Kėdžių pagalvėlės
116 prekių
Spalva
Mėlyna sp.
Kėdžių pagalvėlė SIF-02, mėtinė (mint) sp., 40 cm x 40 cm
Įprasta kaina
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
+ 19 variantų
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė SIF-12, šviesiai mėlyna sp., 40 cm x 40 cm
Įprasta kaina
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
+ 19 variantų
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė Garden, balta sp./mėlyna sp., 40 cm x 40 cm
Įprasta kaina
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė Home4you Summer T1150987, tamsiai mėlyna sp., 40 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesterio pluoštai
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė Home4you Summer T0470987, tamsiai mėlyna sp., 43 cm x 38 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:43 cm
- Plotis:38 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė Velvet 393437, mėlyna sp., 40 cm x 40 cm
Įprasta kaina
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė Home4you Summer T1130987, tamsiai mėlyna sp., 90 cm x 42 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:90 cm
- Plotis:42 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė Garden, mėlyna sp./balta sp., 40 cm x 40 cm
Įprasta kaina
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
+ 2 variantai
Greitas pristatymas
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:30 cm
- Plotis:19 cm
- Užpildo medžiaga:Medvilnė, Poliesteris
- Spalva:Juoda sp., Mėlyna sp., Raudona sp.
- Vienetai pakuotėje:2
Greitas pristatymas
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:30 cm
- Plotis:19 cm
- Užpildo medžiaga:Medvilnė, Poliesteris
- Spalva:Geltona sp., Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:2
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė Stof Eugenie, mėlyna sp./balta sp., 38 cm x 38 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:38 cm
- Plotis:38 cm
- Užpildo medžiaga:Polipropileno medvilnė
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė Stof Eugenie, mėlyna sp./balta sp./rusva sp., 38 cm x 38 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:38 cm
- Plotis:38 cm
- Užpildo medžiaga:Polipropileno medvilnė
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp., Rusva sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė Douceur d`Interieur Essentiel, mėlyna sp., 40 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė Stof Helios 99830, mėlyna sp., 38 cm x 38 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:38 cm
- Plotis:38 cm
- Užpildo medžiaga:-
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
+ 3 variantai
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė Restilo Aleksa, mėlyna sp., 40 cm x 40 cm
Įprasta kaina
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:-
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
+ 3 variantai
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė SIG-03, mėlyna sp., 400 mm x 400 mm
Įprasta kaina
- Ilgis:40.0 cm
- Plotis:40.0 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
+ 7 variantai
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė SIF-03, mėlyna sp., 40 cm x 40 cm
Įprasta kaina
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
+ 19 variantų
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė SIH-04, mėlyna sp./balta sp./žalia sp., 40 cm x 40 cm
Įprasta kaina
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp., Žalia sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė TODAY Comfort 121762, tamsiai mėlyna (navy) sp., 38 cm x 38 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:38 cm
- Plotis:38 cm
- Užpildo medžiaga:Medvilnė
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė TODAY Comfort 121761, mėlyna sp., 38 cm x 38 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:38 cm
- Plotis:38 cm
- Užpildo medžiaga:Medvilnė
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
+ 2 variantai
Greitas pristatymas
Kėdžių pagalvėlė AG690A, tamsiai mėlyna sp., 160 cm x 50 cm
- Ilgis:160 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Putos
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Kėdžių pagalvėlė Home4you Baden-Summer T0590336, mėlyna sp./žalia sp./violetinė sp., 165 cm x 48 cm
- Ilgis:165 cm
- Plotis:48 cm
- Užpildo medžiaga:-
- Spalva:Mėlyna sp., Violetinė sp., Žalia sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Kėdžių pagalvėlė Atmosphera Pomp, mėlyna sp., 38 cm x 38 cm
- Ilgis:38 cm
- Plotis:38 cm
- Užpildo medžiaga:-
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Kėdžių pagalvėlė Velvet 393431, tamsiai mėlyna sp., 40 cm x 40 cm
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Kėdžių pagalvėlė Sensillo Hameleon, mėlyna sp./balta sp./oranžinė sp., 32 cm x 32 cm
- Ilgis:32 cm
- Plotis:32 cm
- Užpildo medžiaga:Poliuretanas
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp., Oranžinė sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Kėdžių pagalvėlė Sensillo Forest Walker, mėlyna sp./ruda sp./balta sp., 32 cm x 32 cm
- Ilgis:32 cm
- Plotis:32 cm
- Užpildo medžiaga:Poliuretanas
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp., Oranžinė sp., Ruda sp., Žalia sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Kėdžių pagalvėlė Sensillo Forest Friends, mėlyna sp./balta sp./oranžinė sp., 32 cm x 32 cm
- Ilgis:32 cm
- Plotis:32 cm
- Užpildo medžiaga:Poliuretanas
- Spalva:Balta sp., Mėlyna sp., Oranžinė sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Pagalvė sodo suoliukui VLX Garden Bench Cushion 314099, mėlyna sp./žalia sp., 200 cm x 50 cm
- Ilgis:200 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp., Žalia sp.
- Vienetai pakuotėje:1
Kėdžių pagalvėlė VLX Garden Chair Cushions 314046, mėlyna sp., 50 cm x 50 cm, 4 vnt.
- Ilgis:50 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:4
Kėdžių pagalvėlė VLX, mėlyna sp., 40 cm x 40 cm, 6 vnt.
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:6
Kėdžių pagalvėlė VLX 314246, mėlyna sp., 120 cm x 50 cm, 4 vnt.
- Ilgis:120 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:4
Kėdžių pagalvėlė VLX Garden Chair Cushions 314108, mėlyna sp., 120 cm x 50 cm, 6 vnt.
- Ilgis:120 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:6
Kėdžių pagalvėlė VLX, mėlyna sp., 120 cm x 50 cm, 4 vnt.
- Ilgis:120 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:4
Kėdžių pagalvėlė VLX Garden Chair Cushions 314024, tamsiai mėlyna sp., 40 cm x 40 cm, 4 vnt.
- Ilgis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:4
Kėdžių pagalvėlė VLX 314265, mėlyna sp., 120 cm x 50 cm, 2 vnt.
- Ilgis:120 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:2
Kėdžių pagalvėlė VLX 314247, mėlyna sp., 120 cm x 50 cm, 2 vnt.
- Ilgis:120 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:2
Kėdžių pagalvėlė VLX Garden Chair Cushions 314060, tamsiai mėlyna sp., 50 cm x 50 cm, 4 vnt.
- Ilgis:50 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:4
Kėdžių pagalvėlė VLX Garden Chair Cushions 314059, tamsiai mėlyna sp., 50 cm x 50 cm, 2 vnt.
- Ilgis:50 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:2
Kėdžių pagalvėlė VLX, mėlyna sp., 100 cm x 50 cm, 4 vnt.
- Ilgis:100 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:4
Kėdžių pagalvėlė VLX, mėlyna sp., 120 cm x 50 cm, 6 vnt.
- Ilgis:120 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:6
Kėdžių pagalvėlė VLX, mėlyna sp., 100 cm x 50 cm, 6 vnt.
- Ilgis:100 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:6
Kėdžių pagalvėlė VLX 314116, mėlyna sp., 120 cm x 50 cm, 2 vnt.
- Ilgis:120 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:2
Kėdžių pagalvėlė VLX Garden Chair Cushions 314061, tamsiai mėlyna sp., 50 cm x 50 cm, 6 vnt.
- Ilgis:50 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:6
Kėdžių pagalvėlė VLX 314264, mėlyna sp., 120 cm x 50 cm, 4 vnt.
- Ilgis:120 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:4
Kėdžių pagalvėlė VLX Garden Chair Cushions 314145, tamsiai mėlyna sp., 12 cm x 5 cm, 6 vnt.
- Ilgis:12 cm
- Plotis:5 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:6
Kėdžių pagalvėlė VLX 47554, mėlyna sp., 100 cm x 50 cm, 2 vnt.
- Ilgis:100 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:2
Kėdžių pagalvėlė VLX Garden Chair Cushions 314143, mėlyna sp., 100 cm x 50 cm, 2 vnt.
- Ilgis:100 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:2
Kėdžių pagalvėlė VLX, mėlyna sp., 100 cm x 50 cm, 4 vnt.
- Ilgis:100 cm
- Plotis:50 cm
- Užpildo medžiaga:Poliesteris
- Spalva:Mėlyna sp.
- Vienetai pakuotėje:4















































