Kaip nustebinti mylimąją gimtadienio proga? Dovanų idėjos

Nenumaldomai artėja jūsų merginos ar žmonos gimtadienis, o jūs vis dar neturite jai dovanos? O gal net nesugalvojote, ką dovanoti? Jei taip, pats laikas susimastyti, nes paskutinės minutės dovanas tikėtina jos tikrai nesužavės. Nežinote, ką dovanoti? Štai keletas laiko išbandytų idėjų, kurios gelbėjo nė vieną vyrą, atsidūrusį keblioje padėtyje.

Deimantai – geriausi moterų draugai

Papuošalai – dovana numeris vienas. Jie patiks bet kokio amžiaus, išsilavinimo ir pomėgių moteriai. Kita vertus, prieš perkant papuošalus, reiktų atlikti namų darbus. Atkreipkite dėmesį į tai kokius papuošalus mėgsta jūsų mergina ar žmona: pirmenybę teikia auksui, sidabrui, o gal mėgsta platiną? Jai labiau patinka masyvūs ar smulkūs papuošalai? Mieliau renkasi auskarus ir kaklo grandinėlę, tačiau niekada nemūvi apyrankės?  Šiek tiek patyrinėję savo mylimosios papuošalų dėžutę, tikrai turėsite pagrindines gaires, į kokius papuošalus verta žvalgytis. Tiesa, nusprendus savo antrajai pusei dovanoti juvelyrinius dirbinius, reiktų įvertinti ir kitą svarbų dalyką – kiek laiko esate kartu. Jei susitikinėjate vos kelis mėnesius, pirkti tikrų perlų auskarus šiek tiek kvaila, o štai jei skaičiuojate ne vienus bendro gyvenimo metus, puikiai tiks ir deimantai.

Grožis išgelbės pasaulį

Gal ir ne kiekviena moteris tiki šiuo posakiu, bet kiekviena nori būti graži sau, savo vyrui ir prieš kitas moteris. Tad nustebinkite savo mylimąją savaitgalio išvyka į SPA centrą, kuriame ji galės atsipalaiduoti, pamiršti visus rūpesčius, pasimėgauti puikiomis grožio procedūromis ir pailsėti nuo buities ir kitų rūpesčių. Tiesa, kelialapis į SPA centrą visgi turėtų būti skirtas dviem asmenims, tačiau įteikdami šią dovaną pabrėžkite, kad ji neprivalo jūsų kviesti kartu praleisti laiko. Painu? Taip jau veikia moteriška logika. Jei išsiųsite ją vieną – bus nuobodu, jei pasiūlysite vykti kartu su drauge – ji supras, kaip stipriai ją mylite.

Tęsiant grožio temą, svarbu trumpai paminėti, ko geriau niekada nedovanoti. Abonementas į sporto klubą, treniruoklis, knygos apie sveiką mitybą ir t.t. Visos šios dovanos užkabina jautrią kiekvienos moters vietą – svorį. Spontaniškai arba paskutinę minutę nupirktą abonementą į sporto salę ji gali suprasti kaip priekaištą dėl svorio, o tai labai blogai. 

Malonumai sielai

Dovana – tai dėmesys kitam žmogui, jo pomėgiams. Dovana ne visada turi būti apčiuopiama ir stovėti ant lentynos, kartais ja galima tiesiog mėgautis be materialinės liekamosios vertės. Kas tai? Abonementas į teatrą, jei žmona ar mergina vertina šią meno formą, romantiška vakarienė netradiciniame restorane, pavyzdžiui, kai mėgaujamasi maistu visiškoje tamsoje, kelionė į šiltus kraštus, skrydis oro balionu o gal šuolis parašiutu. Moterys mėgsta spalvingus prisiminimus, todėl kartas geriau dovanoti įspūdžius, kurie ilgai neišblės iš atminties.

Kodėl moterys dažniausiai grąžina vyrų dovanotus apatinius? Todėl, kad vyrai juos pirkdami pirmiausia galvojo apie savo norus ir aistras, o ne apie moters poreikius. Tad visos dovanos bus prastos, jei pirmiausia galvosime apie save ir tik tada apie antrąją pusę, kuriai dovana išties ir turėtų būti skirta. Sėkmės ir į dovanų medžioklę nesileiskite paskutinę dieną.