškokite.
Dovanų idėjos knygų entuziastui Nors praleidžiame vis daugiau laiko spoksodami į telefonų, planšetinių ir kitų kompiuterių ekranus, gyvenime yra vos keletas dalykų, kurie suteikia tokį malonumą kaip skaitymas.
Dovanų idėjos virtuvės šefui Sugalvoti, ką padovanoti tiek profesionaliam šefui, tiek mėgėjui, gali būti tikras iššūkis.
Dovanų idėjos vyno gurmanui Mes visiškai tikri, jog jūsų draugų kompanijoje yra tikras vyno mėgėjas. Išrinkti dovaną tokiam žmogui dažniausiai yra gana paprasta – geras butelis vyno visuomet pradžiugins.
Dovanos automobilių entuziastui Ieškote dovanos automobilių entuziastui? Atėjote į tinkamą vietą! Jeigu patys nesidomite automobiliais, tai gali atrodyti kaip gana sudėtinga užduotis.
Dovanų idėjos visų galų meistrui Jeigu jūsų gyvenime yra žmogus, kurio pagalbos galite paprašyti iškilus bet kokiems sunkumams, tikriausiai būtų pats metas parodyti jam šiek tiek dėkingumo. Gimtadienis, Kalėdos ar bet kuri kita proga gali būti puikus metas tai padaryti.
Dovanų idėjos sporto entuziastui Jeigu ieškote dovanos savo treniruočių partneriui – tiek profesionalui, tiek mėgėjui – jūsų paieškos baigtos. Mes sudarėme įvairių dovanų sąrašą ir esame tikri, kad rasite tinkamiausią dovaną sportuoti mėgstančiam žmogui.1.
Dovanų idėjos gyvūnų mylėtojui Mes visi pažįstame bent vieną žmogų, kuris jaučia ypatingą meilę visiems gyviems padarams, nesvarbu, ar tai būtų pavojingas laukinis gyvūnas, ar mielas naminis gyvūnėlis.
Dovanų idėjos keliautojui Jeigu ieškote dovanų mėgstantiems keliauti, užsukote į tinkamą vietą. Mes sudarėme mažų ir didelių dovanų sąrašą, skirtą tiems, kurie nori nustebinti keliones mėgstančius artimuosius.
Dovanos vyrui, turinčiam viską Mes visi pažįstame tą vieną žmogų, kuris, atrodo, turi viską. Jeigu jam ko nors reikia, jis tai nusipirks pats ir tikriausiai niekuomet neužsimins apie lengvai išpildomus norus.
Rodoma: 1 - 1214