„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Trys geriausi išmanieji telefonai 2020

Foto: Pexels.com
 
Naują išmanųjį telefoną šiandien išsirinkti yra tikrai sudėtinga. Prieš nepilną dešimtmetį pirkėjus buvo nesunku sudominti su įvairiais telefone įmontuotais judesio davikliais, pirštų antspaudo skaitytuvu ir kitomis panašiomis funkcijomis. Šiandien telefonų funkcijos nebežavi taip, kaip anksčiau, bet renkantis naują telefoną atsižvelgti reikia ne tik į jas. Kuris telefonas turi geriausią ekraną, kamerą, procesorių? Kuris atrodo gražiausiai? Išrinkome tris išmaniuosius telefonus, kurie 2020 metais patys „pačiausi“.

Samsung Galaxy S10+

Jeigu turite Samsung Galaxy S9 arba S9+, tada šis modelis galbūt ir nėra vertas atnaujinimo. Kai kurie kritikai šį modelį apibūdina kaip „didelis telefonas su keliomis naujomis ypatybėmis“. Kaip ir visi geriausi išmanieji telefonai 2020 – šis yra ganėtinai brangus, tačiau apie tai nekalbėsime, kadangi geriausi niekada nebus pigiausi.
Kaip ir visuose naujuosiuose Samsung telefonuose, ekranas čia taip pat yra nuostabus. 6,4 colio įstrižainės Super AMOLED ekranas yra tokio paties dydžio kaip ir Galaxy Note 9 ekranas. 4100 mAh baterijos pilnai pakaks tokio galiūno energiją išlaikyti visą dieną. Galiausiai, kamera (tiksliau trys kameros) yra vienos geriausių šių dienų rinkoje.

Apple iPhone 11

Pats geriausias pasirinkimas iPhone mėgėjams yra standartinis 11 modelis. Jis nėra toks galingas kaip iPhone 11 Pro, tačiau jo kaina yra ypatingai gera. Galima teigti, kad standartinis Apple iPhone 11 modelis yra labai panašus į ankstesnį XR, tačiau su geresne dvigubo lęšio kamera.
Telefone įmontuotas didelis 6,1 colio įstrižainės ekranas su „notch“ atskyrimu. Nuostabi kamera ir bateriją, kuri užtikrins energiją visai dienai, kad ir ką veiktumėte. Galbūt ir ne pats įspūdingiausias modelis, bet tikrai puikus kainos ir kokybės santykis.

Samsung Galaxy Note 10+

Jeigu jūsų silpnybė yra dideli telefonų ekranai, siūlome pasidomėti Samsung Galaxy Note 10+. Išskirtiniausia šio telefono detalė – net 6,8 colio įstrižainės „Infinity“ ekranas. Tokiam dideliam telefonui reikalinga ir didelė baterija, todėl 4300 mAh talpos baterija telefone atlieka savo darbą puikiai – beveik dvi dienos be įkrovimo.
Kamera yra kone geriausia, kokią galite rasti telefone šiandien. Telefone - 4 kameros: standartinis platus lęšis, itin platus 123 laipsnių lęšis bei telefono lęšis. Dar daugiau smagumo suteikia pačios kamerų funkcijos.
 
 
Foto: Senukai.lt

Geriausi išmanieji telefonai 2020 internetu

Mobilieji telefonai sudominti pirkėjus gali lengvai, tačiau dažniausiai atbaido jų kaina. Labiausiai apsimoka pirkti internete – geresnė kaina, pigus pristatymas ir jokių papildomų išlaidų bei rūpesčių jums. Negana to, internete galite sužinoti viską apie savo pasirinktą modelį – tiek išsamius parametrus, tiek pirkėjų atsiliepimus.


Išmanusis telefonas Apple iPhone 11 64GB Black

Išmanusis telefonas Apple iPhone 11 64GB Black

Greitas atsiėmimas