„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Dovanos vestuvių metinių proga

Artėja vestuvių metinės, o jūs vis dar galvojate, ką padovanoti? Atėjote į tinkamą vietą! Paruošėme dovanų idėjų sąrašą, kuris tiks tiek galintiems išlaidauti, tiek norintiems šiais metais pabūti kuklesniais. Šiais metais pamirškite blizgučius ir savo antrajai pusei padovanokite tai, kas suteiks pasitikėjimo savimi.
Puikiausiai tai padarys mėgstami kvepalai. Rinkitės iš gaivesnių kvapų vasarai, sodresni tiks šaltesniam metų laikui. 

Šiais metais norite kažko praktiškesnio? Tuomet naujas televizorius – puikus pasirinkimas jums. Tai ideali dovana kuria mėgausitės abu, o kino vakarai taps dar geresni. Dabar pakaks parinkti tik daugybę filmų, kuriuos norite peržiūrėti.

Jeigu jūsų rytai nėra patys žvaliausi, padarykite sau paslaugą įsigydami kokybišką kavos aparatą. Jis garantuos lengvesnius ir smagesnius rytus. Be to, sutaupysite pinigų, kuriuos būtumėte išleidę kavinėje pakeliui į darbą. Nepamirškite palepinti ir savo antrosios pusės, kartais atnešdami puodelį kavos į lovą!

Mes esame tikri, kad patyrėte daug gražių akimirkų per visus kartu praleistus metus. Bet ar spėjote jas visas įamžinti? Jeigu ne, pats laikas ištaisyti šią klaidą. Padovanokite savo antrajai pusei fotoaparatą. Jis padės užtikrinti, kad visi nuostabūs prisiminimai visuomet liks su jumis. 

Jei esate nuotykius mėgstanti pora, nustebinkite savo sutuoktinį išvyka į gamtą. Tai puiki dovana šiai ypatingai progai. Saldžiam miegui nusipirkite kokybišką palapinę ir miegmaišį bei pasiruoškite užsikurti laužą, stebėti žvaigždes bei mėgautis kartu praleistu laiku.

Kad ir kokią dovaną nuspręsite rinktis, atminkite, jog svarbiausia yra parodyti meilę. Nepamirškite praleisti šiek tiek laiko kartu ir įvertinti praėjusius bei artėjančius metus. 
Kavos aparatas De'Longhi ECAM350.55.B

Kavos aparatas De'Longhi ECAM350.55.B

Turime sandėlyje
TOP prekė