„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Dovanų idėjos knygų entuziastui


Nors praleidžiame vis daugiau laiko spoksodami į telefonų, planšetinių ir kitų kompiuterių ekranus, gyvenime yra vos keletas dalykų, kurie suteikia tokį malonumą kaip skaitymas. Jeigu ieškote dovanos žmogui, kuris neina miegoti neperskaitęs kelių skyrių, mes jums sudarėme sąrašą dovanų, kurios pradžiugins kiekvieną knygų graužiką.
1. Keltis iš lovos tam, kad paskaitęs gerą knygą išjungtum šviesą, nepaprastai erzina. Padėkite savo ypatingam knygų gerbėjui to išvengti ir padovanokite šviestuvą skaitymui. Jeigu jo naktinis staliukas nėra apkrautas, stalinis šviestuvas tiks geriausiai, tačiau jeigu norite sutaupyti šiek tiek vietos, padovanokite sieninį šviestuvą arba toršerą. Jų būna įvairių formų, dydžių ir skirtingų kainų, tad nesunkiai išrinksite tokį, kuri labiausiai derės prie interjero. 

2. Žmogui, kuris kiekvieną turimą lentyną nukrauna knygomis, knygų laikiklis gali būti nepakeičiamas. Dovana bus naudojama, nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką, ar dėmesį patraukiantį laikiklį.

3. Jeigu jūsų ypatingasis knygų gerbėjas turi sodą, kiemą ar netgi didelį balkoną, galėtumėte sukurti jiems jaukią ir patogią vietą skaitymui. Atpalaiduojantis hamakas arba sėdmaišis užtikrins komfortą, privatumą ir prabangos pojūtį – viską, kas sudaro puikią skaitymo aplinką. 
Knygų laikiklis Bolis Italia Books, 210 x 120 mm

Knygų laikiklis Bolis Italia Books, 210 x 120 mm

2,99 / vnt.
Turime sandėlyje
Stalo šviestuvas E3560, 40W, E14

Stalo šviestuvas E3560, 40W, E14

15,99 / komplektas
Turime sandėlyje
4. Dažnai keliaujantis ir daug skaitantis žmogus ilgainiui pavargs nešiotis visas sunkias knygas kartu su savimi. Tokiu atveju, elektroninė skaityklė gali būti nepaprastai naudingas daiktas. Internetinėse bibliotekose galima rasti begalę knygų, skaitytojo akys daug mažiau pavargsta nei nuo elektroninės planšetės ir, žinoma, elektroninės skaityklės yra beveik besvorės!

5. Tam, kad skaitymas taptų dar mielesnis, minkštas pledas gali būti puikus pasirinkimas. Pledas suteikia švelnumo bei šilumos, kurie yra labai vertinami šaltesniu metų laiku. Pridėkite derančią pagalvę ir sukursite tobulą skaitymo aplinką.

6. Jeigu ypatingasis literatūros mylėtojas mėgsta vienu metu užsiimti keliomis veiklomis, jis įvertins knygos stovelį. Gamindamas ir skaitydamas receptą ar paprasčiausiai norėdamas laikyti savo mėgstamiausią puslapį atverstą visą laiką, jis labai vertins šį priedą.

Kad ir kokią dovaną išrinksite, mes esame tikri, kad bet kuri iš jų privers jūsų mylimo literatūros mėgėjo širdį plakti šiek tiek greičiau. Jūs parodysite kaip vertinate jų pomėgį, nes būsite geriau apgalvoję dovaną, užuot paprasčiausiai padovanoję dar vieną knygą.

Pastatomas šviestuvas Globo Paco 15185S1 60W E27

Pastatomas šviestuvas Globo Paco 15185S1 60W E27

115,00 / vnt.
Knygų laikiklis Herlitz

Knygų laikiklis Herlitz

2,99 / vnt.
Min. užsakomas kiekis – 2 vnt.
Turime sandėlyje
Stalo šviestuvas Trio Capital 598400106, 40W, E14

Stalo šviestuvas Trio Capital 598400106, 40W, E14

Turime sandėlyje