Kvepalai moterims
55 prekės
Prekės ženklas
Linn Young
Kvapusis vanduo Linn Young Dance Burlesque, 100 ml
Įprasta kaina
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Citrusų
Kvapusis vanduo Linn Young Oud Elixir D'Extase Pink Label, 100 ml
Įprasta kaina
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Medienos
Kvapusis vanduo Linn Young Gold Mine La Seduction, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Vaisių
Kvapusis vanduo Linn Young Break Free, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Club 420 Pink Exclusive, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
Kvapusis vanduo Linn Young echnotronics Secret Mission L'Elixir, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Medienos
Kūno dulksna Linn Young Oso Perfect, 250 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kūno purškiklis
- Tūris:250 ml
- Kvapų šeima:Vaisių
Kvepalai Linn Young Danger Zone Noir, 250 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kūno purškiklis
- Tūris:250 ml
- Kvapų šeima:Rytietiški
Kvapusis vanduo Linn Young Rosiale, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Top Charms, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Vaisių
Kvepalai Linn Young Pure Luck, 250 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kūno purškiklis
- Tūris:250 ml
- Kvapų šeima:Šipro
Kvapusis vanduo Linn Young Just For Me, 250.0 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:250.0 ml
- Kvapų šeima:Vaisių
Kvapusis vanduo Linn Young Admiration Eternal, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Rytietiški
Kvapusis vanduo Linn Young Oud Elixir d'Extase Red Label, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Rytietiški
Kvapusis vanduo Linn Young Outerspace Invasion, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Break Free Absolu, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Citrusų
Kvepalai Linn Young Dryade, 250 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kūno purškiklis
- Tūris:250 ml
- Kvapų šeima:Rytietiški
Tualetinis vanduo Linn Young The One Beyond, 100.0 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Tualetinis vanduo (EDT)
- Tūris:100.0 ml
- Kvapų šeima:Vaisių
Kvapusis vanduo Linn Young Danger Zone, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Outerspace, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Vaisių
Kvapusis vanduo Linn Young Club 420 Gold Exclusive, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
Kvapusis vanduo Linn Young Just For Me, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Dryade Paris, 30 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:30 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Technotronics, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Vaisių
Kvapusis vanduo Linn Young Blue 4 You, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvepalai Linn Young Shoewtime Blue, 250 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kūno purškiklis
- Tūris:250 ml
- Kvapų šeima:Rytietiški
Kvapusis vanduo Linn Young Pure Luck Lady, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Šipro
Kvapusis vanduo Linn Young Je Suis Sure & Certaine Bouquet De Fleurs The One Beyond, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Club 420 City, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Medienos
Kvapusis vanduo Linn Young Nature's Sexy, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Tualetinis vanduo Linn Young Wild Adventure, 100.0 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Tualetinis vanduo (EDT)
- Tūris:100.0 ml
- Kvapų šeima:Medienos
Tualetinis vanduo Linn Young Admiration Black, 100.0 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Tualetinis vanduo (EDT)
- Tūris:100.0 ml
- Kvapų šeima:Rytietiški
Kvapusis vanduo Linn Young Oud Elixir de Rêves, 100.0 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100.0 ml
- Kvapų šeima:Rytietiški
Kvapusis vanduo Linn Young Dryade Paris, 100.0 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100.0 ml
- Kvapų šeima:Rytietiški
Kvapusis vanduo Linn Young Pure Lucky Lady, 100.0 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100.0 ml
- Kvapų šeima:Medienos
Kvapusis vanduo Linn Young Mixed Emotions, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Mixed Emotions Sparkling, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Mixed Emotions Pour Femme, 30 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:30 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Mystery & Excellence, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Vaisių
Kvapusis vanduo Linn Young Oui Je T'aime Mon Amour, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Club 420 Gold Exclusive Women, 30 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:30 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Oui Je T'Aime, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Citrusų
Kvapusis vanduo Linn Young Oso Perfect Women, 30 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:30 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Coeur Frivole, 30 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:30 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Pure Lucky Lady, 30 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:30 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Oui Je T'aime Pour Toujours, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
Kvapusis vanduo Linn Young Dangerzone Noir, 30 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:30 ml
- Kvapų šeima:Gėlių
Kvapusis vanduo Linn Young Coeur Pure, 100 ml
- Prekės ženklas:Linn Young
- Koncentracija:Kvapusis vanduo (EDP)
- Tūris:100 ml
- Kvapų šeima:Citrusų
Populiarios paieškos
Ariana Grande kvepalai
Victoria Secret kvepalai
Dolce Gabbana kvepalai
Naomi Campbell kvepalai
Nina Ricci kvepalai
Michael Kors kvepalai
Lanvin kvepalai
Saldūs kvepalai
Valentino kvepalai
Carolina Herrera kvepalai
Prada kvepalai
DKNY kvepalai
Roberto Cavalli kvepalai
Coach kvepalai
Jean Paul Gaultier kvepalai
Bvlgari kvepalai
Tous kvepalai
Guess kvepalai
Salvador Dali kvepalai
La Rive kvepalai
Paco Rabanne kvepalai
Trussardi kvepalai
Kenzo kvepalai
Lancome kvepalai
Givenchy kvepalai
Burberry kvepalai
Jimmy Choo kvepalai
Armani kvepalai
Yves Saint Laurent kvepalai
Versace kvepalai
Christian Dior kvepalai
Gucci kvepalai
Hermes kvepalai
Britney Spears kvepalai
Escada kvepalai
Chanel kvepalai
Chloe kvepalai
Guerlain kvepalai
Moschino kvepalai
Marc Jacobs kvepalai
Mexx kvepalai
Nišiniai ir kiti populiarūs kvepalai moterims internetu
Kaip išsirinkti kvepalus moterims, kad tiktų ir patiktų?
Ką reikėtų žinoti apie kvepalus, kad lengviau išsirinktumėte?
- kvapų šeimą (gėlių, rytietiška, medienos, gaivių) ir siauresnio spektro šeimas (citrusinių, vaisių, gėlių ir t.t.). Tiksliau sakant, kas labiau patinka – saldūs, aitrūs, gaivūs ir pan.;
- gamintoją ir kainą;
- paskirtį (universalūs, kasdieniai, proginiai, tinkantys į darbą ir verslo susitikimus);
- koncentraciją (kvepalai, kvapusis vanduo, tualetinis vanduo ir kt.).
- citrusų,
- gėlių,
- vaisių,
- aromatinė,
- gaivioji,
- rytietiška prieskonių ir medienos.
- Parfume Extract arba PP (Pure Parfum) – tai 40-15 proc. kvepalų ekstraktas arba tikrieji kvepalai , pasižymi ilgai (~15val.) išliekančiu, intensyviu kvapu;
- EDSP (Esprit de Parfum) – 15-30 proc., kvepalai mažai kuo nusileidžia ekstraktui ir aromatas gali išsilaikyti apie 10 valandų. Abu šie stiprios koncentracijos variantai parduodami buteliukuose be purkštukų, nes pasikvėpinimui pakanka vos poros lašų;
- EDP (Eau de Pafum) – 10-20 proc., kvapusis vanduo, galintis džiuginti uoslę iki 6 valandų. Tai itin populiarus variantas kainos ir kokybės atžvilgiu;
- EDT (Eau de Toilete) – 5-15 proc., tualetinis vanduo, kuriuo pasikvėpinę jausite aromatą iki 4 valandų. Tai kasdienai tinkantis variantas;
- EDC (Eu de Cologne) - 3-8 proc., odekolonas dažnai skirtas vyrams, tačiau būna ir universalių (unisex).
- Kvapusis kūno arba plaukų purškiklis. Juos taip pat galima naudoti kasdienai ar pasikvėpinti einant į vakarėlį, kur didesnė tikimybė, kad prisigers plaukai ir oda nemalonių kvapų.
Dažnai užduodami klausimai (D.U.K)
- Versace
- Gucci
- Chanel
- Kenzo
- Kalvin Klein
- Tom Ford
- Mexx
- Antonio Banderas
- Arolina Herrera
- Armani
















































