Kaip tinkamai rūpintis savo oda?

Odos grožis ir sveikata prasideda nuo tinkamos jos priežiūros kiekvieną dieną. Kokie yra pagrindiniai odos priežiūros etapai, padedantys ją išlaikyti jaunatvišką ir elastingą? Kokias kosmetikos priemones rinktis, kad oda spinduliuotų sveikata? Į šiuos klausimus ir pabandysime atsakyti.


Rytiniai veido odos grožio ritualai

Naktį riebalinės žmogaus liaukos nemiega, todėl rytą visada reiktų pradėti nuo elementaraus veido nuprausimo. Visgi, šiuo metu nereiktų odos iš naujo valyti prausikliais, kurie paprastai sausina odą, geriau rinktis švelnesnes ir neagresyvias kosmetikos priemones, tokias kaip įvairūs pieneliai ar micelinis vanduo. Vėliau seka odos tonizavimo etapas, kuris veidą tarsi pažadina ir suteikia jam švytėjimo. Odos tonizavimui galima rinktis įvairiausius losjonus ir tonikus, kurie atitinka jūsų odos tipą. Kitas itin svarbus žingsnis – paakių kremas, kuris kovoja su nedidelėmis raukšlelėmis, nuovargiu. Išduosime mažą paslaptį – paakių kremas puikiai tinka ir lūpų sričiai, nes ši vieta taip pat yra gana jautri, aplink ją greičiau susidaro nedidelės raukšlelės. Tiesa, paakių kremą rytais geriau tepti tik ant paakių, nes patepus viršutinį voką, vėliau bus sudėtinga pasidažyti blakstienas. Galiausiai oda patepama kremu, tinkančiu jūsų veido odos tipui ir amžiui. Dieninis veido kremas neturėtų būti labai sunkus ir riebus. Be to, reiktų atminti, kad veido kremo negalima tepti nuo viršaus į apačią. Šia kryptimi tempiama oda greičiau pajunta žemės traukos jėgą. Tad veido kremą švelniai tepkite nuo apačios į viršų arba sukamaisiais judesiais. 

Vakarinė odos priežiūros rutina

Visą dieną oda yra veikiama neigiamo aplinkos poveikio, prakaito, o kur dar dekoratyvinės kosmetikos priemonės, kurios tikrai nepuoselėja mūsų odos grožio, todėl vakarais rūpintis oda reikia labai kruopščiai.  Pirmiausia būtina atsakingai nuvalyti makiažą, galima rinktis įvairius prausiklius, putas,  gelį, toniką ir t.t. Pasirinkimas be galo platus, svarbiausia, kad įsigyta kosmetikos priemonė tiktų jūsų odos tipui. Nuvalius makiažą, apatinį ir viršutinį voką reiktų patepti paakių kremu. Sekantis žingsnis – serumas arba greitai įsigeriantis aliejus veidui. Serumas įsiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, padeda palaikyti odos drėgmę, elastingumą ir sveikatą. Dėmesio! Veido serumas ir kremas nėra vienas ir tas pats, todėl intensyviai odos priežiūrai reikia abiejų priemonių.  Serumui įsigėrus į odą, ją būtina patempti naktiniu kremu. Naktinis veido kremas turėtų būti praturtintas įvairiais vitaminais ir naudingosiomis medžiagomis, nes naktį vyksta regeneracijos procesai, todėl tai ypatingai svarbi kasdieninės veido odos priežiūros priemonė.  Kaip išsirinkti veidui tinkantį kremą? Galima visada ieškoti ir eksperimentuoti, tačiau greitesnis ir išmintingesnis pasirinkimas – kosmetologas, kuris įvertinęs odos būklę, padės išsirinkti tinkamiausias odos priežiūros priemones.

Papildoma pagalba odai

Oda mėgsta būti lepinama, todėl bent kartą per savaitę vertėtų pasimėgauti veido kauke, o šiandien jų pasirinkimas išties didelis: nuo drėkinančių iki skaistinančių. Tiesa, svarbu atminti, kad net ir prabangiausia veido kaukė neduos jokios naudos, jei bus dedama ant suragėjusios odos, o tai reiškia, kad priklausomai nuo odos tipo reikia atlikti pilingą. Jei oda riebi, ją nušveisti galima ir du kartus per savaitę, o jei sausa ir jautri pakaks ir vieno karto per dvi savaites. 

Galiausiai reiktų nepamiršti, kad odos grožis priklauso ir nuo mūsų gyvenimo būdo. Sveika mityba, aktyvus gyvenimo būdas, aukštos kokybės ir tinkamos kosmetikos priemonės bei profilaktiniai apsilankymai kosmetologo kabinete – gražios, jaunatviškos ir sveikos odos paslaptis.  
Diet Esthetic Caviar Essence Cream 50ml

Diet Esthetic Caviar Essence Cream 50ml

9,20 / vnt.
Tik internetu
Bioderma Sensibio H2O 250ml

Bioderma Sensibio H2O 250ml

9,67 / vnt.
Tik internetu
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant Fragrance Free 50g

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Skin Protectant Fragrance Free 50g

17,82 / vnt.
Tik internetu
Vichy Purity Thermal Toner 200ml

Vichy Purity Thermal Toner 200ml

15,91 / vnt.
Tik internetu