Dėlionės
24 prekės
Prekės ženklas
Smily Play
Medinė dėlionė Smily Play SPW83600, 7 vnt., įvairių spalvų
Įprasta kaina
- Vienetai pakuotėje:7
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Farm Animals SPW83803, 22.6 cm x 30.2 cm, 7 vnt., įvairių spalvų
Įprasta kaina
- Ilgis:22.6 cm
- Plotis:30.2 cm
- Vienetai pakuotėje:7
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Animals Dogs SPW83806, 22.5 cm x 30.5 cm, 6 vnt.
Įprasta kaina
- Ilgis:22.5 cm
- Plotis:30.5 cm
- Vienetai pakuotėje:6
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play African Animals spw83799an01, 23 cm x 23 cm, 5 vnt.
- Ilgis:23 cm
- Plotis:23 cm
- Vienetai pakuotėje:5
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play, 22 cm x 30 cm, 7 vnt., įvairių spalvų
- Ilgis:22 cm
- Plotis:30 cm
- Vienetai pakuotėje:7
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Dinosaurs SPW83802, 7 vnt., įvairių spalvų
- Vienetai pakuotėje:7
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Girl SPW83593, 18 vnt., įvairių spalvų
- Vienetai pakuotėje:18
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
Medinė dėlionė Smily Play Teddy Bear SPW83592, 18 vnt., įvairių spalvų
- Vienetai pakuotėje:18
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
Medinė dėlionė Smily Play Pets SPW83804, 33.6 cm x 30.2 cm, 7 vnt., įvairių spalvų
- Ilgis:33.6 cm
- Plotis:30.2 cm
- Vienetai pakuotėje:7
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Red Riding Hood SPW83807, 7 vnt., įvairių spalvų
- Vienetai pakuotėje:7
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Letters SPW83601, 22 cm x 30 cm, 26 vnt.
- Ilgis:22 cm
- Plotis:30 cm
- Vienetai pakuotėje:26
- Rekomenduojamas amžius nuo:3 m.
Medinė dėlionė Smily Play Dinosaurs SPW83597, 6 vnt.
- Vienetai pakuotėje:6
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play 4 Teddy Bears, 32 cm x 14.5 cm, 60 vnt., įvairių spalvų
- Ilgis:32 cm
- Plotis:14.5 cm
- Vienetai pakuotėje:60
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play SPW83611, 7 vnt., įvairių spalvų
- Vienetai pakuotėje:7
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Girl SPW83604, 22 cm x 30 cm, 8 vnt., įvairių spalvų
- Ilgis:22 cm
- Plotis:30 cm
- Vienetai pakuotėje:8
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Zoo SPW83613, 7 vnt.
- Vienetai pakuotėje:7
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Little Farm SPW83605, 22 cm x 30 cm, įvairių spalvų
- Ilgis:22 cm
- Plotis:30 cm
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Safari SPW83805, 8 vnt.
- Vienetai pakuotėje:8
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Vehicles, 22 cm x 22 cm, 4 vnt., įvairių spalvų
- Ilgis:22 cm
- Plotis:22 cm
- Vienetai pakuotėje:4
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play, 22.5 cm x 30 cm, 7 vnt., įvairių spalvų
- Ilgis:22.5 cm
- Plotis:30 cm
- Vienetai pakuotėje:7
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play SPW83608, 7 vnt., įvairių spalvų
- Vienetai pakuotėje:7
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play SPW83607, 4 vnt., įvairių spalvų
- Vienetai pakuotėje:4
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Dinosaurs SPW83809, 7 vnt., įvairių spalvų
- Vienetai pakuotėje:7
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Medinė dėlionė Smily Play Animals Farm SPW83602, 22 cm x 22 cm, 4 vnt., įvairių spalvų
- Ilgis:22 cm
- Plotis:22 cm
- Vienetai pakuotėje:4
- Rekomenduojamas amžius nuo:18 mėn.
Dėlionės – kaip tinkamai pasirinkti?
Į ką atkreipti dėmesį renkant dėliones vaikams?
Tipas
Dydis
Rekomenduojamas amžius nuo
| Rekomenduojamas amžius | Dalių skaičius |
| nuo 1 iki 2 metų | nuo 8 iki 24 detalių |
| nuo 3 iki 4 metų | nuo 24 iki 100 detalių |
| nuo 5 iki 7 metų | nuo 100 iki 300 detalių |
| nuo 8 iki 11 metų | nuo 300 iki 1000 detalių ir daugiau |
| nuo 12 iki 14 metų | nuo 2000 detalių iki 3000 detalių ir daugiau |
| nuo 15 iki 16 metų | iki 5000 detalių ir daugiau |
| 18 m. ir vyresniems | 10000 detalių ir daugiau |























