„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Svetainės planavimas ir jos baldaiJeigu pažodžiui išverstume  „living room“ (liet. „svetainė“) į lietuvių kalbą, tai gautume „gyvenamasis kambarys“. Taip svetainė vadinama ne veltui – joje mes leidžiame malonias, atpalaiduojančias, linksmas akimirkas su šeima, artimaisiais ir draugais. 

Foto: Pixabay.com
 
Svetainės - pramogų ir susibūrimo vieta, kurią reikia tinkamai suplanuoti, kad savo svetainėje jaustumėtės tikrai patogiai.

Svetainės baldai sustatomi pagal jūsų veiklą

Dažniausiai svetainėse yra televizorius. Tokiu atveju nereikėtų palikti nei vienos sofos taip, kad joje būtų nepatogu žiūrėti televizorių. Pastatykite viduryje staliuką, priešais televizorių tebūnie didžiausia sofa, o kraštuose gali būti mažesni, bent jau šonu į televizorių pasukti, foteliai – klasikinis pasirinkimas, puikiai tinkantis įvairių dydžių svetainėms.

Jeigu svetainę naudojate susibūrimams, šventėms ir ramiems pokalbiams, tada sprendimas yra vienas ir geriausias – aplink stalą sustatyti baldai, kad nei vienas narys nebūtų „nuskriaustas“ ir atskirtas toliau nuo jo.

Drąsiai eksperimentuokite keisdami baldų išdėstymo struktūrą – pabandykite pastatyti baldus simetriškai ir sukurti tikslias ir aštrias formas arba padarykite nedidelį ratą arba ovalą šiek tiek ramesnei, labiau atpalaiduojančiai aplinkai.

Didelės svetainės baldai gali būti suskirstomi į zonas

Ar kada nors pagalvojote apie zonų sudarymą svetainėje? Jeigu jūsų svetainė yra didelė, tada viduryje didelio stalo ir aplinkui jį begalę baldų statyti nesinori – tai brangu, nepraktiška, nereikalinga ir retai skoninga. Tokiu atveju, ypatingai jeigu jūsų svetainė yra pailga, galite sukurti dvi zonas. Vienoje pusėje sudaryti baldų ratą aplink staliuką, o kitoje pusėje pasidaryti mini biblioteką, darbo kampelį ar netgi pasidaryti valgomąjį – bet kokią erdvę, apie kurią jau seniai svajojate!
Foto: Pixabay.com
Ar žinote, kokie baldai tinkamiausi jūsų svetainei?

Šiomis dienomis perkant baldus svetainei „prašauti“ yra sudėtinga. Labai nesunku pastebėti, kad šiuolaikiniai dizainai yra labai įvairūs ir dažnai tiesiog skirtingų stilių mikstūra. Pavyzdžiui, vienoje svetainėje pastatyti sunkius odinius baldus ir tradicinius medžiaginius fotelius yra ne tik madinga, bet ir gražu. Netikite? Nepatikėsite tol, kol nepamatysite savo akimis. Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir pamatyti, kokie baldai siūlomi šiandien.
Valgomojo kėdė Halmar Citrone Brown/Sand, 1 vnt.

Valgomojo kėdė Halmar Citrone Brown/Sand, 1 vnt.

Tik internetu
Valgomojo kėdė Halmar Konrad Antique Cherry/Mesh 1

Valgomojo kėdė Halmar Konrad Antique Cherry/Mesh 1

Tik internetu