Kokie yra antžeminių baseinų privalumai?

Ar ketinate įsigyti baseiną savo sodui? Kyla klausimas: įleidžiamą į žemę ar antžeminį? Šiandien statomi ant žemės baseinai jau turi daug funkcijų, kuriomis pasižymi įleidžiamas į žemę baseinas, tačiau jiems reikia mažiau priežiūros ir išlaidų. Pateikiame keletą antžeminių baseinų privalumų!

Pagrindinis privalumas, be abejo, yra kaina; antžeminiai baseinai paprastai yra mažesni, o tai reiškia, kad reikia mažiau cheminių medžiagų ir mažiau priežiūros, siekiant palaikyti jų tinkamą būklę.
 
Kitas antžeminių baseinų privalumas – paprastas jų montavimas. Palyginti su įleidžiamu į žemę baseinu, jų montavimas yra labai paprastas ir greitas. Nereikia kasti didelės duobės jūsų sode ir išleisti daug pinigų įrengimui, medžiagoms ir leidimams; antžeminį baseiną galima sumontuoti labai greitai. Antžeminis baseinas taip pat reikalauja mažiau žmogiškųjų pastangų, suteikdamas galimybę jums patiems jį pastatyti dėl jo paprasto montavimo proceso. 

Jei turite naminių gyvūnėlių ar mažų vaikų, antžeminis baseinas taip pat užtikrins jums saugumą, nes gyvūnams ir vaikams yra daug sunkiau patekti į tokio tipo baseiną. 

Kitas svarbus privalumas yra jų mobilumas. Įleidžiamas į žemę baseinas yra pusiau stacionarus ir jį sunku pašalinti, o tuo tarpu antžeminiai baseinai gali būti lengvai perkeliami iš vienos vietos į kitą, nes juos galima 
išmontuoti ir vėl sumontuoti, kai tik atsikraustysite į naują namą. 

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus, privalumas yra priežiūra. Nors jums reikės tos pačios įrangos, skirtos vandens švarai palaikyti, antžeminių baseinų priežiūra yra paprastesnė nei įleidžiamų į žemę baseinų, nes visos dalys yra lengvai prieinamos ir taisomos. Priešingai nei įleidžiamo į žemę baseino, kurio dauguma komponentų yra žemiau žemės paviršiaus ir dėl to juos sunku patikrinti.

Bestway“ dėka visada rasite puikų baseiną savo sodui! 
Karkasinis baseinas Bestway, 549 x 122 x 122 cm

Karkasinis baseinas Bestway, 549 x 122 x 122 cm

1099,00 / vnt.