„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

SUP: viskas, ką reikia žinoti apie šį sportą

Kas yra SUP?

Kilęs iš Havajų, SUP (angl. stand up paddle boarding) yra sutrumpinimas, reiškiantis „irklavimą stovint“, ir ji ne be priežasties yra viena iš sparčiausiai augančių vandens sporto šakų.

Irklavimo stovint privalumai

 Irklavimo stovint nauda sveikatai yra didžiulė:

  1. Šis sportas yra lengvai prieinamas ir paprastas: irklavimas stovint atitolo nuo mėgėjiško paplūdimių kurortų sporto ir tapo gyvenimo būdo veikla, kuria galite užsiimti bet kur, kur tik rasite vandens telkinį. Kadangi jis yra vienas iš populiariausių lauko sporto užsiėmimų pradedantiesiems JAV, dauguma pradedančiųjų užtrunka apie valandą, kad perprastų pirmuosius žingsnius.
  2. Sveikatai naudingas sportas: irklavimas stovint yra puiki fitneso forma ir treniruotė visam kūnui, nes jis yra skirtas kiekvienai jūsų kūno raumenų grupei.
  3. Atpalaiduojamasis ir stresą mažinantis poveikis: buvimas vandenyje ramina, o sąveika su gamta gali turėti teigiamą poveikį jūsų psichinei sveikatai ir nuotaikai.
  4. Smagus: slysti vandeniu su draugų ir artimųjų kompanija gali būti labai smagu.
  5. Universalus: jūs galite irkluoti bet kokiame vandens telkinyje, nesvarbu, ar tai yra vandenynas, ežeras, upė ar net baseinas.

SUP irklentės

Irklavimas stovint iš esmės yra kilęs iš banglenčių sporto, kurio metu atsistumdami nuo vandens naudojate irklą. Bet rasti tinkamą irklentę gali būti šiek tiek sudėtinga, nes ne visos jos yra vienodos. Ieškokite tokios, kuri atitiktų jūsų kūną ir patirties lygį. Tačiau nesižvalgykite labai toli, nes „Bestway“ pripučiamos irklentės yra čia pat.

„Bestway Oceana Tech Hydro-Force“ pripučiama irklentė yra nepriekaištingai suprojektuota, turi optimalia formą, ypač stora, todėl užtikrina stabilumą ir saugumą. Ji turi neslystantį kilimėlį, elastingą laidą papildomai erdvei ir atsarginių dalių rinkinį nuolatinei priežiūrai. Kita pripučiama irklentė yra „Fastblast Tech Hydro-Force“, kuri labiausiai tinka varžyboms, greitam turizmui bei vidutinio ir ilgo nuotolio kruizams. Ji yra ilga, greita ir stabili, su praktiška tiltelio formos rankena, kad būtų lengva pakelti ir nešti irklentę. Jeigu jums svarbus lengvas ir išskirtinis manevringumas, rinkitės „Aqua Journey Hydro-Force“. Ši lenta idealiai tinka ramiems ar šiek tiek neramiems vandenims.

Taigi nesvarbu, koks yra jūsų pageidavimas – geriausias pasirinkimas yra „Bestway“!
Irklas irklentei Bestway 65307, 167/217 cm

Irklas irklentei Bestway 65307, 167/217 cm

Irklas irklentei Bestway 65307, 167/217 cm

Irklas irklentei Bestway 65307, 167/217 cm