Nauja išvaizda namams


Spalvos
 
 1. Didžiausi pokyčiai matyti pakeitus kambario spalvą. Dažyti sienas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti didelis darbas, bet tai nebrangu ir dažniausiai prieinama visiems. Pasirinkdami spalvą atsižvelkite į tai, kad pavyzdys ant didelių paviršių gali atrodyti visai kitaip.
 2. Norėdami sukurti atviresnį ir harmoningą bendrą įspūdį, naudokite šviesesnę spalvą – natūraliai baltą, baltą, šviesiai smėlinę arba šviesiai pilką. Šiauriniame kambaryje venkite šaltų spalvų. Erdvę vizualiai padidina smulkaus rašto tapetai.  
 3. Namai sukurs visumą, jei kambariuose įvairios spalvos pasikartoja. Pavyzdžiui, koridoriaus sienos spalvą galima pakartoti svetainėje ant vienos sienos ar tęsti raštą tekstilės gaminiuose.
 4. Atsižvelkite į tai, kad šviesūs baldai išryškėja tamsių sienų fone ir atvirkščiai. Jei norite tai pabrėžti, pasirinkite atitinkamą sienos spalvą.
 5. Jeigu seno namo sienų neįmanoma išlyginti, tada naudokite stambios struktūros dažus arba tinką, abu  padeda paslėpti smulkius defektus.
 6. Neeksperimentuokite ryškiomis spalvomis ant visų sienų – tai vargina ir daro kambarį mažą. Atvirkščiai, dažykite ar padenkite įdomiais tapetais tik vieną sieną.
Dažai Sadolin Easycare BW, balti, 10 l

Dažai Sadolin Easycare BW, balti, 10 l

49,29 / vnt.
Žalia kaina
Dažai Pentacolor inspired by Serge Ganzumian, Šiaurinis dangus, 2.5 l

Dažai Pentacolor inspired by Serge Ganzumian, Šiaurinis dangus, 2.5 l

18,13 / vnt. 25,90 € / vnt.
e. kaina
-30%
Tekstilė ir kiti interjero elementai
 
 1. Jei sienos yra šviesios, tada kambario išvaizdą lengvai galima pakeisti tokiais elementais, kaip pavyzdžiui, spalvotos sofos pagalvėlės. Naudokite ne daugiau nei dvi ar tris spalvas, kitaip bus spalvų mišinys.  
 2. Jei langų paviršius yra didelis, tada užuolaidos tegu būna kuklios. Ryškios spalvos ir stambūs raštai ant užuolaidų bus pernelyg intensyvūs, bet visada tiks smulkios juostelės ar kuklus ornamentas.
 3. Jei baldai šiek tiek nusidėvėję ar nusibodę, galite juos perdažyti. Pirmą kartą dažydami pradėkite nuo mažesnio daikto, pavyzdžiui, veidrodžio rėmų ar lentynos. Galite dažyti spintelę, lentyną arba paveikslėlio rėmelį, bet priklausomai nuo paviršiaus, juos reikia prieš tai padengti gruntu ar pašalinti seną laką. Jei dažyti baldus trūksta pasiryžimo, tada pakeiskite ant baldų rankenėles.  
 4. Nešvarių ir susidėvėjusių minkštų baldų audinys gali būti pakeistas. Šį darbą galite atlikti ir patys, bet jei daiktas vertingas, geriau patikėkite jį baldų meistrui. Tačiau patys galite, pavyzdžiui, pasiūti nuimamas kėdžių dangas ir jas keisti.
 5. Laikykite daiktus dėžėse ir dėžutėse, kurias galite padengti tapetais. Taip kambarys atrodys sutvarkytas, o dėžė bus tarsi interjero elementas.  
 6. Žurnalams ir laikraščiams raskite savo vietą. Jie sudaro neorganizuoto kambario įspūdį. Jei stalčių mažai, paimkite seną medinę dėžę, nudažykite ir pritaisykite ratelius.
 7. Jei mėgstate rankdarbius, nunerkite pagalvėlių apvalkalus ar iš senų drabužių numegzkite skudurinį kilimą.  
Vazonas Scheurich Anthrazit, 30 x 13 cm

Vazonas Scheurich Anthrazit, 30 x 13 cm

12,28 / vnt. 18,89 € / vnt.
e. kaina
-35%
Augalai ir gėlių vazonai
 
 1. Gamta, be abejonės, palengvina kasdieninį stresą. Pavyzdžiui, ant virtuvės palangės įkurdinkite žoleles. Naudokite mažus kibirėlius arba sukalkite tam skirtą dėžę.
 2. Svetainėje puikiai tinka orchidėjos, jos žydi ir žiemą. Gėlės gaivina ir švarina kambario orą.
 3. Naudokite įdomius vazonėlius. Jei naujų nenorite pirkti, vazonėlius galima sėkmingai nudažyti lentų dažais ir ten rašyti. Tačiau gėlės nebūtinai turi būti dekoratyviniame vazone, tiks ir popierinis krepšys, kibiras ar krepšelis.

Apšvietimas
 
 1. Patalpų apšvietimą lengviausia pagerinti toršerais ir stalo lempomis.
 2. Erdvę vizualiai padidina apšviesti kampai, o jaukumo suteikia efektingi šešėliai.
 3. Prieš išmesdami seną lempą pagalvokite, ar negalite suteikti jai naujo gyvenimo pakeisdami jos gaubtą.
Stalo šviestuvas BL1200, 10W, LED

Stalo šviestuvas BL1200, 10W, LED

38,35 / vnt. 59,00 € / vnt.
e. kaina
-35%
Šviestuvo gaubtas Duolla Roller Cappuccino, E27

Šviestuvo gaubtas Duolla Roller Cappuccino, E27

11,89 / vnt.
Užuolaida Zakard А537, 150 x 300 cm

Užuolaida Zakard А537, 150 x 300 cm

16,09 / vnt. 22,99 € / vnt.
e. kaina
-30%
Plastikinis vazonas, 35 x 15 x 15 cm

Plastikinis vazonas, 35 x 15 x 15 cm

4,54 / vnt. 6,99 € / vnt.
e. kaina
-35%
Toršeras TK Lighting Lama 2862, 60W, E27

Toršeras TK Lighting Lama 2862, 60W, E27

89,00 / vnt.