„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Buitinė technika, kurią verta atsinaujinti
Vis mažiau ir mažiau darbų namuose tenka atlikti patiems – šiuolaikinė buitinė technika skalbia ir džiovina drabužius, plauna indus, gamina kavą bei stipriai palengvina įvairią kasdieninę veiklą. Todėl buitinė technika ir jos priedai yra ganėtinai brangūs. Vis dėlto, ateina laikas, kai visus prietaisus reikia tvarkyti arba atnaujinti. Jeigu jus domina buitinė technika pigiau, papasakosime apie prietaisus, kurių atnaujinimas vertingiausias.

Nuostolinga buitinė technika

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta atsinaujinti turimą buitinę techniką, tai siekiant sutaupyti. Pasenusi įranga gali vartoti labai daug energijos, vandens ir net neatlikti darbo tinkamai. Štai keli prietaisai, kuriuos atsinaujinti vertėtų pirmiausiai.

Indaplovė

Naujos indaplovės suvartoja net perpus mažiau vandens nei senos – per metus sutaupoma apie 2 tonos vandens! Savaime suprantama, naujausi modeliai yra vertinami aukščiausiomis energijos klasėmis. Taigi, galutinis rezultatas – mažesnės vandens ir elektros sąnaudos, tylesnis veikimas ir efektyvesnis plovimas.

Skalbyklė

Skalbyklę stipriai rekomenduojama atsinaujinti tiems, kurie naudoja seną, iš viršaus pakraunamą skalbyklę. Didžiausias iš viršaus pakraunamos skalbyklės trūkumas yra suvartojamo vandens kiekis, nes jis pildomas nuo dugno į viršų. Lyginant pastarąją ir šiuolaikinę, iš priekio pakraunamą skalbyklę – suvartojamo vandens kiekis yra net 50% mažesnis. Savaime suprantama, sutaupysite ir mokėdami sąskaitas už elektrą.

Vis dėlto, jeigu turite kelerių metų, iš viršaus pakraunamą skalbyklę, tada atsinaujinimas greičiausiai nėra aktualus.

Kondicionierius

Nors kondicionavimo sistema retai montuojama namuose, jai esant, tikrai verta šiek tiek investuoti ir atsinaujinti. Seni kondicionieriai naudojo kitas technologijas ir lengvai prarasdavo sandarumą. Šiuolaikiniai kondicionieriai, savaime suprantama, yra žymiai ekonomiškesni, patvaresni ir savo darbą atlieka efektyviau.

Buitinės technikos pirkimas

Visiems yra aktuali buitinė technika pigiau, todėl būtina įvertinti savo poreikius ir galimybes. Nesusiviliokite prietaisais, kurie siūlo gausybę nereikalingų funkcijų, kurių galimai net nepanaudosite. Geriau susikoncentruokite į produkto kokybę, svarbiausias funkcijas bei suteikiamą garantiją – visos funkcijos bus bereikšmės, jeigu prietaisas neatliks savo pareigos.

Jeigu manote, kad ir jums atėjo laikas atsinaujinti buitinę techniką, kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje senukai.lt – visa reikalinga ir kokybiška buitinė technika pigiau, vienoje vietoje. 
Įmontuojama indaplovė Whirlpool WIC3C26

Įmontuojama indaplovė Whirlpool WIC3C26

Įmontuojama indaplovė Hansa ZIM434B

Įmontuojama indaplovė Hansa ZIM434B

Greitas atsiėmimas
Kondicionierius Standart YPS3-12C/3

Kondicionierius Standart YPS3-12C/3

399,00 / vnt.
Turime sandėlyje
TOP prekė
Kondicionierius Blaupunkt Moby Blue S 1111BT BAC-PO-1111-T06B

Kondicionierius Blaupunkt Moby Blue S 1111BT BAC-PO-1111-T06B

897,71 / vnt.
Tik internetu