„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Dovanų idėjos 66 įrašai

Populiariausi kvepalai moterims 2020 Nuotrauka: Jessica Weiller iš Unsplash.   Renkantis kvepalus, svarbiausia įsitikinti, kad jie tiks ir patiks jums ir jūsų stiliui. Juk kvepalai – kasdienis aksesuaras, ir nereta moteris juos renkasi itin atsakingai, suprasdama, kad jie gali tapti
TOP 5 dovanų idėjos Moters dienai Kovo 8 – Tarptautinė moters diena. Ši tarptautinė šventė buvo pripažinta Jungtinėse Tautose 1975 metais, nors minima nuo 1909-jų. Lietuvoje įprasta per šią šventę moterims dovanoti gėles ir jas sveikinti.
Kokių žaislų vaikai nori gauti dovanų šioms Kalėdoms Artinasi Kalėdos ir vaikams reikės dovanų. Ką gi jiems padovanoti? Su šia dilema susiduria tėvai, seneliai, krikštatėviai ir visi kiti suaugusieji kiekvienais metais. Šie metai – ne išimtis.
Kodėl tikrai turėtumėte nepraleisti „Juodojo penktadienio“? Turbūt ne kartą girdėjote sakant „Juodasis penktadienis“? Ką gi tai reiškia? Kokia čia šventė? Kodėl žmonės skuba į parduotuves ar visą dieną naršo telefonuose? Kodėl būtent jūs neturėtumėte praleisti Juodojo penktadienio šiais metais? Tiek daug klausimų,
Populiariausios dovanų idėjos moteriai Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad išrinkti moteriai dovaną gana lengva, tačiau kai ateina laikas šią misiją įgyvendinti, tenka pasukti galvą.
Dovanų idėjos mėgstantiems gaminti Paprastai virtuvės reikmenys ir įvairūs rakandai užima gana aukštą vietą dovanų, kurių geriau nepirkti, sąraše. Neva, tokia dovana gali įžeisti ar nuliūdinti jos gavėją ir iš dalies tai tiesa.
Kaip nustebinti mylimąją gimtadienio proga? Dovanų idėjos Nenumaldomai artėja jūsų merginos ar žmonos gimtadienis, o jūs vis dar neturite jai dovanos? O gal net nesugalvojote, ką dovanoti? Jei taip, pats laikas susimastyti, nes paskutinės minutės dovanas tikėtina jos tikrai nesužavės.
Praktiška dovana vyrui Nors praktiškos dovanos ne visada džiugina, nes norisi gauti kažką gražaus, tokia dovana neabejojame jog nustebintų didžiąją dalį vyrų.
Kaip išsirinkti moteriškus kvepalus? Kvepalai, kaip ir aprangos ar šukuosenos stilius, gali apibūdinti jūsų asmenybę be žodžių.  Be to, mylimi kvepalai leidžia pasijusti kur kas patrauklesne ir labiau pasitikėti savimi. Dėl šios priežasties kvepalai – viena labiausiai vertinamų dovanų.
Vestuvinių metinių dovana Jam Meilę švęsti visada verta, tad sveikiname jus su artėjančiomis vestuvių metinėmis. Kad nereikėtų nerimauti ką padovanoti, mes sudarėme tokiai progai tinkamų dovanų sąrašą.Esate romantiška pora? Jauki vakarienė namuose būtų puikus būdas atšvęsti.
Vestuvių metinių dovana Jai Visų pirma – sveikiname! Nesvarbu, ar praėjo metai, ar keli dešimtmečiai, meilės šventės visad būna stebuklingos. Žinoma, kad norite nustebinti savo mylimąją šią ypatingą dieną.
Dovana vestuvių svečiams Artėja jūsų vestuvės? Puikiai suprantame – jaučiatės susijaudinę ir sunerimę. Juk tai viena iš svarbiausių jūsų gyvenimo dienų. Kiekvienos minutės suplanavimas iki tobulumo reikalauja daug laiko ir pastangų. Mes jums šiek tiek pagelbėsime.
1 3 ...
Rodoma: 1 - 1266