„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Įrankiai ir auto prekės 26 įrašai

Kaip žymimos žieminės padangos? Foto: Freepik. Kad ir kiek daug saugumo sistemų turi automobilis, pati svarbiausia saugumo savybė yra padangos. Artėjant šaltajam metų sezonui būtina pasirūpinti tinkamomis padangomis ir dažniausiai pirkėjai atsižvelgia į jų kainą, matmenis bei t
Žieminių padangų protektoriaus gylis Foto: Pixabay. Norint sėkmingai ir saugiai eksploatuoti automobilį, labai svarbu jį reguliariai tikrinti ir pašalinti gedimus iškart juos pastebėjus. Viena svarbiausių reguliarių patikrų yra padangų protektoriaus gylio matavimas. Naujų žieminių p
Kada keisti padangas į žiemines?   Foto: Freepik.   Dienos sparčiai trumpėja, oras vėsta, o kiekvieną rytą atėję į savo automobilį jaučiatės lyg būtumėte įsėdę į šaldytuvą ir užsidarę – štai ir vėl į Lietuvą atkeliauja žiema. Taigi, prieš pradėdami kasdienes keliones į darbą, mi
Koks akumuliatorius tinkamiausias važinėjant trumpus nuotolius? Daug vairuotojų savais automobiliais važinėja dažniausiai vien trumpus atstumus. Kur problema? Akumuliatoriaus apkrova tampa neproporcingai didelė, nes jis turi ne tik nuolat užvedinėti automobilį, bet ir tiekti energiją vidiniams elektriniams prietaisams.
Patarimai, kaip rūpintis akumuliatoriumi – ir ne tik žiemą Naujoviški automobiliai vis patikimesni ir našesni, tačiau juose sumontuojamų elektros energiją naudojančių prietaisų skaičius auga. Iki devintojo dešimtmečio dažniausios kelyje patiriamos problemos buvo nuleista automobilio padanga ar mechaninis gedimas.
Geriausios universalios padangos (M+S) 2020 Jeigu vasarinės padangos „per mažai“, o žieminės – „per daug“, tada optimaliausias pasirinkimas yra universalios padangos (M+S).  „M+S“ reiškia Mud+Snow (liet.
Geriausios žieminės padangos 2020 – kaip išsirinkti? Žieminės padangos yra pati svarbiausia automobilio saugos priemonė žiemos laikotarpiu. Užsidėkite ant automobilio vasarines padangas, ir visai nė nepajusite, kaip netikėtai prarandate automobilio kontrolę pilname automobilių kelyje.
Nauji ar naudoti pigūs akumuliatoriai? Foto: Pixabay.comArtėjant šaltiems orams norisi būti užtikrintiems, kad automobilis užsives, ypač pačiomis nemaloniausiomis oro sąlygomis.
Įrankių saugojimo dėžių rūšys Kiekvienas įrankis privalo turėti savo vietą. Taip lengviau atrasti tinkamiausią, daiktai nesimėto atskiruose kampuose ir jie saugiai paslėpti nuo mažų vaikų. Kaip išsirinkti dėžę savo įrankiams, patariame straipsnyje.
Įrankiai pavasario darbams Pavasaris – geriausias laikas patikrinti turimus įrankius ir papildyti juos naujais. Paprasto rankinio darbo galite imtis ir neturėdami specialių žinių ar sudėtingų darbo priemonių.
Kaip išsirinkti akumuliatorių automobiliui Kokybiškas akumuliatorius tarnauja 2-3 metus, todėl jį išsirinkti reikia tinkamai ir atsakingai. Kaip tai padaryti be didesnio galvos skausmo, net jei apie automobilius nusimanote ne itin daug? Duosime keletą patarimų.
Patarimai, kaip nepasiklysti grąžtų įvairovėje Išsirinkti tinkamą grąžtą nėra taip jau paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo karto. Nepakaks tik išsirinkti norimo storio. Reikės įdėmiai perskaityti techninę informaciją ir nuspręsti, ar toks grąžtas tiks.
Rodoma: 1 - 1226