„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Namelis ant ratų – kaip jį įsirengti?

Neabejojame, kad tie, kurie mėgsta ilgas keliones ir apsistojimą pačiose gražiausiose vietose, jau senai svajoja apie namelį ant ratų. Tačiau kaip susikurti jaukią aplinką tokioje mažoje erdvėje ir paversti jį tikrais antrais namais? Turime keletą patarimų, kaip tai padaryti.


Nebrangūs nameliai ant ratų dažniausiai turi tik bazinį įrengimą.
Jei norite susikurti tikrus namus primenančią aplinką, pirmiausia apgalvokite, kokios sofos jūs norėtume. Dėl nedidelės erdvės siūlytume įsigyti sofą-lovą. Tai bus patogesnis ir taupesnis variantas tiek piniginiu, tiek erdvės atžvilgiu. 

Virtuvė, svarbi namelio dalis. Įsirenginėjant virtuvę susiraskite ergonomišką šaldytuvą-šaldiklį, kuris užtikrins, kad jūsų maistas visuomet išliks šviežias. Taip pat turite apgalvoti, ar ketinate gaminti viduje ar lauke, nes nuo to priklauso, kokią viryklę pasirinksite. Siūlytume rinktis nedidelę, bet įmontuojamą viryklę, nes ji bus patogesnė, o ir būsite tikras, kad net ir prastu oru galėsite pasiruošti norimus pietus.
Saulės baterijos. Įsigiję tokias baterijas ne tik palaikysite ekologiškumo idėjas, bet ir palengvinsite sau gyvenimą. Šios baterijos, pakaitomis su generatoriumi maitins nedidelius elektronikos prietaisus.

Dekoro detalės pagražina namelio interjerą. Namelyje turėkite aksesuarų ir dekoracinių detalių, kurios sukurs daugiau jaukumo. Uždėkite gražias užuolaidas, įsigykite lempučių su baterijomis, kurias galėsite pasigaminti prie lovos, nusipirkite gražią patalynę, o virtuvėje turėkite gražių staltiesių ant stalo. 

Paskutinė nuostabių namų ant ratų paslaptis yra jūsų skirtas laikas jam pastatyti. Neskubėkite viską montuoti ir dekoruoti, nepraleiskite planavimo dalies. Jūs turėsite daugybę laiko gyventi jame, todėl įsitikinkite, jog jis pilnai paruoštas pirmajam nuotykiui! 
Šaldytuvas Snaigė R130-1101AA-00SNJ0

Šaldytuvas Snaigė R130-1101AA-00SNJ0

Turime sandėlyje
Nemokamas lizingas
Šaldytuvas Electrolux ERT1000AOW

Šaldytuvas Electrolux ERT1000AOW

Turime sandėlyje
Nemokamas lizingas