„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Dovanų idėjos gyvūnų mylėtojui


Mes visi pažįstame bent vieną žmogų, kuris jaučia ypatingą meilę visiems gyviems padarams, nesvarbu, ar tai būtų pavojingas laukinis gyvūnas, ar mielas naminis gyvūnėlis. Jeigu šis žmogus turėtų galimybę, turbūt suteiktų namus visiems benamiams gyvūnams, kuriuos tik pamato gatvėje. Mes paruošėme dovanų, kurios pradžiugins gyvūnų mylėtojus, sąrašą.
1. Sunku sugalvoti ką nors mielesnio nei gyvūnų formos maistas. Jei jūsų gyvūnų mylėtojas taip pat mėgsta gaminti, padovanokite jam gyvūnų formų sausainių formeles. Dabar užteks pridėti keletą puodelių su gyvūnų paveikslėliais ar raštais ir laukti kvietimo pasivaišinti kava ir sausainiais! Jeigu manote, jog šiai dovanai kažko trūksta, ši prijuostė su gyvūno atvaizdu pavers ją tobulu kulinaro-gyvūnų mylėtojo rinkiniu.

2. Nepamirškite, jog bet kuri dovana, pradžiuginanti augintinį, neabejotinai pradžiugins ir jo šeimininką. Jei draugas augina katę, apsvarstykite drąskyklės idėją ar padovanokite keletą žaislų – jūsų draugas galės mėgautis sausainiais stebėdamas linksmai bežaidžiančią savo augintinę.

3. Jeigu jau nupirkote dovaną, tačiau norite jai suteikti gyvūnų temą, kodėl gi nepridėjus ryškaus baliono? Tai visai nebrangus, tačiau itin mielas priedas, kuris puikiai parodys, kad vertinate draugo meilę gyvūnams. Jei norite dovaną pakelti į dar aukštesnį lygį, tai galite lengvai padaryti padovanodami keletą ilgų balionų, kuriuos galite pripūsti ir išlankstyti į šuns, gulbės, papūgos ar kito gyvūno formą. Tokia dovana taip pat puikiai tiktų mažiesiems ir suteiktų smagios veiklos galimybę jų vakarėliui.
Draskyklė katėms, 30 x 30 x 46 cm

Draskyklė katėms, 30 x 30 x 46 cm

18,99 / vnt.
Turime sandėlyje
Interaktyvus žaislas katėms Ferplast, Ø61

Interaktyvus žaislas katėms Ferplast, Ø61

34,64 / vnt.
TOP prekė
4. Paukščių šėrykla yra dar vienas puikus daiktas, kuris papuoštų bet kurį sodą (ar net balkoną), tuo pačiu pasirūpindamas paukščiais, o inkilas neabejotinai suteiktų jaukumo bet kuriam kiemui.

5. Manote, jog gyvūnų mylėtojui reiktų suteikti šiek tiek pagalbos taupant pinigus? Tuomet padovanokite kiaulę-taupyklę! Pastaba: taupyklė nebūtinai turi būti kiaulės formos, tačiau neabejotinai būtų puiki dekoracija ir padėtų sutaupyti šiek tiek smulkių.

6. Jei ieškote gyvūnų tematikos dovanos, kuri būtų šiek tiek rafinuotesnė ir ne tokia vaikiška, apsvarstykite paveikslo idėją. Nespalvotos nuotraukos idealiai tiks stilingiems namams, o jas suderinti su interjero stiliumi bus itin lengva. Dekoratyvinės pagalvėlės taip pat gali būti puikus atsakymas į šį klausimą – dovanoje derėtų stilius, praktiškumas ir meilė gyvūnams.

Gyvūnus mylintys žmonės neabejotinai patys nusipelno rūpesčio. Padovanodami vieną iš šių dovanų Jūs neabejotinai parodysite jiems tą rūpestį, kuris tikrai bus įvertintas.
Balionai, pailgi, įvairių spalvų 15 vnt

Balionai, pailgi, įvairių spalvų 15 vnt

Turime sandėlyje