„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Geriausi nešiojami kompiuteriai darbui

Nuotrauka: Avel Chuklanov iš Unsplash.com
 
Technologijų kupiname pasaulyje nieko nebestebina darbas, kuris neturi tikslios darbo vietos. Dirbame iš visur - namų, kavinių, laikinų ofisų, norėdami ofisą galime įkurti kad ir miško viduryje. Tam reikalingi patikimi, kokybiški nešiojami kompiuteriai darbui.
 
Šiame straipsnyje surinkome šiuolaikiniam žmogui tinkamus, patikimus nešiojamus kompiuterius, sutelkdami dėmesį į jų tinkamumą darbui bei transportavimui. Šie nešiojami kompiuteriai darbui turi būti ir lengvi bet ne masyvūs, tam, kad galėtumėte bet kada pakeisti darbo lokaciją be didelių nepatogumų ieškant būdo saugiai perkelti savo darbo įrankį į naują vietą, tačiau tokio tipo dizainas neturi kenkti nešiojamo kompiuterio galingumui bei baterijos gyvavimo trukmei.
 
DELL XPS 15
 
Šiame nešiojamame kompiuteryje - pasirinktinai Intel procesorius, (Core i5 – i7,  pasirinktinai), 4K UHD+ (3840 X 2400) rezoliucijos Intel UHD 620 grafika, bei nuo 256GB iki 1TB SSD talpa.
Šis nešiojamas kompiuteris - puikus pasirinkimas dirbantiems Windows operacinės sistemos fanams.
 
Šis kompiuteris įveiks ir sudėtingesnes kūrybines užduotis, ir tiks poilsiui, kai norisi tiesiog panaršyti internete ar pažiūrėti filmą. Kompiuteris tinkamas netgi ir mažiau galingų kompiuterinių žaidimų žaidėjams. DELL XPS 15 tikrai nenuvils ir yra vertas savo kainos.
 
APPLE MACBOOK PRO 16 colių
 
Didelis ekranas, Intel procesorius, pasirinktinai Core i7-i9, AMD Radeon Pro 5300M ar AMD Radeon Pro 5500M grafika (priklauso nuo tikslios modelio variacijos), ir didesnė nei DELL XPS 15 talpa - APPLE MACBOOK PRO 16 colių nešiojamas kompiuteris talpina  512GB – 8TB SSD.
 
Tiems, kas mėgsta macOS operacinę sistemą, šis nešiojamas kompiuteris tikrai patiks. APPLE MACBOOK PRO 16 - itin galingas, ir jums tarnaus ne vienerius metus. Ir nors jis yra vienas brangiausių nešiojamų kompiuterių šiame sąraše, tikrai verta nepamiršti, kad jis to vertas, nes yra turbūt pats galingiausias iš visų išvardintų.
 
LENOVO THINKPAD X1 CARBON (7-oji karta)
 
Ypatingai plonas, nuostabaus dizaino nešiojamas kompiuteris su Intel HD Grafika 620 vaizdu, bei Intel Core i7-8565U procesoriumi nenuvils. Jis plonas, pritaikytas patogiam transportavimui, o baterijos gyvavimo trukmė - net iki 15,5val. Negana to, jo įkroviklis gali pakrauti LENOVO THINKPAD X1 CARBON nuo nulio iki 80% vos per vieną valandą.
 
Šis kompiuteris vilioja savo lengvumu ir prisitaikymu prie vietoje nenustygtančio, nuolat judančio žmogaus.
 
Nuotrauka: Nick Morrison iš Unsplash.com
 
HUAWEI MATEBOOK X PRO
 
Huawei savo naujuoju nešiojamu kompiuteriu nustebino ne vieną technologijomis besidomintį asmenį. 8-tos kartos Intel Core i5 – i7 procesorius,  Intel UHD Grafika 620, Nvidia GeForce MX150 2GB GDDR5 , bei 512GB SSD talpa - puikus pasirinkimas!
 
Prabangios išvaizdos, galingas, ilgaamžis nešiojamas kompiuteris žavi daugelį. Jis tarsi MacBook bei Dell mišinys, su įdiegtais pagerinimais, pataisiančiais originalus.
 
DELL XPS 13
 
Šį kompiuterį galima apibūdinti sena lietuvių patarle - svarbu ne ūgis o smūgis.
Mažas, tačiau išskirtinai galingas DELL XPS 13 kompiuteris su 8-tos kartos Intel Core i5 – i7 procesoriumi,  Intel UHD Grafika 620, bei 256GB – 1TB SSD talpa. Šis nešiojamas kompiuteris derina kainą ir kokybę, ir tikrai yra vertas savo kainos. Vieno pakrovimo užteks iki 22 valandų.
 
Dell XPS 13 taip pat stebina savo puikia kamera, kuri padės jums sužibėti darbo skambučių metu.
 
HP ENVY 13-AQ0044NR
 
8-tos kartos Intel Core i7-8565U procesorius, Nvidia GeForce MX250 grafika, bei 512GB SSD talpa sutelpa į vos 13 colių nešiojamą kompiuterį. Lengvi, plonučiai Envy serijos nešiojami kompiuteriai - rimta konkurencija kitiems kompiuterių gamintojams.
 
Jie ilgai veikia po vieno pakrovimo, bei yra itin greiti.
 
RAZOR BLADE 15
 
Šie kompiuteriai tinka sudėtingiems, galingo kompiuterio reikalaujantiems, veiksmams, tad puikiai tiks architektams ar vaizdo redaguotojams, o laisvalaikiu - tiks žaidimamams.
 
8-tos kartos Intel Core i7-8759H procesorius,  Nvidia GeForce RTX 2070 grafika ir 256GB SSD talpa puikiai tiks tiems, kas ieško nešiojamo kompiuterio darbui, ir jiems reikia galingo kompiuterio, atlaikančio sudėtingus veiksmus, ar norisi lengvo, lengvai transportuojamo kompiuterio, kuris tiktų sugalvojus žaisti kompiuterinius žaidimus laisvalaikiu.
 
ASUS ZENBOOK UX333FA-AB77
 
Su Intel Core i5 – 8565U precesoriumi, Intel HD grafika ir 512GB SSD talpa, šie kompiuteriai tikrai stebina. Asus jau kuris laikas bandė aplenkti Apple MacBook Air ir būtent ši, ZenBook 13 serija panašu, kad tai padarė.
 
Galingesnis už bet kurį MacBook Air, tinkamas studijoms, darbui, ir draugiškas jūsų piniginei. Šis kompiuteris - puikus kandidatas į jūsų naująjį darbo pagalbininką.
 
Laikas pirkti naują?
 
Štai šie nešiojami kompiuteriai darbui puikiai tiks dirbantiems ir norintiems kokybiško, lengvo, bet galingo patikimo nešiojamo kompiuterio, tiksiančio kasdieniam naudojimui, it tapsiančio puikiu pagalbininku vykdant darbines užduotis. Tad jei karantino metu supratote, kad dabartiniam jūsų prietaisui laikas “į pensiją”, ir jums reikalingas naujas nešiojamas kompiuteris darbui, nieko nelaukite, išsirinkite labiausiai patikusį, ir jį įsigykite. Juk nuo prietaiso, kurį naudojame, priklauso ir mūsų darbo kokybė,tad tikrai neverta neleisti sau įsigyti tokio prietaiso, kuris užtikrins sklandų darbą.
 
Ieškote naujo, patikimo kompiuterio darbui? Apsilankykite Senukai.lt internetinėje parduotuvėje ir įsigykite kokybišką pagalbininką, patikimai lydėsiantį jus kasdienėse užduotyse. Čia - kokybiški nešiojami kompiuteriai pigiau.
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7th Gen 20QD00KSMH

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7th Gen 20QD00KSMH

1 948,88 / vnt.
Tik internetu
Nemokamas lizingas
Apple MacBook Pro 13.3" Retina with Touch Bar QC / i5 2.0GHz / 16GB / 1TB SSD / ENG Space Grey

Apple MacBook Pro 13.3" Retina with Touch Bar QC / i5 2.0GHz / 16GB / 1TB SSD / ENG Space Grey

2 379,00 / vnt.
Tik internetu
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8th Gen 20U90042PB

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 8th Gen 20U90042PB

2 379,99 / vnt.
Tik internetu
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7th Gen 20QD00KSMH

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 7th Gen 20QD00KSMH

1 948,88 / vnt.
Tik internetu
Nemokamas lizingas
Apple MacBook Pro 13.3" Retina with Touch Bar QC / i5 2.0GHz / 16GB / 1TB SSD / ENG Space Grey

Apple MacBook Pro 13.3" Retina with Touch Bar QC / i5 2.0GHz / 16GB / 1TB SSD / ENG Space Grey

2 379,00 / vnt.
Tik internetu