Dovanos vyrui, turinčiam viską


Mes visi pažįstame tą vieną žmogų, kuris, atrodo, turi viską. Jeigu jam ko nors reikia, jis tai nusipirks pats ir tikriausiai niekuomet neužsimins apie lengvai išpildomus norus. Dovanos pirkimas tokiam žmogui gali atrodyti kaip neįmanoma misija, todėl mes paruošėme idėjų sąrašą, kuris padės jums nustebinti šį ypatingą žmogų.
1. Viską turintis vyras tikriausiai taip pat patiria begalę streso. Juk labai sunku vienu metu kontroliuoti sėkmingą karjerą, asmeninius santykius ir dar rasti laiko sau. Nėra jokio būdo prailginti dieną keliomis valandomis, tačiau yra būdų sumažinti stresą. Vienas iš jų gali būti dekoratyvinis augalas. Išrinkite ką nors išskirtinio ir užtikrinkite, kad augalą bus lengva prižiūrėti. Kitas būdas įnešti šiek tiek ramybės į jo gyvenimą yra padovanoti akvariumą. Tai – dovana, kuri taps puikiu priedu bet kokiam interjerui ir sumažins streso kiekį.

2. Jeigu galvojate apie didesnę dovaną, padovanokite šiam vyrukui oro kondicionierių ar drėkintuvą. Jeigu jam rūpi oras, kuriuo jis kvėpuoja (mes esame tikri, kad tai rūpi visiems), jis tikrai džiaugsis tokia puikiai apgalvota dovana. Švaresnis oras pagerins miego kokybę ir sustiprins imuninę sistemą, dėl to bendra savijauta neabejotinai pagerės.
Kepsninės mentelė Cello

Kepsninės mentelė Cello

7,13 / vnt. 10,19 € / vnt.
-30%
3. Nors mes asmeniškai nepažįstame vyro, kuriam perkate dovaną, esame beveik visiškai įsitikinę, kad jam patinka puikiai iškepta mėsa. Kodėl nepaskatinus šio pomėgio padovanojant jam grilio įrankių rinkinį? Galite padovanoti pilną rinkinį arba patys išrinkti reikalingus įrankius. Jei manote, jog žmogus jau turi visus šiuos įrankius, originalesnė dovana būtų akmuo picos kepimui. Tokią dovaną įvertins tiek picos, tiek kepsnių mėgėjai. Akmenį galima naudoti ir ruošiant maistą orkaitėje, todėl dovana bus labai praktiška ir tikrai nenuobodi.

4. Jeigu dovanos gavėjas mėgsta gaminti, padovanokite jam ką nors susijusio su jo pomėgiu.  Kokybiškas virtuvės peilis yra gana paprasta, tačiau labai naudinga ir, dažniausiai, itin vertinama dovana. Stilinga pjaustymo lenta su derančia mentele, pagaminta iš kokybiškos medienos, gali būti dar viena praktiška dovana. Dovana bus dar ypatingesnė, jei į ją įgraviruosite gavėjo inicialus ar trumpą mėgstamą citatą.

5. Galiausiai, jei vyras, kurį bandote nustebinti, minėjo, jog nori būti aktyvesnis, padėkite jam tai padaryti nupirkdami dviratį. Tokia dovana neabejotinai padarys įspūdį ir prisidės prie geresnės gavėjo sveikatos bei švaresnės aplinkos.

Nesvarbu, kokią dovaną išrinksite, svarbiausia yra nepamiršti, jog praktiškos dovanos visuomet yra pačios geriausios, todėl atsižvelkite į gavėjo pomėgius bei laisvalaikį ir neabejotinai sugalvosite ką nors, ko žmogus dar neturi.

Elektrinis oro drėkintuvas Electrolux EHU-3715D, 110 W

Elektrinis oro drėkintuvas Electrolux EHU-3715D, 110 W

79,20 / vnt.
TOP prekė