Lombardo dviračiai: ieškantiems aukštos kokybės ir patrauklaus dizaino 

Tai patikimų bei pažangių dviračių gamintojas, skiriantis didelį dėmesį kiekvienai detalei. Lombardo dviračiai turi ilgą istoriją, kuri siekia dar 1952 metus, kuomet įmonės įkūrėjas pradėjo gaminti dviračius. Įmonė iš šeimos verslo plėtėsi ir išaugo į vieną svarbiausių dviračių gamintojų Italijoje. „Cicli Lombardo Spa“ – itališkos kokybės ir elegancijos etalonas, nuolat žengiantis koja kojon su laiku, gamybos procesuose diegiantis pažangias technologijas. Tai – įmonės sėkmės formulė, tenkinanti didelės ir reiklios rinkos poreikius. Visi šio tiekėjo dviračių modeliai pasižymi puikiais techniniais sprendimais ir pažangiu dizainu, yra kruopščiai patikrinti griežtų bandymų ir kokybės kontrolės metu.

Kokį dviratį išsirinkti?

Lombardo dviračiai išsiskiria savo patraukliu Itališku dizainu, todėl net ir reiklūs klientai gali išsirinkti sau labiausiai patinkantį modelį.


Ieškantiems aštresnių pojūčių puikiai tinka Lombardo kalnų dviračiai, pasižymintys tvirtumu, kokybiškomis detalėmis bei tiksliais diskiniais stabdžiais. Siekiantys išbandyti ką nors naujo gali pasirinkti „Fat“ tipo dviračius, taip pasivažinėjimas miško takais bus pilnas naujų įspūdžių.


Siekiantiems komforto – turistiniai Lombardo dviračiai, kad kiekviena kelionė būtų patogi, praktiška net ir ilgesnėse kelionėse. Norintys didžiausio komforto turėtų rinktis dviračius turinčius amortizuojančias priekines šakes ir balnelio laikiklius. Reikalingus daiktus galėsite prisitvirtinti ant dviračio bagažinės.


Patogūs elektriniai dviračiai užtikrins jog net iki 80 km kelionė nebus sunki, 7 galinės pavaros užtikrina malonų važiavimą, o pasinaudojus elektriniu motoru kelionė taps dar lengvesnė. Amortizuojanti priekinė šakė sumažina vibraciją dėl kelio nelygumų, o vairas su reguliuojamu aukščiu ir kampu leis prisitaikyti dviratį pagal poreikius.