Sofos su miegama dalimi
550 prekių
Prekės ženklas
Hanah Home
Sofa-lova Hanah Home Polya 3-Seat, smėlio sp., 75 x 205 cm x 86 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:75 cm
- Plotis:205 cm
- Aukštis:86 cm
- Spalva:Rusva sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 859FTN2313, pilka sp., 78 x 60 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
/ vnt.
Įprasta kaina
/ vnt.
- Ilgis:78 cm
- Plotis:60 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Pilka sp.
+ 7 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 859FTN2315, žalia sp., 78 x 60 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:78 cm
- Plotis:60 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Žalia sp.
+ 7 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 2-Seater, garstyčių sp., 78 x 133 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:78 cm
- Plotis:133 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Geltona sp.
+ 7 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando Petroleum, žalia sp., 78 x 133 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:78 cm
- Plotis:133 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Žalia sp.
+ 7 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 1-Seat, raudona sp., 78 x 60 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:78 cm
- Plotis:60 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Raudona sp.
+ 7 variantai
Sofa-lova Hanah Home Taida 1-Seat, įvairių spalvų
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Plotis:60 cm
- Spalva:Įvairių spalvų
Greitas pristatymas
Sofa-lova Hanah Home Sando 859FTN2822, šviesiai ruda sp., 50 x 60 cm x 45 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:50 cm
- Plotis:60 cm
- Aukštis:45 cm
- Spalva:Ruda sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Polya 730MST1107, raudona sp., 75 x 151 cm x 86 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:75 cm
- Plotis:151 cm
- Aukštis:86 cm
- Spalva:Raudona sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 859FTN1274, pilka sp., 78 x 133 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:78 cm
- Plotis:133 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Pilka sp.
+ 7 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 1-Seat, mėlyna sp., 78 x 60 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:78 cm
- Plotis:60 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Mėlyna sp.
+ 7 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 859FTN2819, šviesiai pilka sp., 50 x 60 cm x 45 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:50 cm
- Plotis:60 cm
- Aukštis:45 cm
- Spalva:Pilka sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Polya 730MST1106, smėlio sp., 75 x 151 cm x 86 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:75 cm
- Plotis:151 cm
- Aukštis:86 cm
- Spalva:Rusva sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 1-Seat, geltona sp., 78 x 60 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:78 cm
- Plotis:60 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Geltona sp.
+ 7 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 2-Seater, mėlyna sp., 78 x 133 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:78 cm
- Plotis:133 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Mėlyna sp.
+ 7 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 2-Seater, juoda sp., 78 x 133 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:78 cm
- Plotis:133 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Juoda sp.
+ 7 variantai
Sofa-lova Hanah Home Folde Single 1-Seat, šviesiai pilka sp., 80 x 50 cm x 42 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:80 cm
- Plotis:50 cm
- Aukštis:42 cm
- Spalva:Pilka sp.
Sofa-lova Hanah Home Zaden 730MST1110, smėlio sp., 77 x 153 cm x 86 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:77 cm
- Plotis:153 cm
- Aukštis:86 cm
- Spalva:Rusva sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Chatto 859FTN1226, juoda sp., 140 x 65 cm x 70 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:140 cm
- Plotis:65 cm
- Aukštis:70 cm
- Spalva:Juoda sp.
+ 9 variantai
Greitas pristatymas
Sofa-lova Hanah Home Sando 2-Seater, šviesiai ruda sp., 50 x 133 cm x 45 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:50 cm
- Plotis:133 cm
- Aukštis:45 cm
- Spalva:Ruda sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Zaden 730MST1109, šviesiai pilka sp., 77 x 153 cm x 86 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:77 cm
- Plotis:153 cm
- Aukštis:86 cm
- Spalva:Pilka sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Alkon 730MST1104, tamsiai pilka sp., 158 x 77 cm x 86 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:158 cm
- Plotis:77 cm
- Aukštis:86 cm
- Spalva:Pilka sp.
+ 4 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 2-Seater, kreminė sp., 50 x 133 cm x 45 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:50 cm
- Plotis:133 cm
- Aukštis:45 cm
- Spalva:Rusva sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Zola 859FTN2818, šviesiai pilka sp., 55 x 180 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:55 cm
- Plotis:180 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Pilka sp.
Sofa-lova Hanah Home Hiko 859FTN2813, tamsiai pilka sp., 55 x 200 cm x 83 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:55 cm
- Plotis:200 cm
- Aukštis:83 cm
- Spalva:Pilka sp.
Sofa-lova Hanah Home Nitta 859FTN1215, juoda sp., 155 x 85 cm x 73 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:155 cm
- Plotis:85 cm
- Aukštis:73 cm
- Spalva:Juoda sp.
+ 9 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 859FTN2820, tamsiai pilka sp., 50 x 60 cm x 45 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:50 cm
- Plotis:60 cm
- Aukštis:45 cm
- Spalva:Pilka sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Hiko 859FTN2814, šviesiai pilka sp., 55 x 200 cm x 83 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:55 cm
- Plotis:200 cm
- Aukštis:83 cm
- Spalva:Pilka sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Sando 859FTN2314, kreminė sp., 78 x 60 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:78 cm
- Plotis:60 cm
- Aukštis:78 cm
+ 7 variantai
Sofa-lova Hanah Home Hiko 859FTN2812, ruda sp., 55 x 200 cm x 83 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:55 cm
- Plotis:200 cm
- Aukštis:83 cm
- Spalva:Ruda sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Zola 859FTN2817, tamsiai pilka sp., 55 x 180 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:55 cm
- Plotis:180 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Pilka sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Folde 2-Seat, kreminė sp., 120 x 80 cm x 42 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:120 cm
- Plotis:80 cm
- Aukštis:42 cm
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Folde 2-Seat, šviesiai pilka sp., 120 x 80 cm x 42 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:120 cm
- Plotis:80 cm
- Aukštis:42 cm
- Spalva:Pilka sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Chatto Petrol, turkio sp., 140 x 65 cm x 70 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:140 cm
- Plotis:65 cm
- Aukštis:70 cm
- Spalva:Žydra sp.
+ 9 variantai
Greitas pristatymas
Sofa-lova Hanah Home Misa 3-Seat, šviesiai ruda sp., 100 x 200 cm x 104 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:100 cm
- Plotis:200 cm
- Aukštis:104 cm
- Spalva:Ruda sp.
+ 4 variantai
Sofa-lova Hanah Home Zola 859FTN2816, ruda sp., 55 x 180 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:55 cm
- Plotis:180 cm
- Aukštis:78 cm
- Spalva:Ruda sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Zola 859FTN2815, kreminė sp., 55 x 180 cm x 78 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:55 cm
- Plotis:180 cm
- Aukštis:78 cm
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Misa, įvairių spalvų, 52 x 175 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:52 cm
- Plotis:175 cm
- Aukštis:40 cm
- Spalva:Įvairių spalvų
+ 4 variantai
Sofa-lova Hanah Home Chatto Maroon, raudona sp., 140 x 65 cm x 70 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:140 cm
- Plotis:65 cm
- Aukštis:70 cm
- Spalva:Raudona sp.
+ 9 variantai
Greitas pristatymas
Sofa-lova Hanah Home Nitta Maroon, raudona sp., 155 x 85 cm x 73 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:155 cm
- Plotis:85 cm
- Aukštis:73 cm
- Spalva:Raudona sp.
Sofa-lova Hanah Home Sando 2-Seater, tamsiai pilka sp., 50 x 133 cm x 45 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:50 cm
- Plotis:133 cm
- Aukštis:45 cm
- Spalva:Pilka sp.
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Hiko 859FTN2811, kreminė sp., 55 x 200 cm x 83 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:55 cm
- Plotis:200 cm
- Aukštis:83 cm
+ 3 variantai
Sofa-lova Hanah Home Nitta 859FTN1218, pilka sp., 155 x 85 cm x 73 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:155 cm
- Plotis:85 cm
- Aukštis:73 cm
- Spalva:Pilka sp.
+ 9 variantai
Sofa-lova Hanah Home Alkon Alkon, raudona sp., 158 x 77 cm x 86 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:158 cm
- Plotis:77 cm
- Aukštis:86 cm
- Spalva:Raudona sp.
+ 4 variantai
Sofa-lova Hanah Home Polya 730MST1306, smėlio sp., 130 x 216 cm x 86 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:130 cm
- Plotis:216 cm
- Aukštis:86 cm
- Spalva:Rusva sp.
Sofa-lova Hanah Home Misa Small, žalia sp., 52 x 175 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:52 cm
- Plotis:175 cm
- Aukštis:40 cm
- Spalva:Žalia sp.
+ 4 variantai
Sofa-lova Hanah Home Nitta 859FTN2704, įvairių spalvų, 155 x 85 cm x 73 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:155 cm
- Plotis:85 cm
- Aukštis:73 cm
- Spalva:Įvairių spalvų
+ 9 variantai
Sofa-lova Hanah Home Taida 859FTN1270, pilka sp., 68 x 120 cm x 62 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Ilgis:68 cm
- Plotis:120 cm
- Aukštis:62 cm
- Spalva:Pilka sp.
+ 4 variantai















































