Akmens ir plytų formos plytelės
20 prekių
Spalva
Pilka sp.
Dekoratyvinis akmuo Stone Master Odessa Nero 5905674243164, 180 mm x 90 mm x 20 mm, 20 vnt.
Lojalumo kaina
/ pak.
Įprasta kaina
/ pak.
- Ilgis:180 mm
- Plotis:90 mm
- Vienetai pakuotėje:20
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Dekoratyvinis akmuo Stonelita Agata 01.13, 443 mm x 90 mm, 6 vnt.
Lojalumo kaina
/ pak.
Įprasta kaina
/ pak.
- Ilgis:443 mm
- Plotis:90 mm
- Vienetai pakuotėje:6
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Dekoratyvinis akmuo Stonelita Agata 4779032220125, 490 mm x 190 mm x 25 mm, 5 vnt.
Lojalumo kaina
/ pak.
Įprasta kaina
/ pak.
- Ilgis:490 mm
- Plotis:190 mm
- Vienetai pakuotėje:5
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Dekoratyvinis akmuo Stone Master Retro Brick 5905674242372, 245 mm x 64 mm x 25 mm, 24 vnt.
Lojalumo kaina
/ pak.
24 vnt. / 1 pak.
0,40 € / 1 vnt.
Įprasta kaina
/ pak.
24 vnt. / 1 pak.
0,52 € / 1 vnt.
- Ilgis:245 mm
- Plotis:64 mm
- Vienetai pakuotėje:24
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Plytelės Stone Master Barceloneta 5905674243683, 360 mm x 90 mm x 20 mm, 12 vnt.
Lojalumo kaina
/ pak.
Įprasta kaina
/ pak.
- Ilgis:360 mm
- Plotis:90 mm
- Vienetai pakuotėje:12
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Dekoratyvinis akmuo Stonelita Safyra 1011, 420 mm x 190 mm x 19 mm, 5 vnt.
Lojalumo kaina
/ pak.
0.4 kv. m. / 1 pak.
13,73 € / 1 kv. m.
Įprasta kaina
/ pak.
0.4 kv. m. / 1 pak.
32,25 € / 1 kv. m.
- Ilgis:420 mm
- Plotis:190 mm
- Vienetai pakuotėje:5
- Spalva:Pilka sp., Ruda sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Dekoratyvinis akmuo Stone Master Barceloneta 5905674243652, 365 mm x 93 mm x 20 mm, 12 vnt.
Lojalumo kaina
/ pak.
Įprasta kaina
/ pak.
- Ilgis:365 mm
- Plotis:93 mm
- Vienetai pakuotėje:12
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Dekoratyvinis akmuo Stonelita Safyra 06.72, 365 mm x 85 mm, 7 vnt.
Lojalumo kaina
/ pak.
Įprasta kaina
/ pak.
- Ilgis:365 mm
- Plotis:85 mm
- Vienetai pakuotėje:7
- Spalva:Pilka sp., Ruda sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Plytelės Stone Master Padwa Beige 5905674241177, 390 mm x 90 mm x 10 mm, 18 vnt.
Lojalumo kaina
/ pak.
12 vnt. / 1 pak.
0,50 € / 1 vnt.
Įprasta kaina
/ pak.
12 vnt. / 1 pak.
1,14 € / 1 vnt.
- Ilgis:390 mm
- Plotis:90 mm
- Vienetai pakuotėje:18
- Spalva:Oranžinė sp., Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Ne
Plytelės Agata 4779032220125, 260 mm x 90 mm x 25 mm, 10 vnt.
Lojalumo kaina
/ vnt.
Įprasta kaina
/ vnt.
- Ilgis:260 mm
- Plotis:90 mm
- Vienetai pakuotėje:10
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Dekoratyvinis akmuo Korolita 4779032220026, 260 mm x 90 mm x 8 mm, 14 vnt.
Lojalumo kaina
/ vnt.
Įprasta kaina
/ vnt.
- Ilgis:260 mm
- Plotis:90 mm
- Vienetai pakuotėje:14
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Dekoratyvinis akmuo Stone Master Leonardo 5905674244048, 510 mm x 185 mm x 60 mm, 6 vnt.
- Ilgis:510 mm
- Plotis:185 mm
- Vienetai pakuotėje:6
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Ne
Plytelės Vinstone G383 4772013141907, 300 mm x 600 mm, 6 vnt.
- Ilgis:300 mm
- Plotis:600 mm
- Vienetai pakuotėje:6
- Spalva:Pilka sp., Rožinė sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Plytelės Vinstone G654 G654, 300 mm x 600 mm, 6 vnt.
- Ilgis:300 mm
- Plotis:600 mm
- Vienetai pakuotėje:6
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Plytelės Stone Master Grafitti 3D, 280 mm x 120 mm x 9 mm, 5 vnt.
- Ilgis:280 mm
- Plotis:120 mm
- Vienetai pakuotėje:5
- Spalva:Pilka sp., Įvairių spalvų
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Plytelės FY - LAJ105R FY - LAJ105R, 600 mm x 150 mm x 10 mm, 8 vnt.
- Ilgis:600 mm
- Plotis:150 mm
- Vienetai pakuotėje:8
- Spalva:Pilka sp., Ruda sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Plytelės Granit G636, 610 mm x 305 mm x 10 mm, 5 vnt.
- Ilgis:610 mm
- Plotis:305 mm
- Vienetai pakuotėje:5
- Spalva:Juoda sp., Pilka sp., Ruda sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Plytelės Stone Master Retr brick 5905674242709, 400 mm x 260 mm x 64 mm, 14 vnt.
- Ilgis:400 mm
- Plotis:260 mm
- Vienetai pakuotėje:14
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Dekoratyvinis akmuo Aramida, 375 mm x 150 mm, 8 vnt.
- Ilgis:375 mm
- Plotis:150 mm
- Vienetai pakuotėje:8
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip
Plytelės Vinstone G603 G603, 600 mm x 300 mm x 10 mm, 6 vnt.
- Ilgis:600 mm
- Plotis:300 mm
- Vienetai pakuotėje:6
- Spalva:Pilka sp.
- Tinkama naudoti lauke:Taip



















