„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau
Prailginamas Taip×
Rodoma: 1
Rūšiuoti pagal:
TV staliukas Black Red White Fever, baltas/juodas, 1000x500x370 mm
Tik internetu
TV staliukas Black Red White Fever, baltas/juodas, 1000x500x370 mm
 • Ilgis: 1000 mm
 • Plotis: 500 mm
 • Aukštis: 370 mm
 • Stalviršio medžiaga: Medžio drožlių plokštė (MDF)
 • Stalo rėmo medžiaga: Medžio drožlių plokštė (MDF)
Rodoma: 1

Kaip išsirinkti TV staliuką?

Nusibodo laikyti televizorių ant stalo ar grindų? Į neviltį veda susipainioję laidai ir kažkur vis pasimetantis nuotolinio valdymo pultelis? TV staliukai – tai idealus sprendimas jums! Nėra nieko geriau, kas padėtų palaikyti namų kino sistemos, garso ir vaizdo aparatūros bei kitų daiktų tvarką. 
 
Šis baldas yra beveik kiekvienuose namuose. Net jei šiuolaikiniai ploni televizoriai dažnai yra kabinami ant sienos, po jais beveik visada statoma televizoriaus spintelė, kuri turi ne vieną privalumą. Be to, tai puikus sprendimas tiems, kurie nenori kambario užstatyti didžiulėmis sekcijomis.

Susipažinkite su šio baldo privalumais!

 • Patogus mėgavimasis TV žiūrėjimu. Jei televizorius stovės patogiame aukštyje, jūsų akių lygyje, bus daug geriau žiūrėti mėgstamas laidas ir kino filmus, o jūsų akys ir sprandas nepavargs.
 • Padeda palaikyti tvarką. Ant šio baldo gali tilpti ne tik televizorius, bet ir visa jūsų naudojama garso ir vaizdo technika, maršrutizatoriai, pulteliai ir kt. Kiekvienas daiktas lengvai ras savo vietą.
 • Puošia interjerą. TV staliukai dažnai tampa namų interjero, ypač svetainės, traukos centru. Pavyzdžiui, stilingas, juodo stiklo plokščių ar juodos medienos, blizgiomis ar juodomis aliuminio kojomis staliukas ne tik atliks savo funkciją, bet ir taps pilnaverte namų interjero detale.
 • Papildoma vieta daiktams laikyti. Dažniausiai, TV staliukai turi papildomų lentynėlių, spintelių ar stalčių, į kuriuos galėsite sutalpinti kitus reikalingus daiktus: CD diskus, fotoalbumus, stalo žaidimus, įvairias smulkmenas ir pan.  

TV staliukai internetu

Mūsų elektroninėje parduotuvėse rasite platų TV staliukų asortimentą. Prekiaujame gerų atsiliepimų sulaukiančių prekinių ženklų Pro Meble, Cama Meble, Black Red White, ASM, Halmar, Home4you, Top E Shop, Szynaka Meble, Songmics, ML Meble gaminiais.  Rinkitės iš skirtingo aukščio, pločio, ilgio bei dizaino baldų ir patogiai mėgaukitės televizija ar filmais.
 
Manote, jog sunku išsirinkti tokį gaminį internetu? Skaitykite toliau ir sužinokite keletą svarbių patarimų.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis televizoriaus staliuką?

Pirmiausia, į baldo savybes: pasirinkite baldo dydį, stilių bei spalvą, atkreipkite dėmesį, iš kokių medžiagų TV staliukai yra pagaminti. Taip pat nuspręskite, kokios papildomos funkcijos jums praverstų.

Staliuko dydis

Renkantis atkreipkite dėmesį į savo televizoriaus dydį: baldas turėtų būti bent 5 – 8 cm ilgesnis už jį. Tačiau taip pat apgalvokite, ar ant televizoriaus staliuko stovės kiti daiktai, pavyzdžiui, garso aparatūra, namų kinas ir pan. Tuomet jums reikės ilgesnio arba platesnio baldo.
Labai svarbu ir jūsų kambario dydis. Geriausia, patogiausia ir gražiausia, jei pasirinktas baldas neužima daugiau nei 2/3 sienos. Didelė spintelė dar labiau sumažins mažą kambarį ir neliks erdvės laisvam judėjimui.
 
Prie gaminio savybių paprastai nurodomas ilgis, plotis ir aukštis, matuojamas milimetrais (mm).Todėl prieš rinkdamiesi kruopščiai išsimatuokite kambarį, apskaičiuokite, kokie staliuko matmenys bus jums tinkamiausi.
 
Labai svarbu tinkamai pasirinkti ir TV staliuko aukštį. Jis turėtų būti toks, kad pastačius televizorių, galėtumėte matyti vaizdą savo akių lygyje. Tad prieš perkant, pasodinkite namiškius ten, kur sėdėsite žiūrėdami TV, ir atidžiai išmatuokite, kokiame aukštyje pastatytą televizorių būtų patogiausia žiūrėti.

TV staliuko stilius

Kai žinote, kokio dydžio TV staliukai jums tinka, tuomet rinkitės jo stilių. Ką labiau mėgstate? Modernų ar klasikinį stilių? Šių spintelių dizaino pasirinkimas yra toks didelis, kad tikrai galėsite priderinti prie bet kokio stiliaus savo namų interjero. O jei norite išsiskiriančio, įdomaus ir originalaus sprendimo, neabejojame, rasite ir jį.

Spalva

Pasirinkę norimą stilių, lengvai rasite ir norimą spalvą. Itin populiarios šio baldo spalvos – balta,  juoda, pilka, ąžuolo, ruda, raudona ir kt. Jei siekiate, kad stalelis neišsiskirtų iš kitų baldų, rinkitės panašią ar tokią pat, kaip kitų. Tačiau išskirtinė, išsiskirianti spalva gali tapti įdomiu, originaliu kambario akcentu.

Pagaminimo medžiaga

Gaminio savybių aprašyme atkreipkite dėmesį, iš ko pagaminti planuojami įsigyti TV staliukai. Šio baldo gamybai naudojamos:
 • medžio drožlių plokštė (MDF),
 • medis (pušis, ąžuolas ir kt.),
 • stiklas,
 • metalas.
Jei mėgstate klasiką ir ilgaamžiškumą, rinkitės medį. Jei norite modernesnio varianto, galite rinktis puoštą stiklo ar/ir metalo detalėmis. Tokiam gaminiui paprastai naudojamas grūdintas stiklas, todėl galėsite būti ramūs dėl savo ir namiškių saugumo.  

TV staliuko funkcionalumas

Be to, kad pagrindinė šių baldų funkcija yra skirta televizoriui pastatyti, TV staliukai gali turėti ir kitų funkcionalumų. Pavyzdžiui, gali būti prailginamas, kai to reikia, gali turėti papildomų lentynėlių, uždaromų spintelių, stalčių ir pan. Pagalvokite, ar norėsite sutalpinti ir kitus jums reikalingus daiktus? Kiek vietos jiems reikėtų?  Patogiau susidėti daiktus stalčiuose ar spintelėse? Norėtumėte su atviromis ar uždaromis lentynėlėmis? Ir tuomet nuspręskite.

Kaina

Mūsų internetinėje parduotuvėje senukai.lt TV staliukų pasirinkimas toks didelis, kad lengvai išsirinksite, pagal savo galimybes, išleisdami nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų eurų. Tačiau, jei apsilankysite pas mus dažniau, aptiksite akcijų ir išpardavimų, kurių metu norimą gaminį galėsite įsigyti pigiau.
 

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K)

Į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis TV staliuką?
Rinkdamiesi šį korpusinį baldą, gerai išsimatuokite savo erdvę ir pasirinkite tinkamą dydį. Atkreipkite dėmesį į stilių, spalvą, pagaminimo medžiagas bei funkcionalumą. Svarbu, kad jis atitiktų jūsų ir šeimos narių poreikius.
 
Koks turėtų būti TV staliuko aukštis?
Pastačius ant baldo televizorių, vaizdas turėtų būti jūsų akių lygyje. Atsisėskite ten, kur dažniausiai sėdėsite žiūrėdami, ir apytiksliai išmatuokite, kokio aukščio baldo jums reikėtų.
 
Kiek platesnis turėtų būti TV staliukas už patį televizorių?
Šis baldas turėtų būti bent 5 – 8 cm ilgesnis už jūsų televizorių.
 
Kokios yra populiariausios TV staliuko spalvos?
Populiariausios šio gaminio spalvos yra balta,  juoda, pilka, ąžuolo, ruda, raudona ir kt. Tačiau derinkite prie savo interjero, atsižvelkite į tai, kas gražu jums.
 
Iš kokių medžiagų gaminami TV staliukai?
Dažniausiai gamybai naudojama medžio drožlių plokštė (MDF), medis (pušis, ąžuolas ir kt.), stiklas ir metalas.