Komodos
1 997 prekės
Spalva
Balta sp.
Komoda Domoletti Antuza NTU231-C251, balta sp./pilka sp., 80.1 cm x 34.2 cm x 122.6 cm
Lojalumo kaina
/ pak.
1 komplektas / 1 pak.
Įprasta kaina
/ pak.
1 komplektas / 1 pak.
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Aukštis:80.1 cm
- Plotis:34.2 cm
- Ilgis:122.6 cm
- Spalva:Balta sp., Pilka sp.
Greitas atsiėmimas
Komoda Domoletti, balta sp., 80 cm x 120 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
/ vnt.
Įprasta kaina
/ vnt.
- Medžiaga:MDF plokštė
- Aukštis:80 cm
- Plotis:120 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Balta sp.
Greitas atsiėmimas
Komoda Malwa M4, balta sp./šviesiai pilka sp., 97 cm x 40 cm x 70 cm
Lojalumo kaina
/ pak.
1 komplektas / 1 pak.
Įprasta kaina
/ pak.
1 komplektas / 1 pak.
- Medžiaga:MDF plokštė
- Aukštis:97 cm
- Plotis:40 cm
- Ilgis:70 cm
- Spalva:Balta sp., Pilka sp.
+ 6 variantai
Komoda Akord Jerry K80, balta sp., 77 cm x 35 cm x 80 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:77 cm
- Plotis:35 cm
- Ilgis:80 cm
- Spalva:Balta sp.
+ 4 variantai
Komoda Akord Furniture Factory K100, balta sp., 76 cm x 35 cm x 101 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:ABS plastikas, Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:76 cm
- Plotis:35 cm
- Ilgis:101 cm
- Spalva:Balta sp.
+ 7 variantai
Komoda Domoletti, balta sp., 80 cm x 60 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
/ vnt.
Įprasta kaina
/ vnt.
- Medžiaga:MDF plokštė
- Aukštis:80 cm
- Plotis:60 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Balta sp.
Greitas atsiėmimas
Komoda Domoletti CHLK231-U42, balta sp., 79.9 cm x 121.2 cm x 42.2 cm
Lojalumo kaina
/ vnt.
Įprasta kaina
/ vnt.
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:79.9 cm
- Plotis:121.2 cm
- Ilgis:42.2 cm
- Spalva:Balta sp.
Greitas atsiėmimas
Komoda Akord K120, balta sp., 99 cm x 40 cm x 120 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:99 cm
- Plotis:40 cm
- Ilgis:120 cm
- Spalva:Balta sp.
+ 2 variantai
Komoda Akord Furniture Factory CL100, ruda sp./balta sp., 57 cm x 100.4 cm x 35 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Aukštis:57 cm
- Plotis:100.4 cm
- Ilgis:35 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
+ 6 variantai
Komoda Akord K140, balta sp., 121 cm x 138 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:ABS plastikas, Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Aukštis:121 cm
- Plotis:138 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Balta sp.
+ 15 variantų
Komoda Akord Furniture Factory CL100 6SZ, balta sp./pilka sp., 57 cm x 35 cm x 100 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Aukštis:57 cm
- Plotis:35 cm
- Ilgis:100 cm
- Spalva:Balta sp., Pilka sp.
+ 6 variantai
Komoda Colin, balta sp., 92 cm x 35 cm x 80 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:MDF plokštė
- Aukštis:92 cm
- Plotis:35 cm
- Ilgis:80 cm
- Spalva:Balta sp.
Komoda Akord Jerry K80, balta sp./sonoma ąžuolo sp., 77 cm x 35 cm x 80 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:77 cm
- Plotis:35 cm
- Ilgis:80 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
+ 4 variantai
Komoda Akord CL100, ąžuolo sp./balta sp./sonoma ąžuolo sp., 57 cm x 35 cm x 100 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:57 cm
- Plotis:35 cm
- Ilgis:100 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
+ 9 variantai
Komoda Forte Montreal ALDK213-M122, balta sp./juoda sp., 86.6 cm x 50 cm x 35.1 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:86.6 cm
- Plotis:50 cm
- Ilgis:35.1 cm
- Spalva:Balta sp., Juoda sp.
Komoda Forte Tempra 2 T2KK60-120, balta sp., 86 cm x 74 cm x 34 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:86 cm
- Plotis:74 cm
- Ilgis:34 cm
- Spalva:Balta sp.
Komoda Akord K160 2D 4SZ CLP, balta sp./juoda sp., 99 cm x 160 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:99 cm
- Plotis:160 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Balta sp., Juoda sp.
Komoda Forte Duro DURK411-T75, balta sp./smėlio sp., 106.5 cm x 61.2 cm x 41.3 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:106.5 cm
- Plotis:61.2 cm
- Ilgis:41.3 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
Komoda Forte Layton, balta sp., 79.9 cm x 77.3 cm x 42.2 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:79.9 cm
- Plotis:77.3 cm
- Ilgis:42.2 cm
- Spalva:Balta sp.
Komoda Komodos Matos KOM3D1s, ąžuolo sp./balta sp., 78.5 cm x 34 cm x 118.5 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Aukštis:78.5 cm
- Plotis:34 cm
- Ilgis:118.5 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
Komoda Akord Furniture Factory CL100 6SZ, balta sp., 57 cm x 35 cm x 100 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Aukštis:57 cm
- Plotis:35 cm
- Ilgis:100 cm
- Spalva:Balta sp.
+ 6 variantai
Komoda Home4you Samira, ruda sp./balta sp., 87 cm x 43 cm x 131 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Mediena
- Aukštis:87 cm
- Plotis:43 cm
- Ilgis:131 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
Komoda Home4you Samira, balta sp., 95 cm x 39 cm x 86.5 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Mediena
- Aukštis:95 cm
- Plotis:39 cm
- Ilgis:86.5 cm
- Spalva:Balta sp.
Komoda Home4you Meldon 89137, balta sp., 75 cm x 33 cm x 75 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Medžio masyvas
- Aukštis:75 cm
- Plotis:33 cm
- Ilgis:75 cm
- Spalva:Balta sp.
Komoda Home4you Herta 40730, balta sp./šviesiai ruda sp., 97 cm x 40 cm x 80 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Melaminas, Metalas
- Aukštis:97 cm
- Plotis:40 cm
- Ilgis:80 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
Komoda Home4you Meldon 89132, balta sp., 80 cm x 80 cm x 35 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Medžio drožlių plokštė (MDP), Medžio masyvas
- Aukštis:80 cm
- Plotis:80 cm
- Ilgis:35 cm
- Spalva:Balta sp.
Komoda Home4you Nate, ąžuolo sp./balta sp., 140 cm x 100 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:MDF plokštė, Metalas
- Aukštis:140 cm
- Plotis:100 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Balta sp., Rusva sp.
Komoda Home4you Herta, balta sp./medžio sp., 80 cm x 80 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:80 cm
- Plotis:80 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
Komoda Home4you Iris 20126, balta sp., 55 cm x 140 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:MDF plokštė
- Aukštis:55 cm
- Plotis:140 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Balta sp.
Komoda Home4you Iris 20121, balta sp., 75 cm x 40 cm x 140 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Mediena, Medžio drožlių plokštė (MDP)
- Aukštis:75 cm
- Plotis:40 cm
- Ilgis:140 cm
- Spalva:Balta sp.
Komoda Akord Malwa M6, balta sp., 77 cm x 40 cm x 138 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:77 cm
- Plotis:40 cm
- Ilgis:138 cm
- Spalva:Balta sp.
+ 7 variantai
Komoda Akord K160, balta sp., 77 cm x 160 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:ABS plastikas, Medžio drožlių plokštė (MDP), Metalas
- Aukštis:77 cm
- Plotis:160 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Balta sp.
+ 13 variantų
Komoda 5five Plas, balta sp./juoda sp., 102.4 cm x 26.8 cm x 37 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Plastikas
- Aukštis:102.4 cm
- Plotis:26.8 cm
- Ilgis:37 cm
- Spalva:Balta sp., Juoda sp.
Komoda 5five Plas, balta sp./juoda sp., 63.1 cm x 26.8 cm x 37 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Plastikas
- Aukštis:63.1 cm
- Plotis:26.8 cm
- Ilgis:37 cm
- Spalva:Balta sp., Juoda sp.
Komoda 5five, balta sp./pilka sp./rusva sp., 73.5 cm x 20 cm x 48 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Mediena, Polipropilenas (PP)
- Aukštis:73.5 cm
- Plotis:20 cm
- Ilgis:48 cm
- Spalva:Balta sp., Pilka sp., Rusva sp.
Stalčių blokai Akord K160 10SZ, balta sp., 121 cm x 160 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:ABS plastikas, Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:121 cm
- Plotis:160 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Balta sp.
Komoda Akord Furniture Factory Mobi 6, aukso sp./balta sp., 104 cm x 60 cm x 37 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:104 cm
- Plotis:60 cm
- Ilgis:37 cm
- Spalva:Aukso sp., Balta sp.
+ 2 variantai
Komoda Akord Furniture Factory K100, balta sp./rusva sp., 76 cm x 101 cm x 35 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:ABS plastikas, Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:76 cm
- Plotis:101 cm
- Ilgis:35 cm
- Spalva:Balta sp., Rusva sp.
+ 7 variantai
Komoda Akord Furniture Factory K100, ąžuolo sp./balta sp., 76 cm x 35 cm x 101 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:ABS plastikas, Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:76 cm
- Plotis:35 cm
- Ilgis:101 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
+ 7 variantai
Komoda Akord K120, balta sp./sonoma ąžuolo sp., 99 cm x 40 cm x 120 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:99 cm
- Plotis:40 cm
- Ilgis:120 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
+ 2 variantai
Komoda Akord CL5, balta sp., 92 cm x 40 cm x 35 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:ABS plastikas, Medžio drožlių plokštė (MDP), Metalas
- Aukštis:92 cm
- Plotis:40 cm
- Ilgis:35 cm
- Spalva:Balta sp.
+ 8 variantai
Komoda Akord K60, balta sp., 121 cm x 40 cm x 60 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:121 cm
- Plotis:40 cm
- Ilgis:60 cm
- Spalva:Balta sp.
+ 2 variantai
Komoda Akord Furniture Factory CL6, balta sp., 109 cm x 40 cm x 35 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:109 cm
- Plotis:40 cm
- Ilgis:35 cm
- Spalva:Balta sp.
+ 8 variantai
Komoda Akord Furniture Factory K120 94036010, balta sp./rusva sp., 121 cm x 120 cm x 40 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:MDF plokštė
- Aukštis:121 cm
- Plotis:120 cm
- Ilgis:40 cm
- Spalva:Balta sp., Rusva sp.
+ 5 variantai
Komoda Akord K120, balta sp./sonoma ąžuolo sp., 99 cm x 40 cm x 120 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:99 cm
- Plotis:40 cm
- Ilgis:120 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
+ 3 variantai
Komoda Akord CL3 3SZ CLP, balta sp./sonoma ąžuolo sp., 57 cm x 60 cm x 35 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:57 cm
- Plotis:60 cm
- Ilgis:35 cm
- Spalva:Balta sp., Ruda sp.
Komoda Akord Furniture Factory K80, balta sp., 97 cm x 80.4 cm x 35 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:97 cm
- Plotis:80.4 cm
- Ilgis:35 cm
- Spalva:Balta sp.
+ 7 variantai
Komoda Akord CL1, balta sp./rusva sp., 40 cm x 40 cm x 35 cm
Lojalumo kaina
Įprasta kaina
- Medžiaga:Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
- Aukštis:40 cm
- Plotis:40 cm
- Ilgis:35 cm
- Spalva:Balta sp., Rusva sp.















































