iPhone Air
12 prekių
Modelis
iPhone Air
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2N4HX/A, 256 GB, šviesus auksas sp.
Lojalumo kaina
/ vnt.
Įprasta kaina
/ vnt.
- Ekrano dydis:6.5 "
- Ekrano raiška:2736 x 1824
- Operatyvioji atmintis (RAM):12 GB
- Atminties talpa:256 GB
- Galinė kamera:48 MP
+ 12 variantų
Greitas pristatymas
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2P4HX/A, 256 GB, dangaus žydra sp.
- Ekrano dydis:6.5 "
- Ekrano raiška:2736 x 1824
- Operatyvioji atmintis (RAM):12 GB
- Atminties talpa:256 GB
- Galinė kamera:48 MP
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2L4HX/A, 256 GB, kosminė juoda sp.
- Ekrano dydis:6.5 "
- Ekrano raiška:2736 x 1824
- Operatyvioji atmintis (RAM):12 GB
- Atminties talpa:256 GB
- Galinė kamera:48 MP
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2M4HX/A, 256 GB, dangaus žydra sp.
- Ekrano dydis:6.5 "
- Ekrano raiška:2736 x 1824
- Operatyvioji atmintis (RAM):12 GB
- Atminties talpa:256 GB
- Galinė kamera:48 MP
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2W4HX/A, 1 TB, kosminė juoda sp.
- Ekrano dydis:6.5 "
- Ekrano raiška:2736 x 1824
- Operatyvioji atmintis (RAM):12 GB
- Atminties talpa:1 TB
- Galinė kamera:48 MP
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2Q4HX/A, 512 GB, kosminė juoda sp.
- Ekrano dydis:6.5 "
- Ekrano raiška:2736 x 1824
- Operatyvioji atmintis (RAM):12 GB
- Atminties talpa:512 GB
- Galinė kamera:48 MP
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2U4HX/A, 512 GB, šviesus auksas sp.
- Ekrano dydis:6.5 "
- Ekrano raiška:2736 x 1824
- Operatyvioji atmintis (RAM):12 GB
- Atminties talpa:512 GB
- Galinė kamera:48 MP
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2X4HX/A, 1 TB, dangaus žydra sp.
- Ekrano dydis:6.5 "
- Ekrano raiška:2736 x 1824
- Operatyvioji atmintis (RAM):12 GB
- Atminties talpa:1 TB
- Galinė kamera:48 MP
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2T4HX/A, 512 GB, dangaus žydra sp.
- Ekrano dydis:6.5 "
- Ekrano raiška:2736 x 1824
- Operatyvioji atmintis (RAM):12 GB
- Atminties talpa:512 GB
- Galinė kamera:48 MP
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2V4HX/A, 512 GB, dangaus žydra sp.
- Ekrano dydis:6.5 "
- Ekrano raiška:2736 x 1824
- Operatyvioji atmintis (RAM):12 GB
- Atminties talpa:512 GB
- Galinė kamera:48 MP
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG304HX/A, 1 TB, dangaus žydra sp.
- Ekrano dydis:6.5 "
- Ekrano raiška:2736 x 1824
- Operatyvioji atmintis (RAM):12 GB
- Atminties talpa:1 TB
- Galinė kamera:48 MP
Mobilusis telefonas Apple iPhone Air MG2Y4HX/A, 1 TB, šviesus auksas sp.
- Ekrano dydis:6.5 "
- Ekrano raiška:2736 x 1824
- Operatyvioji atmintis (RAM):12 GB
- Atminties talpa:1 TB
- Galinė kamera:48 MP













