TOP 3 išmanūs mobilieji telefonai senjoramsNe visus žavi naujausios technologijos ir prabangiausi prietaisai – kai kuriems aktualios yra tik bazinės funkcijos ir švelnus prieskonis naujovių. Taigi, šįkart žiūrėsime, kurie išmanūs mobilieji telefonai senjorams yra geriausi – ieškome nebrangių telefonų su dideliu ir raiškiu ekranu, lengvai naudojama vartotojo sąsaja ir, galbūt, keliomis, naudojimą palengvinančiomis, ypatybėmis. Taigi, pristatome 3 geriausius išmaniuosius telefonus senjorams.

Foto: Pixabay.com
Google Pixel XL


Šiuo atveju kalbame būtent apie pirmąjį modelį dėl žemos kainos. Tai vienas geriausių, paprasčiausių, bet pakankamai funkcionalių išmaniųjų telefonų rinkoje.
Įsigydami Google Pixel XL, jūs gausite didelį 5.5 colio įstrižainės ekraną, 12.3 MP kamerą ir nuostabią vartotojo sąsają, kurios dydį galima keisti vartotojo patogumui – senjorai neturės problemų nei
skaitant, nei spaudžiant piktogramas bei nuorodas.
Siūlome pačią pirmą versiją tik dėl žemos kainos. Bet, jeigu galite sau leisti, drąsiai rinkitės ir 2 ar 3 serijos modelį – jie dar galingesni, modernesni, bet vis dar praktiški ir nesudėtingi.

Samsung Galaxy Note serija

Turbūt nesitikėjote šiame sąraše pamatyti prietaisų iš Samsung Galaxy serijos, bet, pripažinkime, kad pats tiksliausias ir lengviausias būdas naršyti telefone yra naudojant lazdelę.
Žinoma, naujausiu Galaxy Note 9 ar 10 serijos modeliai yra beprotiškai brangūs, tačiau šiomis dienomis visus poreikius drąsiai patenkins ir Galaxy Note 4 ar 5 serija – juos galima įsigyti net 3 kartus pigiau nei naujausius modelius!
Galaxy Note serija suteikia itin didelį ir ryškų ekraną, didelės talpos bateriją, galingą procesorių, lazdelę lengvam valdymui ir funkciją, kuri padidina visus ekrano elementus.
Foto: Senukai.lt
Motorola Moto E5 Plus

Šis išmanusis telefonas sukurtas siekiant paprastumo, tačiau išsaugant svarbiausias funkcijas, kaip paprastas žinučių rašymas, naršymas internete ir naudojimasis socialiniais tinklais.
Tai iš tiesų vienas geriausių pasirinkimų senjorams – milžiniška 5000 mAh talpos baterija nereikalaus įkrovimo keletą dienų, 6 colių ekranas nei per didelis, nei per mažas, o atrakinimas pirštų antspaudu tik supaprastins naudojimą.

Galų gale, Motorola Moto E5 Plus kainuoja vos 160 eurų!

Nereikia išmanumo?

Jeigu išmanusis telefonas visiškai nereikalingas, tada galite rinktis ir standartinius mobiliuosius telefonus, skirtus senjorams, kaip MyPhone ar naująjį Nokia 3310. Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje Senukai.lt ir pamatyti, kaip visi šie mobilieji telefonai senjorams atrodo iš arčiau!
Mobilus telefonas Google Pixel 3a Clearly White

Mobilus telefonas Google Pixel 3a Clearly White

369,79 / vnt.
Tik internetu
TELEFONAS CAT B26

TELEFONAS CAT B26

48,70 / vnt.
Turime sandėlyje
Žalia kaina
Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S10 SM-G973F 128GB DS Prism Black

Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S10 SM-G973F 128GB DS Prism Black

639,00 / vnt.
Turime sandėlyje
TOP prekė
Motorola Moto G5S Plus XT1805 Dual 3/32GB Grey

Motorola Moto G5S Plus XT1805 Dual 3/32GB Grey

141,38 / vnt.
Tik internetu