Kalėdinės dovanos seneliams

Kalėdinių dovanų pirkimas seneliams gali būti sudėtingas. Juk dauguma vyresnių žmonių stengiasi supaprastinti savo gyvenimus ir nenori turėti itin daug daiktų. Nepaisant to, visuomet būname apdovanojami dėkingumu, kai surandame tinkamą dovaną Kalėdų proga. 
1. Dekoratyvinės pagalvėlės yra klasikinė dovana senelei. Tai nėra iššaukianti ar neskoninga dovana. Namų dekoro dovanos yra nesenstanti klasika, kurią jūsų senelė apsidžiaugs gavusi tiek Kalėdų, tiek bet kuria kita ypatinga proga. Nuo stilingų užuolaidų ar kvapiųjų žvakių  iki vonios kambario aksesuarų – jūsų senelė be abejonės apsidžiaugs viena iš šių dovanų. 

 2. Sveikata besirūpinančias sportiškas seneles, kurios eina į žygius, važinėja dviračiu ar yra pažengusios jogoje ir gali atlikti  „lentos“ pratimą, tikrai nudžiugins dovana aktyviam gyvenimo būdui. Tokios dovanos be abejo tiks ir senelėms, kurios norėtų būti sportiškos. Joms trūksta tik jūsų paskatinimo! Nuostabūs fitneso reikmenys – išmanieji laikrodžiai – stebės aktyvumą, miegą bei suvartojamą maistą.

3. Modernūs ir patogūs kokteilių plaktuvai suteiks galimybę sveikiau maitintis ne tik senelei, bet ir seneliui. Virtuviniai kombainai  sutaupys daug laiko. Jie užtikrins, kad senelė praleis mažiau laiko pjaustydama maisto produktus, tad jai liks daugiau laisvo laiko. Šį laiką ji galės skirti seneliui ar anūkams. 

4. Žinoma, jūsų senelė mėgsta gaminti – maisto ruoša visai šeimai jai yra malonumas. Nepaisant to, tvarkymasis po maisto gamybos nėra malonus niekam. Silikoninės kepimo formelės yra puiki dovana, jei senelė dažnai naudojasi orkaite. Jų galima ne tik rasti įvairių formų. Dėl savo lipnumui atsparaus paviršiaus jos taip pat yra lengvai valomos. Jei galite skirti daugiau pinigų dovanai, nudžiuginkite senelius indaplove.
5. Visos šios taisyklės taip pat taikomos renkant Kalėdinę dovaną seneliui. Jeigu jis nori numesti svorio, užsiauginti raumenis ar tiesiog „nuleisti garą“ – sunkus bokso maišas yra šauni dovana. Visai nesvarbu, ar jūsų senelis jau turi bokso patirties, ar yra pradedantysis – tai puiki investicija į jo sveikatą. Boksas yra puiki mankšta širdžiai, padedanti užauginti raumenis.
 
6. Seneliai nugyveno ilgus ir įdomius gyvenimus, tad nusipelnė retkarčiais pasilepinti taure vyno ar viskio. Jie tikrai įvertins tokią dovaną kaip krištolinis grafinas ir taurių komplektas. Krištoliniai buteliai tinka viskiui, vynui ir netgi aliejui bei actui.

 7. Ar jūsų seneliai dažnai pasiklysta ar sutrinka perjunginėdami mobiliojo telefono programėles? Supaprastinkite jų keliones automobiliu padovanodami kokybišką navigacinę įrangą. 

Seneliai yra branginami visų. Jiems netrūksta išminties, patirties bei puikių istorijų. Kalėdos yra geriausias metas visai šeimai, o seneliai juk ir sukūrė jūsų šeimą. Mylėkite ir visada juos branginkite.

Krištolinių taurių komplektas RCR Enigma, 270 ml, 6 vnt

Krištolinių taurių komplektas RCR Enigma, 270 ml, 6 vnt

20,09 / komplektas 30,90 € / komplektas
e. kaina
-35%
Navigacija TomTom VIA52, 5"

Navigacija TomTom VIA52, 5"

144,85 / vnt. 169,00 € / vnt.
e. kaina
-14%