„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Patarimai statyboms ir remontui 45 įrašai

Grindų danga: Pagrindo paruošimas ir drėgmės matavimas Prieš pradedant grindų dangos įrengimo darbus, būtina tinkamai įvertinti ir paruošti pagrindą. Pagrindas paruošiamas keliais itin svarbiais veiksmais, kuriuos būtina atlikti prieš tęsiant dangos įrengimo darbus.Žingsnis po žingsnio1 veiksmas.
Profesionalus plytelių klijavimas lauke Plytelių klijavimas lauko terasoje yra vienas iš didžiausių iššūkių net patyrusiems meistrams. Vis dėlto, pasirinkus tinkamą metodiką, visą šį darbą galima atlikti daug paprasčiau ir lengviau.
Savarankiškas maišytuvo montavimas Maišytuvo montavimas – tai turbūt suprantamiausias savarankiškas darbas vonios kambaryje. Todėl, jeigu nusprendėte pabandyti jį sumontuoti patys ir taip sutaupyti, nesamdydami santechnikų – maišytuvas šiai užduočiai tiks geriausiai.
Plytelių klojimas: vonios kambarių hidroizoliacijos sprendimai Hidroizoliacijai įrengti Jums reikės šių priemonių:„Ceresit CT 17 Profi“ giliai įsiskverbiančio grunto„Ceresit CL 51 Express“ hidroizoliacinės sandarinamosios dangos„Ceresit CL 152“ elastingos sandarinimo juostosMinkšto teptuko1 etapasParuošę pagrindą ir p
Kaip išsirinkti patogiausią volelį dažymui? Didelių plotų dažymui yra reikalingas volelis. Kad darbas būtų kuo patogesnis, reikia išsirinkti pati tinkamiausią volelį, tuomet darbas eisis greičiau ir paprasčiau.
10 svarbiausių plytelių klojimo įrankių Kai kuriems iš mūsų plytelių klijavimas yra tarsi menas.
Dažniausiai daromos klaidos klijuojant keramines plyteles Esu įsitikinęs, kad daugelis jūsų sakys, jog kažką praleidau … ir tikrai tikiu, kad esate teisūs, tačiau dėmesį skyriau tiems dalykams, kurie, mano nuomone, pasikartoja dažniau.
Kelios glaistymo gudrybės ir patarimai Sienų glaistymas atrodo labai sudėtingas darbas, tačiau iš tikrųjų taip nėra. Jei esate kruopštus ir nebijote išsitepti, sienas glaistyti galite ir patys.
Viskas, ką reiktų žinoti apie grindinį šildymą Grindinis šildymas yra vienas iš dviejų dažniausių naudojimo šildymo būdų šiuolaikiniuose A+ klasės namuose (antras yra rekuperacinė sistema ir oras-oras šilumos siurbliai).
Norite perdažyti baldus? Nedarykite šių 5 klaidų! Mediniai baldai yra tikrai ilgaamžiai, jei tik juos tinkamai prižiūrime. Medinės kėdės, stalai, komodos, spintos, lovos lentynos turi vieną nedidelę bėdą – su laiku atsilupa jų dažai, ypač, jei baldas naudojamas dažnai.
Kaip pačiam perdažyti namų sienas? Šilti pasteliniai tonai, ramūs žemės atspalviai, sodrios ir ryškios, dėmesį atkreipiančios spalvos. Sienų spalva be galo svarbi norint sukurti vientisą, išbaigtą kambario vaizdą.
Kaip tinkamai saugoti dažus? Jei po remonto liko nepanaudotų dažų, svarbu pasirūpinti, kad jie išsaugotų savo savybes iki pat galiojimo termino pabaigos. Užtikrinkite tinkamas laikymo sąlygas, ir prireikus galėsite dažus panaudoti ir vėl.
1 3 ...
Rodoma: 1 - 1245