„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Jūsų malonumas – mūsų darbas

Jau nuo pat 1994 m. mūsų vizija buvo sukurti smagią ir ilgalaikę patirtį visiems pasaulio žmonėms, pasitelkiant mūsų siūlomus produktus ir teikiamas paslaugas. Nuo pat savo kuklios pradžios mes atsidavėme darbui, siekdami sustiprinti savo tyrimų, projektavimo, vystymo ir gamybos galimybes, tuo pačiu metu plėsdami savo gaminių ir prekių ženklų asortimentą.

Bestway blog

3 taisyklės, kad jūsų oro čiužinys tarnautų ilgiau!
Pastaruoju metu oro čiužiniai vis labiau populiarėja, tą iš esmės lemia jų naudojimo ir sandėliavimo paprastumas.
Skaityti daugiau
Kokie yra antžeminių baseinų privalumai?
Ar svarstote įsigyti baseiną savo sodui? Pagrindinis klausimas – įrengti iškasamą ar antžeminį baseiną.
Skaityti daugiau
SUP: viskas, ką reikia žinoti apie šį sportą
Iš Havajų kilusi irklentė, kurios angliška santrumpa reiškia irklavimas atsistojus, yra viena labiausiai populiarėjančių vandens sporto šakų dėl vienos geros priežasties.
Skaityti daugiau

BESTWAY – mūsų darbas yra pasirūpinti jūsų linksmybėmis

Mes rimtai vertiname tvarumą! „Bestway“ mano, kad galime daryti įtaką prisidėdami ir remdami ekologiškus sprendimus, kad būtų pasiekta tvaresnė ateitis. Metai po metų mes apdovanojami kaip pirmaujantys tiekėjai dėl savo korporacinių veiksmų klimato kaitos atžvilgiu.

Šiuo metu mes siūlome maždaug 1100 produktų keturiose pagrindinėse kategorijose, įskaitant platų antžeminių baseinų ir nešiojamų SPA, poilsiui skirtų produktų, sporto prekių ir kempingo produktų pasirinkimą, skirtą įvairioms vartotojų grupėms ir geografinėms rinkoms.